Скоро стягаме и сака, СЕПТЕМВРИйчето пък чака!

  • 11 000
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 571
моарейн в Джъмбо има стъклени на НУК колко ти душа иска HugИди и ще ги намериш!!!!С биби без биби както ти харесват HugЦените мисля че ти ги беше споменала 9.90 и 10.90 в зависимост от големината
Нашето матраче ще е кокос и мисля около 60лв че беше!!!Мисля че е хубаво-ще го вземем от магазина където утре ще капарираме леглото и повивалника!

# 31
  • Мнения: 1 226
Нощна смяна ще има ли  newsm78
Муууууууууцццццццц  Hug Heart Eyes
Ох, мой Иванчо си купонясва в София, а аз се чудя какво да правя  Confused

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 27
Деси, Бръмбе- Heart Eyes, Стела, Даяна- Hug Hug Hug, Мариам-  Hug, иринче радева и уанда, нищо, че не ви виждам- цунки, иринии-  Hugда,мац- Враца, верно май в Сф ще се гледаме с бебоците:)записах се..

# 33
  • Мнения: 1 226
Муцооооооооо `де изчезна мари  Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 7 673
Муцооо, как можа изобщо да споменеш, че си си помислила, че бихме могли да сме те забравили Naughty Wink
Бръмб, Деска  Hug Hug  bouquet  bouquet
Стелчееее, как така го  пусна този Иван така?  Crossing Arms
Мариам, стискам палци всичко да е наред!!!  Praynig
Моето брат вече тук, аз - доволен...не за дълго, обаче  Sad

# 35
  • Мнения: 79
Момичета благодаря ви както винаги сте много готини и насърчителни
 Hug Heart Eyes Hug !
Днес се срещнах с докторката, която се надявам да ми прави секциото др. Михайлова.
Допадна ми още преди да беше казала нещо, а като си отвори устата още повече.
Излъчваше такова спокойствие, веднага и се доверих и дори забравих за въпросите, но си ги бях записала и тя като гледаше документите ми видя списъка и ми отговори на всички.
Струва ми се, че живеем в някакъв друг свят, забравен малко за добро, а понякога и за зло.

Какви са тези колани поддържащи? Дали има моя размер... Blush, а корема ми е толкова голям и твърд, че не виждам как нещо би могло да  го поддържа, но моля за малко повече Иво или някой лик и благодаря за идеята!

Утре съм решила да си спретна багажа, за да се чувствам по спокойна, също ще си направя план за нещата които трябва да свърша у дома.
Винаги когато съм подготвена се чувствам по сигурна и по спокойна.
Вече намерих едно момиче, наше съседче да се погрижи за моите щерки да бъдат добре облечени и сресани (с което нашият папи не се справя много добре)по време на моето отсъствие и в деня, когато ще дойдат да ни вземат с бебо (живот и здраве).
Има още сто неща за които да се погрижа и това, че го правя на време ме прави спокойна, но истината е, че ме хваща пак нетърпението да хвана малката ръчичка, да гушна малката душичка, да помириша гушката и да се потопя в тази топла любов, която усещам да се движи вътре в мен Heart Eyes .

Муцка ... и аз гуш Hug дано да си добре !

Иринка, добре че са пристигнали живи и здрави, но защо "доволен не за дълго"? Я да го направим за дълго, че то малко остана вече   bouquet .

# 36
  • Мнения: 1 226
Стелчееее, как така го  пусна този Иван така?  Crossing Arms
Моето брат вече тук, аз - доволен...не за дълго, обаче  Sad

Ами по работа замина.Един от партнйорите му си купил нов джип и айде да го поливаме.Та кака Стелка остана сама. И така. Ма не го искам да ми пътува по нощите. Да го мисля. По добре да си се черпят. Утре да си идва.  Mr. Green

Що Бе мило не за дълго.
Дечица спят ли вече?
Мариам   Hug Hug

# 37
  • Мнения: 79
Стеле и аз тъй  Hug   bouquet  Hug !
Милинката, саминка ти за туй ли не спиш по нощите.
И на мен ми е зор като го няма мъжо, ама сега си е в къщи, няма да го мисля, дано и твоя да се прибере жив и здрав утре !
Ама ти си много либерта, браво пускаш го на свобода понякога, затуй са обичате вииий.

Стелеее кво си се оплашила ти с тез колики?
Направо те виждам как си го грабнала бебо под мишница и го разнасяш из къщи уверено Peace .
Мойте щерки кат са кисели обичаха да ги гушам ама по коремче и с длан ги топлиш по тумбата, пееш им една песня, пуснеш им я сешоар, я в празниците прахосмукачка и спят като къпани спокоо Hug .

# 38
  • Мнения: 133
Мариам - http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1814  Hug
Иринка, радвам се, че братчето ти е на гости Simple Smile Не се ядосвай, че няма да сте дълго заедно. Наслади се на момента и приятно изкарване  Hug  bouquet
Стелка, аз пък всяка вечер от един месец насам съм сама и лудите ме хващат Twisted Evil Още два дни работа му остават на моя мъж и вече нямам търпение да си остане малко вкъщи  Heart Eyes
Айде лека и мека от мен  newsm46

# 39
  • Мнения: 79
Соня, благодаря много за бързият отговор!
Сега се сещам, че имах подобен, но го ползвах за след бременност.
Трябва да се сетя само, на кой го дадох... newsm78.
Лека нощ!

# 40
  • Мнения: 1 226
Мариам не че съм либерта, ама сега и да скачам, няма смисъл. По добре утре да си дойде. А за другото, аз съм се шашнала за всичко. Най - лошото е че и не чета, и наистина не зная какво ще я правя Ния, като се приберем в къщи. Ще я гледам като индианка  hahaha Joy Това от една страна, от друга съм сигурна, че ще зная какво да направя. Ще видим. Малко остана.

Сонче ма то много гадно така.  Hug

# 41
  • Мнения: 2 658
Иzбягахте ли?
Муце,ти па,поzадръж се малко повечко де..Само чеzнеш..А видя ли,открили живот на Марс  Joy
Стелче и аz така,не се противя,пускам да иzлиzа..Ма какво zначи пускам,големи хора сме,не може да си zабраняваме..Децата zа какво са..? Wink
Мариам,снимай го пак тоzи твой zнаменит тумбак,да е документиран,да има да раzправяш и да покаzваш после  Heart Eyes .Радвам се,че сте се харесали с доФторката.
Вие ще си легнете,а аz ще се цъкля най вероятно..

# 42
  • Мнения: 1 226
Деска аз съм тук бе.  Hug
Живея в къща извън града.И кучетата нещо са неспокойни. Та едва ли ще спя скоро.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 673
Стелче, Мариамче, не за дълго, защото не съм ги виждала три години, заминават за Слънчев Бряг и като се върнат, ще се видим за броени дни и после кой знае кога пак Cry Сонче, аз съм му сестричка, той ми е батко  bowuu
Мариамчееее, размечтах се да завра носле в бебешка гушка и аз и да ми замирише на бебеее  Heart Eyes
Стелче, ще бъдеш прекрасна и самоуверена мама, сигурна съм!!!  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 226
Иринка надявам се, като съм я чакала толкова време да се справя. Трябва.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт