Отговори
# 15
  • Мнения: 396
Да, така е, няма никаква връзка.
По-скоро стечение на обстоятелствата.

# 16
  • Мнения: 4 335
Не.Няма никаква врьзка.

# 17
  • Мнения: 9 814
Едва ли.
Не вярвам да има връзка.

# 18
  • Мнения: 179
ThinkingНе знам дали има връзка и не сам чувала но като се замисля имаx много напрегната  и изнервена бременност и се наложи секцио защото пъпната връв се беше увила 3 пати около вратлето  /color]

# 19
  • Мнения: 140
И на мен не ми се вярва и не съм чувала Peace Иначе истории за прескачане на кабели и въжета съм чувала, ама и на тях не вярвам Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Praynig оле не думайте и аз съм постоянно нервна и си имам грижи , дано не е вярно и да не е така , засега всичко при мен въпреки нервността ми е ок и се  Praynig и да е така до края!

# 21
  • Мнения: 583
Не вярвам, че има.

# 22
  • Мнения: 2 236
На една моя позната лекарят й беше казал,че поради замърсената околна среда пъпната връв на бебетата им се увивала около врата.Ама дали е вярно?Че то вече и на лекарите да не вярваш много........

# 23
  • Мнения: 429
Хм, нямам си на идея. Но въпреки, че нямах никакви проблеми по време на бремеността си бях изключително стресирана. Е да, синът ми се роди с 2 пъти увита пъпна връв около врата, но дали стресът е причината не мога да кажа  newsm78

# 24
  • Мнения: 1 372
Според мен няма връзка! Нямах никакви стресови ситуации по време на бременността, нито бях подложена на стрес, но дъщеря ми се роди с увита около вратлето пъпна връв.

# 25
  • Мнения: 564
Не ми се вярва  Thinking Naughty

# 26
  • Мнения: 789
Не ми се вярва да има връзка.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен няма никаква връзка

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Преди време четох в една статия, в която пишеше че при по-голям стрес по време на бременност пъпната връв се увивала около вратлето на бебето. Аз лично много не вярвам. Според вас има ли нещо вярно в тази информация?
Дай да прочетем и ние де  Laughing

# 29
  • Мнения: 336
Ако имаше връзка синът ми щеше да е омотан целия Simple Smile. Смятам, че няма връзка.

Общи условия

Активация на акаунт