Споделете 73

  • 20 902
  • 1 005
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 17 409
Тогава отивам да сложа педиатъра на децата, плюс всички, за които се сещам, в черния списък. Mr. Green
За виното се шегувам, щот едно време са им давали, май и сега/някои/

# 991
  • Мнения: 2 792
 Споделям, че  си свърших работата, още преди час и нещо, започва да ме хваща отпускарското настроение Simple Smile
  Вече дори не ми пука, че работя с идиоти, нищо че бяха безкрайно изненадани, когато им показах, че на визата за ИП, която ми дадоха има разрешение само за една сграда, а не за две както си мислят те (без да коментирам факта, че е нарисувана само една сграда, написана е само една сграда и тн. очеизвадни подробности).
 Момчил току-що ми се обади да ми каже, че му е паднал зъб, но си го е глътнал, притесняваше се какво ще прави сега с феята на зъбките, всяка възраст си има сериозни проблеми не е шега работа.

 vesi_vas сигурна ли си, че са комари моите получават подобни пришки от облазване от паяци, с финистил мажа и аз, гадно е да.

# 992
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Как да убедя хората тук, че вкъщи не е кочина, просто цари творчески безпорядък  Crazy

# 993
  • Мнения: 503
Зуи, придаваш си артистичен вид (разбиранията за него са строго индивидуални). Никога не позволяваш на кочината да те изнерви, като за целта подритваш изпречилата ти се играчка, чорап или салфетка от сандвич на пода, но никога не се навеждаш да я вдигнеш. Ако някой има наглостта да ти направи забележка, леко вдигаш дясната вежда нагоре и обясняваш с аристократичен тон, че праволинейността му някой ден ще го погуби. При мен минава.

# 994
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Той е хитър
а и не е сам

# 995
  • Варна
  • Мнения: 1 795
На мен ли ми се струва, или в последно време много деца взеха да падат от тераси? Или просто обявяват всеки такъв случай?
http://dnes.dir.bg/2008/08/08/news3274724.html

# 996
  • Мнения: 4 586
Няма такива майтапи по света, честно.
Енергото дръпнали шалтера на министъра си по погрешка.

# 997
  • Мнения: 516
Вълк, като не пушиш, дебелееш ли?

# 998
  • Мнения: 4 586
Сигурно, но през лятото бачкам доста, тъй че не е много осезаемо.
Аз не съм мацка да си меря теглото ката ден, дори нямам кантар.
Но да, набивам яко. Теглото не ме притеснява изобщо, бил съм 96, след това 65,
сега - около 80. Но се появи нещо като много дълбока кашлица.
Споделям инжекция в гъза, ако искате.
В понеделник си хакнах кръста. Баси, събота, неделя и понеделник бачках яко,
вечерта се наведох да взема една отскубната ягода от земята и се хакнах.
Имам застраховка в дом Здраве, от работодателя. Преглед и лекарства - безплатни.
Да ме пита някой защо плащам здравна осигуровка, не мога му кажа.

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 21:53 от Вълкът с дълъг ник

# 999
  • Мнения: 677
Непушачите умират в добро здраве.

# 1 000
  • Мнения: 4 300
Съжалявам, че ще разваля тона, но вчера погребаха чичо ми. Рак на белия дроб, между трахеята и сърцето, не може да се оперира.

# 1 001
  • София
  • Мнения: 1 783
Рокс, съжалявам...

# 1 002
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Моите съболезнования Рокси  Sad!

# 1 003
  • Мнения: 516
Исках да напиша, че се страхувам от дебелеене и съм суетна, но ... Съжалявам, Рокси!

# 1 004
  • Мнения: 677
Съжалявам, Рокси. Сигурно е бил добър човек. Лека му пръст.
И всички това ни очаква, знам, че знаете. Когато аз умра, например, ще е изненадващо.
После искам да ми разпилеят праха в морето, да няма некролози и да има парти с музика, алкохол и танци.
И посмъртно да бъда произведен в мод. Тенкю еди.

Общи условия

Активация на акаунт