Дайте съвет (за обличане на бебе)!!!

  • 9 171
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Боди, тънки чорапки и пелена от тензух е напълно достатъчно.
точно и кратко козано Peace

# 16
  • Мнения: 9 814
Това за космонавта при 30 градусова жега надявам се, че е шега!
Боди, къси чорапки, ако духа вятър или е по-хладно една пелена отгоре или тънки панталонки и тениска.

П.П. Съжалявам за въпроса: баба му с ботуши ли беше вчера?!

# 17
  • Мнения: 2 587
Дъщеря ми винаги съм я обличала,както съм и аз докато беше бебе.След като проходи започнах дори и по-леко от себе си да я обличам.

# 18
  • Мнения: 219
Няма значение дали бебето е на 5 дни,17 дни или 5 години.Много майки си мислят,че щом бебето е малко има слаба имунна система и ще изстине и ги навличат това не е вярно. Бебето се облича както се облича майката.Нормално е ръцете и крачетата да са му студени,защото има слабо оросяване,затова можеш да разбереш дали му е студено като пипнеш нослето му ако е топло значи на бебето му е добре,ако е студено значи му е студено. По лошото е да се изпоти и после да го духне вятъра потно от колкото да е по леко облечено. За това време аз обличам така през деня боди потник,вечерта като се скрие слънцето боди с къс ръкав и чорапки.

# 19
  • Мнения: 2 197
Боди с къс ръкав и чорапки.
Пелена ако заспи или задуха вятър.
Това с космонавта е абсурдно. Абе хора, 30о е навън.

# 20
  • Мнения: 4 784
През деня по боди потник без завивки. Може да го покриеш с тънка пеленка ако заспи.
Ако надвечер излизате, тогава може бодито да е с къс ръкав и да му обуеш чорапки.
Така бих постъпила аз.
Момичето се уточни, че става дума за гащеризон, не за зимен космонавт.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 129
Както обличаш себе си. Ако сте на сянка и подухва - може да метнеш едно тъъъничко чаршавче отгоре...

# 22
  • Мнения: 2 131
И, моля те, не му слагай зимното покривало на количката. Че гледам в тези жеги някои майки на явно малки бебета са сложили зимните чували, че и закопчани до горе, въздух не влиза. Ми то ще се свари вътре... Достатъчно е да има чадър, за да не го грее директно слънцето и тънко чаршафче или пеленка, когато заспи.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 129
И, моля те, не му слагай зимното покривало на количката. Че гледам в тези жеги някои майки на явно малки бебета са сложили зимните чували, че и закопчани до горе, въздух не влиза. Ми то ще се свари вътре... Достатъчно е да има чадър, за да не го грее директно слънцето и тънко чаршафче или пеленка, когато заспи.
Ох и аз днес гледах една мама такава с двуседмично бебе и покривалото закопчано до горе....че от долу и завито беше.....Sad

# 24
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Отговорили са ти вече.
Боди с къс ръкав, и лека завивка отгоре.
Все пак навън е 30, че и повече градуса.
Напълно съм съгласна smile3501

# 25
  • Мнения: 2 334
Боди, тънки чорапки и пелена от тензух е напълно достатъчно.

Абсолютно Peace

# 26
  • Мнения: 4 784
И, моля те, не му слагай зимното покривало на количката. Че гледам в тези жеги някои майки на явно малки бебета са сложили зимните чували, че и закопчани до горе, въздух не влиза. Ми то ще се свари вътре... Достатъчно е да има чадър, за да не го грее директно слънцето и тънко чаршафче или пеленка, когато заспи.
Ужас! И аз за съжаление срещам такива ситуации. Рядко, но се срещат.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
боди,блузка и панталонки-достатъчно е Peace

# 28
  • Мнения: 3 376
боди,блузка и панталонки-достатъчно е Peace

Exeeee  Mr. Green
Ти като излизаш днес ще си облечеш ли боди под дрехите?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Смятам,че няма нужда да се завива детето,все пак е над 30С навън Rolling Eyes

Боди потник е достатъче,поне аз така бих облякла детето.И наистина в горещините не го извеждайте.

Peace

Общи условия

Активация на акаунт