Споделете 73

  • 20 922
  • 1 005
  •   1
Отговори
# 975
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че вождът е зверски нахапан от комари и пъпките са подути като джаминки. Вече два дена го плескам с ментолов спирт и после Фенистил. Давам го и на капки. Много се чеше диването обаче и ще си направи пак рани. С какво да му помогна ... споделете  Praynig

# 976
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Hug Благодаря ви, мили хора  Grinning

# 977
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Споделям, че вождът е зверски нахапан от комари и пъпките са подути като джаминки. Вече два дена го плескам с ментолов спирт и после Фенистил. Давам го и на капки. Много се чеше диването обаче и ще си направи пак рани. С какво да му помогна ... споделете  Praynig
Вземи още някакво мазило за след ухапване. Аз ползвам на Vape. И го облепи отгоре, да не се чеше.
(усмирителна риза обикновено помага, но носи укорителни погледи, не знам защо)

# 978
  • Мнения: 7 837
Много интересен репортаж гледам в момента.
И от грозотата могат да се вадят пари.
http://uglyny.com/

# 979
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вземи още някакво мазило за след ухапване. Аз ползвам на Vape. И го облепи отгоре, да не се чеше.
(усмирителна риза обикновено помага, но носи укорителни погледи, не знам защо)

Ще взема и още нещо за мацане. Обаче ако го облепя, мен ще ме пъхнат в усмирителна риза, защото ще изглежда като малтретиран. Целите му джопани са изядени от тия зверове. Да не разправям, че има и една огромна подутина на лявата вежда, чак клепача е леко притворен.

# 980
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Веси Вас, не мога да помогна със съвет, но искам да попитам: какво значат думите "джаминки" и "джопани"?  newsm78

# 981
  • Мнения: 17 414
Веси вас, питай педиатъра, преди да го вземеш това "още нещо" Peace Кво стана с блузката, изпра ли се? Grinning

# 982
  • Мнения: 742
Веднъж един комар ме ухапа по горната устна и ужасно се харесвах, изглеждах така, сякаш аха-аха ще целуна този отсреща. Много бързо ми мина обаче. Подозирам, че тогава Боби загуби ума и дума по мен, май изтълкува неправилно това, че постоянно облизвах с върха на езика ухапаното.

веси, някакви антиалергични сиропи има, те се пият против сърбел. Какво дават на децата като са ошарени, за да не се чешат?

# 983
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Веси Вас, не мога да помогна със съвет, но искам да попитам: какво значат думите "джаминки" и "джопани"?  newsm78

джамините са от нашата младост - в разяснение: малки топчета /пластмасови, стъклени, гумени или метални/, с които момчетата играеха на живо /а не пред монитора/. Не се сещам на коя съвременна игра мога да го определя. Правеха си нещо като малко игрално поле и целта беше с твоето топче да избуташ топчето на противника от полето. Имаше страшни техники за хвърлянето. Подпираха ги върху нокъта на показалеца и така ги мятаха.

джопани съм го прихванала от мъжа ми - крачета. Не знам откъде идва.

А блузата почти не личи вече. Петната не се виждат от самолет. Жалко. Щях да си купя нова и да спя пред вратата, завита с нея после.

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 16:22 от vesi_vas

# 984
  • Мнения: 17 414
Фенистил, ели, веси е писала, че му дава.

# 985
  • Мнения: 4 300
Mентова пудра има, не знам дали не дублира ментовия спирт обаче. Тя облекчава сърбела.

# 986
  • Мнения: 6 029
На ошарените деца нищо не се дава, в никакъв случай противоалергично.
Ментолов спирт.. и тва е.

# 987
  • Мнения: 17 414
Е, добре тогаз, Джули, нека не се дава. Само винце, да избият пъпките Grinning

# 988
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ще минат, ама много ги чеше - до кръв почти.
Аз отлитам в безинтернетието!

Да слушате, ей!

# 989
  • Мнения: 6 029
Е, добре тогаз, Джули, нека не се дава. Само винце, да избият пъпките Grinning

Удиви ме  Shocked Педиатърът специално ме предупреди, когато щерка ми имаше варицела, да не мажа и да не давам противоалергични, защото е противопоказно. За вино нищо не е казал. Grinning

За пъпки от комари мажа с Фенистил. За по-удачно не се сещам.

Общи условия

Активация на акаунт