AVON-обсъждане на продукти-7

  • 32 412
  • 679
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 782
rimar, благодаря за скорострелния отговор. Някой друг  Laughing ?
Май ще е ясно мнението ми като кажа, че ги ползвам вече 5-6 години. Супер са, даже и като сенки ги слагам понякога - само за блясък през деня над клепача. Много  нежно стои. "Доволна ша останиш"  Peace  bouquet

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 11:56 от dida_di

# 31
  • Мнения: 1 040
Още един глас за перлите  Peace А да питам,поръчах  силиконовите стелки за крака,някой да има впечатления?

# 32
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Една клиентка си беше поръчала и казваше че се хлъзгат,бях ги взела и за сестра ми,а тя пък каза че се отлепват,но за сметка на това не я болят краката толкожа като преди... и си ги търси всяко лято из шкафовете когато изкара сандалите с висок ток

# 33
  • София
  • Мнения: 4 179
Когато има проблем в краката, явно помагат. Колежката ми ги носи в обувки и каза че не заемат от вътрешния обем и се чувства перфектно.

# 34
  • Мнения: 1 040
Благодаря ви,да си ги чакам с интерес значи Mr. Green

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
Някой има ли впечатления от тъмнозелените сенки?
Блстящи ли са или матови и цветът отговаря ли си?

на стр. 21 в текущия к-г

# 36
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Като гледам гамата в каталога,аз имам лилавите и си отговарят на цвета

# 37
  • Мнения: 4 770
  
   Здравейте, искам да попитам коя е актуалната брошура - 11 или 12, защото искам да си поръчам парфюм, а го видях намален в брошура 11.  Grinning  А също и познавате ли някой представител в Созопол?  Rolling Eyes
   Ще съм ви благодарна много, ако ми помогнете!  Hug

# 38
  • Мнения: 3 420
Аз по принцип съм голям фен на Ейвън,и мисля,че всеки продукт си е хубав,но зависи все пак каква е кожата ти,косата и тн. Ще изброя продуктите,от които съм най-доволна и си ги купувам редовно,независимо дали са ми свършили или не(мания,какво да се прави Joy):
Спирала "SuperShock" -страшна е+имаше една подхранваща,ама я спряха нещо(уж само подхранва,а какъв обемммм)
Разтвор за предпазване ноктите от чупене- много ефективен!
Дълготраен фон дьо тен SPF 15-не омазнява лицето и е супер покривен
Парфюмът PUR BLANKA + кремчето за тяло на pur blanka   
Почистващият тоник за лице Solutions-само той ми харесва от серията и си "върши" работата за мазна кожа
Кремовете за целулит и стрии са добри!
Серията Clearskin ми допада,но явно зависи от типа кожа,защото сестра ми се изприщва от тази серия.Продуктите действат,но по-силни са например на Garnier
Спрейовете на Naturals са мноооооого готини,като си напръскам тялото после и дрехите миришат
Душ-геловете от Senses+спрейовете за тяло(които в момента ги няма)
Пяната за вана я ползвам за гуш-гел и мнооооого пяна си има,а ароматът е уау

   Само искам да кажа за заблудата,че като има камбанка продуктът е за последен път в брошурата-НИЩО ПОДОБНО!В повечето случеи сменят опаковката и ги пускат с друго име.Единствено от серията Naturals спират наистина продукта,ама това е,защото даден аромат ако не се продава,значи не допада на хората(като оная тъпотия спрея и лосиона с  лимона)

# 39
  • Мнения: 3 420
ОФФФФФ,ама забравих да кажа за перлите-много са добри,само на ейвън си взимам!
А тука една мама пита коя брошура е актуална,мисля,`е 11 ама и друг да каже,да не да излъжа жената!

# 40
  • Мнения: 4 770
  
      Аз питах...  Mr. Green  Мерси много!   Hug   /Но не съм мама...  Blush/
   
     П.П. Съгласна съм с повечето ти мнения за продуктите, само за антицелулитните и за перлите не мога да се изкажа, защото не съм ги пробвала. А Pur Blanca е приятен, но много нетраен, поне върху моята кожа...

# 41
  • Мнения: 3 835
Още един глас за перлите  Peace А да питам,поръчах  силиконовите стелки за крака,някой да има впечатления?

Аз съм много доволна от тях. Ако са ти тесни обувките, е неприятно. Но много добре влияят на свода - повечето обувки там правят проблеми.
Нося ги с едни чехли. Понякога се разместват, но това е бял кахър.  Wink

# 42
  • Мнения: 277
Къде мога да намеря офис на Ейвън в Пловдив?Спешно ми трябват едни продукти и искам да си ги поръчам на място,не чрез дистрибутори  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 581
Къде мога да намеря офис на Ейвън в Пловдив?Спешно ми трябват едни продукти и искам да си ги поръчам на място,не чрез дистрибутори  Hug
не става така - само с дистрибутор

# 44
  • Мнения: 560
Къде мога да намеря офис на Ейвън в Пловдив?Спешно ми трябват едни продукти и искам да си ги поръчам на място,не чрез дистрибутори  Hug
не става така - само с дистрибутор

В Бургас има магазин на Avon,онзи ден се засилих да разгледам продукти,които не съм виждала,но беше затворен. Confused

Общи условия

Активация на акаунт