Споделете 73

  • 20 930
  • 1 005
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 4 586
Джипитата им правиш секс все едно насила, като им поискаш направление за
специалист. И се правят на велики лечители. Ситациите, в които попадат биха били
смешни, ако не бяха тъжни. Забравих да поздравя. Хеви метъл, копелета!

# 961
  • Мнения: 6 029

Така казваше един познат на синовете си. Отговорът беше "Хеви метъл, тате!".

# 962
  • Мнения: 516
Вълк, този поздрав хич не ти отива.

# 963
  • Мнения: 2 070
ми то нали е косъм. От главата падат яйцата, захващат се по миглата. А нейните са мноого дълги и гъсти. И във веждите има, но там лесно ще се махнат. Опитах да махна т миглата - откъснах я цялата. да беше на 7-8 да седи мирно - не става. Поне за главата вече са еднократни препаратите и няма да мажа и да пощя по сто пъти като едно време. И аз не бях чувала за такова нещо, а кожната 15 минути рови из едни книги и чете и се чуди какво да ми каже. Ако не намеря живачното да се направи някъде да съм мажела с вазелин по два пъти на ден да ги задуша и после да се опитам да ги махна.
Извинете, че прекъснах веселбата, продължавайте.

# 964
  • Мнения: 6 029
Имала съм въшки, ама такова нещо не бях чувала. Ай дано се отървете бързо от тая напаст.

# 965
  • Мнения: 3 423
Вълкът, закоравял си, копеле, какво те
овълчи така, къде отиде мекият ти език?

# 966
  • Мнения: 4 300
Споделям, че ССК явно е отразена подобаващо. Днес комшийка ме срещна в магазина и ми разказа надълго и широко за участието на Джули и Бу по БТВ.  Аз ги и гледах де, така да се каже съм информирана 2 пъти.
Ям шоколад, пия вода и гледам откриването на олимпиадата. Понякога толкова ме мързи, че чак ме е срам.

# 967
  • Мнения: 4 586

30 часа нямах достъп до комп. Затуй ще да е.
Здравейте пичове и пички! /Така по добре ли е./
ДеЩо, аз съч чувал по миглите, ама не знам как са ги чистели.
Това одначава, че детето ти има гъсти и красиви мигли, на това сложи акцента.

# 968
  • Мнения: 984
Волфи, пък ние тук се чудихме да не те е дала Вълчицата в зоопарк. Crazy

# 969
  • Мнения: 4 586
Дж. Лондон беше описал един индианец от Тихоокеанските острови,
дето завел сена си на пазара за роби. Обаче там синът се оказал по-бърз
в отговора за цената и продал баща си.
Та не се знае в зоопарка вълк ли им трябва, или вълчица.

# 970
  • Мнения: 251
Този индианец на 50 години ли е? Shocked

# 971
  • Мнения: 7 008
Хммм. Преди 3 години имах един вид списък с няколко неща, които трябва да направя, преди да забременея.
Едното беше да видя Хелоуийн и Крематори на живо, за да не ходя бременна по концерти.
Първите видях миналата есен, вторите ще видя тази. Много съм щастлива за този концерт, много, това ми е специална група не само заради тази ми идея едновремешна Grinning
Както и да е, тогава си мислех, че в следващите 2 години ще съм завършила и почнала магистратура и това беше една от целите.
Трънки, няма да стане скоро, смятам да го зачертая от списъка Mr. Green

# 972
  • Мнения: 4 586
Този индианец на 50 години ли е? Shocked
На колкото кажеш, муцка, на толкова.
Ео, сменихте ли тапетите?

# 973
  • София
  • Мнения: 1 176
Когато прекалиш с консумацията на грозде ми изникват в съзнанието все ужасни думи, с които да опиша лакомията си, затова няма да ги използвам, но се чувствам обла. Сега точно.
Лошо грозде. Вкусно такова повече.

Днес на улицата се разминах с двама прегръщащи се, девойката беше обгърнала младежа през заострената му прическа и беше допуснала формите й  да са на нос разстояние от него.
Погледът, с който поглъщаше деколтето й, бе неописуем.
Добър ден.

# 974
  • Мнения: 7 008
Вълчо, не. Забравих да му кажа.
Обаче пържихме картофи заедно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт