Среща за тениските в Младост - София.

  • 1 475
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 240
tini-mini мисля си, че са изпаднали някъде и ще се намерят. Торбите не са много здраво запечатани така че е възможно да са отишли в друга торба. Когато търсехме моята торба в градинката изпаднаха едни неща от една торба и аз ги прибрах пак в нея, но нищо не се знае. Щом никоя мама не се обажда да е в плюс с 2 потничета, значи са в торбите, които още не са раздадени.
ninochka, провери пак кой какво има да взема сравни ги с това което пише с химикал на хартиената лентичка захваната за дръжките и със списъка от Шаманката.
Ще се намерят, няма къде да ходят.

# 16
  • Мнения: 3 718
Това с химикала на хартиената лентичка се отнася само за детските. А за бройката на всички блузки от вашия район публикувах тази табличка по горе  Peace
Дано не са изпаднали някъде в градинката, много ще ме е яд. Дано са в нечия торба.

# 17
  • Мнения: 14
здравейте аз малко със закъснение се включвам но така е през този сезон Simple Smile
Искам да попитам newsm12 ниночка дали се разхождаш и някъде по насам защото аз съм в Младост1 и се предвижвам само пеша а дървеното между 3 и 4 не го знам, но дали може да се срещнем някъде по средата че да е удобно и за двете моля

# 18
  • Мнения: 3 695
Здравейте,
гледах и аз списъците с поръчките - всичко си е наред там.
Надявам се наистина да са в общата младостка торба и Ниночка да пише скоро като ги раздаде, дано всеки да гледа какво взема и да се повявят от там.  Praynig В градинката мисля, че не са изпаднали. На кърмаческа среща с радост ще дойда.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 531
значи, сравних ги и О, надежда: при sweetkids_mama имам 1 чанта, което е ок, но и 2 дамски блузи Grinning мисля, че тук е разковничето - да каже майката на сладките деца Peace

ако това е така и съм права, то, тини-мини, ари вместо на приятелката си, дай на мен блузката,а Laughing Mr. Green Joy

magany, има малък шанс да се смъквам по-надолу - при поява на такъв, щти звънна: дай ми номер на лс Peace ако не ти се чака, пиши ми лс кога можеш да мръднеш нагоре Peace примерно до патиланци newsm78

# 20
  • Мнения: 3 718
Ураааааааааа  newsm44
sweetkids_mama наистина е само с една чанта. Ох, олекна ми  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 240
Мисля че аз съм виновна за цялата бъркотия Embarassed, за което искрено се извинявам Praynig. Ако мога да ви компенсирам по някакъв начин. bowuu

# 22
  • Мнения: 14

Здравейте, чудесно е че се е решил проблема Ниночка тези дни ще ходя към поликлиниката така че може тогава да ти звънна да се видим но дай ми ти тел на ЛС Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 12 231
  Супер и аз съм много доволна, че проблема се е решил  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 695
Ох, а аз съм най-доволна, че се намериха.  Grinning Благодаря на всички.  Hug
Ноночка, обещавам да питам приятелката ми дали си иска все още потника.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт