Шест съпруги при позволени четири / петъчно-следобедна /

  • 2 043
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
А колко ще можете да издържате бе сладури, защото за много жени трябват и много пари Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 585
Откъде толкова жени? Или има много мъже без нито една?
А напълно възможно е при живот заедно ПМС-то им да се синхонизира. Shocked

# 17
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А напълно възможно е при живот заедно ПМС-то им да се синхонизира. Shocked

И при толкоз жени ще остане на сухо, ако по едно и също време са в цикъл.  hahaha hahaha hahaha Може пък затова да си е взел още две!

# 18
  • Мнения: 3 423
мъжете там имат по много жени, защото работят и ги издържат. Ако и ти работиш и можеш да издържаш 4-ма мъже, давай.

В България мъжете също имат по много
жени, при това незаконно, но никой не
им държи сметка. Несправедливо е май.

# 19
  • Мнения: 11 747
Те в България имат по много жени, но не ги издържат. Да имаш много жени е отговорност, не удоволствие. На нас тука ни звучи забавно.

# 20
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да имаш много жени е отговорност, не удоволствие.

Ужас! Все едно са им домашни любимци или стадо, към което имат отговорности.  ooooh!  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 2 070
Шест кокошки съм събрааала!

Оставете хората да си живеят както си искат, знаят и могат.

# 22
  • Мнения: 25 633
Хм, като знам как на българските лигльовци цял живот не им стига да се нареват от една-единствена съпруга, бедна ми е фантазията, какво ще правят, ако имат цели шест!  Thinking
А още повече не мога да си представя как шест чифта ръце едновременно ровят из скайпа, кю-то, телефона, харда, джобовете и колата му. Малиии....  ooooh!

# 23
  • Мнения: 4 585

Вие един мъж не може да разделите с майка му,
нито пък един мъж с любовницата,
а пък шест да делите един мъж, това не го виждам никак.
Можете ли да изброите още пет жени /приятелки, колежки/
с които бихте делили вашия, пък бил той и лигльо, мухльо, охлюв.

# 24
  • Мнения: 25 633

Вие един мъж не може да разделите с майка му,
нито пък един мъж с любовницата,
а пък шест да делите един мъж, това не го виждам никак.

Хаха, що не пробваш да попиташ жена си? Или те е страх, че ще ти го демонстрира?  Wink
Поименно няма да ти ги изброявам, не ги познаваш. Но мога да споделя разпределението на труда: една ще готви, втората ще чисти, третата ще се грижи за децата, четвъртата ще отговаря за шев, кройка и гладене, петата - за секса, а аз, о! аз!!! Ами аз ще излъжа, че съм при любовника и ще си цъъъкам в бг-мамма... Party

# 25
  • Мнения: 2 478

Вие един мъж не може да разделите с майка му,
нито пък един мъж с любовницата,
а пък шест да делите един мъж, това не го виждам никак.

Хаха, що не пробваш да попиташ жена си? Или те е страх, че ще ти го демонстрира?  Wink
Поименно няма да ти ги изброявам, не ги познаваш. Но мога да споделя разпределението на труда: една ще готви, втората ще чисти, третата ще се грижи за децата, четвъртата ще отговаря за шев, кройка и гладене, петата - за секса, а аз, о! аз!!! Ами аз ще излъжа, че съм при любовника и ще си цъъъкам в бг-мамма... Party


Eee Как Сийке,ами той живота би бил прекрасен така Wink
А сега какво?Една чисти,готви,гледа децата,шие,глади,че и за секса отговаря.И после откъде време за форума newsm78

# 26
  • Мнения: 3 715
Една жена с шест мъже или един мъж с шест жени за мен е безсмислено разхищение на средства и енергия.
Пък и как един мъж би изтраял шест жени да му дуднат на главата - ето това искам да го видя  newsm78

# 27
  • Мнения: 25 633
А сега какво?Една чисти,готви,гледа децата,шие,глади,че и за секса отговаря.И после откъде време за форума newsm78


Абе, не е баш тъй.
Една чисти, готви, гледа децата, шие, глади, че във форума надзърта... И после откъде време и сили за секс, а?  newsm78

# 28
  • Мнения: 3 405
Понеже не съм гласувала в анкетата, а виждам общо 24 гласували, се питам - само мъже ли гласуваха или и жени. Предвид броят на мъжете тук има гласували и жени  Laughing

# 29
  • Мнения: 516
Става дума за съвсем различна култура, все пак. Култура, която болшинството от нас не познават изобщо. Как тогава се наемате да коментирате?

Общи условия

Активация на акаунт