Заключиха ни в Зоопарка

  • 3 244
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 335

А на животните какво им е като са си все така.





# 16
  • Мнения: 3 034
неприятна случка, но пък ще има какво да разказват децата след време. Sunglasses

иначе последния път забелязах доста свободни клетки, добре обрасли с растителност, едва ли щеше да ви е студено, ако се бяхте приютили за през нощта. не знам само дали няма да се докара някой служител до инфаркт на сутринта. Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 505
Еее чак толкова грозни не сме.  Crazy
Ама ако процедират така по принцип - едва ли ще се изненадат - може някой от нашите приятели по съдба да нощува там...

# 19
  • Мнения: 46 520
... работи до 19.00. Ние бяхме на входа в 19.05 ...

Е, друг път ще знаете, че трябва да си тръгвате преди края на работното време  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 505
Другия път ще стоя докогато си искам, защото разбрах откъде се излиза, когато е заключено.

# 21
  • Мнения: 12 666
Добре, че не си дала карта, че я си представи някоя любознателна Мама Меца отваря форума да прочете как да кърми малкото мече и хоп - изход. И на другия ден в Зоопарка няма никой.

# 22
  • Мнения: 3 405
... работи до 19.00. Ние бяхме на входа в 19.05 ...

Е, друг път ще знаете, че трябва да си тръгвате преди края на работното време  Rolling Eyes

Но охранителят е казал, че служителите са си тръгнали по-рано

Охраната, която беше на служебния, каза - ее какво сега, хората от сутринта работят, защо да не си тръгнат по-рано...   Mr. Green

Така,че едва ли е имало смисъл да си тръгнат в 19,00  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 2 006
Супер Joy Сега ще чакам да ви видя в скрита камера.

# 24
  • Мнения: 3 034
Еее чак толкова грозни не сме.  Crazy
Ама ако процедират така по принцип - едва ли ще се изненадат - може някой от нашите приятели по съдба да нощува там...

имах предвид, че изненадата от новия вид, населил зоопарка, може да не им понесе.  Grinning
иначе си права, че ако това им е практика, едва ли ще са толкова учудени.

# 25
  • Мнения: 84
 HugЕто ме и мен! С molestosa за пореден път се убедихме в анти-търговския нюх на българина, т.е. в 17.30ч. заведенията в зоопарка при наличието на персонал в тях, заявяваха твърдо, че е ЗАТВОРЕНО  и не предлагат нищо вече! А това с напускането на зоото беше направо ooooh!, няма такава простотия! Даже служителка на СОТ, идваща на работа, нямаше от къде да влезе! Цирк! Laughing

# 26
  • Мнения: 58
  Даже служителка на СОТ, идваща на работа, нямаше от къде да влезе! Цирк! Laughing

Biorg, при така стеклите се обстоятелства, аз вместо "ЦИРК", ще казвам вече "ЗОО".

Ама случката е култова. Ми така, де, край на работното време. Кой излезнал, излезнал... останалите, ще ги включим в зоо-разнообразието.

# 27
  • Мнения: 46 520
Но охранителят е казал, че служителите са си тръгнали по-рано

Ами нормално за България - и едните и другите не спазват правилата Mr. Green
Или охранителят им е бил сърдит за нещо и видял удобен момент да ги натопи ...

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 13:50 от Никол

# 28
  • Мнения: 1 259
Eххх, добра идея!  Joy Joy Joy Joy Може да пробваме утре - доброволци има ли? Аз ще ви заведа во аварийния изход!  Whistling
Тръгнахте ли вече... в 18.30 съм там
 Joy

# 29
  • Мнения: 4 916
Eххх, добра идея!  Joy Joy Joy Joy Може да пробваме утре - доброволци има ли? Аз ще ви заведа во аварийния изход!  Whistling
Тръгнахте ли вече... в 18.30 съм там
 Joy

Вярно, я да си чукнем една среща там  Joy

Общи условия

Активация на акаунт