къде мога да се оплача

  • 1 610
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 069
и аз когато бях в 36гс нямаше кой да ме прегледа
лекарката ми беше в отпуска а гинеколижката която беше на работа не приемаше нейни пациенти  Close
добре че отидох в Шейново да ме прегледат бях с прееклапсия и албумин  ooooh!

Оплачи се  #2gunfire аз още съжалявам че не го направих

# 16
  • Мнения: 315
Ами оплачи се щом искаш - казали са ти къде ......
На твое място бих си избрала лекар при когото ще раждам и тръгвам при него всяка седмица на платени прегледи.
А ако няма възможност момичето за платени прегледи и платено раждане??? След като имаме здравни осигуровки, защо трябва да плащаме? Тази порочна практика е голям минус за здравната ни система. За да ти обърнат внимание - трябва да си платиш... #2gunfire

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Намери си друг лекар и задължително се оплачи

# 18
  • София
  • Мнения: 1 524
Я си вземи всички документи от този лекар и отивай при Ковачева, тя ще те насочи, даже и да си платиш, поне няма да се ядосваш. Пази си нервите. За оплакването - момичетат са те насочили и имаш право да се оплачеш, без преглед предписва лечение - това е псевдодоктор. Отношението е ужасно, особенно към бременна.

И аз съм против плащането на каквото и да е, но най-важно е спокойствието, пари се изкарват, здравето е най-важно. Точно в този момент друго не е важно.

Пожелавам ти леко раждане   bouquet

# 19
  • Мнения: 9 973
не знам какво да кажа....сменяй го бързо

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
Преди 2 години бях в същото положение - просто смених лекаря и не се занимавах с бюрокрация...

# 21
  • Мнения: 2 334
не знам какво да кажа....сменяй го бързо

И аз така мисля Peace

# 22
  • Мнения: 3 743
ДО КОЛКОТО ЗНАМ, ЗА ДА ГО СМЕНЯ ИМА НЯКАКЪВ СРОК - ОКОЛО МЕСЕЦ, В КОЙТО СЕ ПРЕХВЪРЛЯ ДОКУМЕНТАЦИЯТА, А АЗ ЩЕ РАЖДАМ, КРАЯ НА АВГУСТ. ОСВЕН ТОВА ВЕЧЕ ТРЯБВА ДА ХОДЯ ВСЯКА СЕДМИЦА НЯ ПРЕГЛЕД.
НЕ Е ЧАСТНА КЛИНИКА. СТАВА ДУМА ЗА МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР МЛАДОСТ - КЪМ ЗДРАВНАТА КАСА Е.
 ЗНАМ, ЧЕ НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ,АМА ИСКАМ ДА ГО САНКЦИОНИРАТ. #2gunfire #Cussing out #2gunfire
АЗ ПОЧНАХ ДА ХОДЯ И ПРИ ДР.КОВАЧЕВА В ШЕЙНОВО,НО ТРЯБВА ЛИ ДА СИ ПЛАЩАМ ИЗСЛЕДВАНИЯТА КАТО СЕ ОСИГУРЯВАМ ?

Аз не знам да има срокове. Лично аз си смених наблюдаващия лекар в 5-ти месец и веднага отидох при другия, който си бях избрала. Дадоха ми всички оригинални изследвания при преместването, а за тях си запазиха копия. Успех и леко раждане Hug

А за оплакването, направи го задължително. Може и да няма резултат, но е крайно време и ние като пациенти /клиенти/ да изкажем гражданско мнение, а не да си мълчим ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 259
АЗ ПОЧНАХ ДА ХОДЯ И ПРИ ДР.КОВАЧЕВА В ШЕЙНОВО,НО ТРЯБВА ЛИ ДА СИ ПЛАЩАМ ИЗСЛЕДВАНИЯТА КАТО СЕ ОСИГУРЯВАМ ?
Само да кажа, че в Шейново всички изследвания се заплащат, ако не си записана на ЖК при тях.

# 24
  • Попово
  • Мнения: 687
късно е за всичко, освен да се оплачеш в Здравна каса друго няма какво...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ами в ЗК, но аз като съм звъняла там по друг повод са ми искали доказателства като касова бележка , за взети пари и т.н. , в твоя случай не знам как могат да помогнат , но опитай потърси си правата , но пък си и в напреднала бременност  newsm78 все пак!

Общи условия

Активация на акаунт