AVON-обсъждане на продукти-7

  • 32 403
  • 679
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Avon НЯМАТ магазини  Naughty Има просто магазини, чиито собственици са представители и в разрез със закона и вътрешните правила на фирмата си поръчват големи количества от продуктите и ги продават в магазините си (имаше два-три такива, доколкото знам)  Rolling Eyes Иначе в мострената зала на Avon на ул.Климент Охридски (зад Операта) могат да се купят някои неща "легално"  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 3 581
Къде мога да намеря офис на Ейвън в Пловдив?Спешно ми трябват едни продукти и искам да си ги поръчам на място,не чрез дистрибутори  Hug
не става така - само с дистрибутор

В Бургас има магазин на Avon,онзи ден се засилих да разгледам продукти,които не съм виждала,но беше затворен. Confused
и в София в един магазин на Аро съм виждала, но в повечето случаи са стари и неактуални продукти. Наистина нямат право да продават и предполагам, че някоя продавачка е дистрибутор

# 47
  • Мнения: 1 040
Момичета,да се оплача-поръчах си златната очна линия от серията arabian glow обаче...ми тя не е златна...снимката в каталога явно е як фотошоп.Цветът и е тютюнев Tired (за малко да напиша ла*нян,ама айде няма Mr. Green)

# 48
  • София
  • Мнения: 3 581
Момичета,да се оплача-поръчах си златната очна линия от серията arabian glow обаче...ми тя не е златна...снимката в каталога явно е як фотошоп.Цветът и е тютюнев Tired (за малко да напиша ла*нян,ама айде няма Mr. Green)
често се случва - тюркоазената очна линия е тъмно зелена, почти черна
златистата козметична чантичка от същата серия арабиан е червена!! Shocked Shocked

# 49
  • Мнения: 63
Момичета,да се оплача-поръчах си златната очна линия от серията arabian glow обаче...ми тя не е златна...снимката в каталога явно е як фотошоп.Цветът и е тютюнев Tired (за малко да напиша ла*нян,ама айде няма Mr. Green)
често се случва - тюркоазената очна линия е тъмно зелена, почти черна
златистата козметична чантичка от същата серия арабиан е червена!! Shocked Shocked
златистата чантичка определено не е червена - още в началото като ги бяха пуснали в комплект просто бяха два комплекта - със златиста и червена чантичка...

# 50
  • Мнения: 7 947
Кажете две думи за червилцето ultra colour rich /промо за 6.90/ - искам розовеещ цвят, близо до устните и загледах carnatian cream...дали цвета си отговаря и кое е по-точно - на самото червило или отстрани на устните?

# 51
  • Мнения: 3 050
Има ли го лосиона (на Naturals) с ванилия и соево мляко все още в каталозите? В последният не го видях...

# 52
  • Мнения: 994
Има ли го лосиона (на Naturals) с ванилия и соево мляко все още в каталозите? В последният не го видях...
има го в следващата 12 кампания  Peace

# 53
  • Мнения: 3 050
А от лосионите кой друг е хубав, този съм го имала и ми допада, но се чудя за друг...   bouquet

# 54
  • Мнения: 7 947
Вчера си взех последната поръчка - маската с минерали от мъртво море - НЕ Е хубава, ефект минимален, повече работа върши обикновената хума!!! крема за очи /зелен чай и маслина - голямо НИЩО...е, парфюмите си ги харесвам по принцип , така че няма как да не съм доволна - за малката рокля и тресел говоря, тях бях поръчала. Но от двата - черната рокля предпочитам определено! Крема за ръце - не е лош, нощния серум - ползвах го два пъти - ми нищо особено, прави лицето меко и...абе като повечето нощни кремове.

# 55
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
 Има ли някой впечатления от йогурта с къпина и ванилия, наситен и траен ли е аромата?

# 56
  • Мнения: 994
А от лосионите кой друг е хубав, този съм го имала и ми допада, но се чудя за друг...   bouquet
този с банан и кокос ухае страхотно  Peace другите също ми харесват, но този ми е любим

# 57
  • Мнения: 32
А за перлите от стр.12, отзиви? Видях, че има хубави такива за тези от стр.7, но дали важат и за другите?  newsm78

# 58
  • Мнения: 994
Има ли някой впечатления от йогурта с къпина и ванилия, наситен и траен ли е аромата?
аз имах този с малината и много ми хареса като трайност и е по мек и плътен някак си...но не ми е удобно това бъкане с пръсти в "бурканчето" и затова си взимам лосионите  Peace в горния пост писах кой харесвам най-много

# 59
  • Мнения: 994
А за перлите от стр.12, отзиви? Видях, че има хубави такива за тези от стр.7, но дали важат и за другите?  newsm78
на мен тези от стр 7 повече ми харесват, но си зависи от кожата.Те са за по -тъмна кожа или с лек тен, а другите са по-подходящи за по-светла кожа.

Общи условия

Активация на акаунт