През ДЕКЕМВРИ на ръце с най-красивото дете

  • 25 623
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
Добро утро и от мен  food010!
Каспър,дръж фронта Hug,до тук изкарахме,няма да се отказваме,като лежиш и си пиеш хапчетата,матката ти ще се успокои,вярвай  Hug
Анели,Мира,моя хемоглубин е 115,но ми казаха ,че за сега не трябва да пия малтофер или каквото и да било,а желязото е все още в норма,макар и на долната граница,а аз продължавам да имам сърцебиене Sad.Правиха ми кардиограма,но казаха,че уж била на ред и се чудя какво да правя.Док каза да пия по една вода и да не се притеснявам,но тоя пулс като заблъска в гърлото ми,направо откачам #Crazy
Желая ви супер прекрасен ден и без твърди кореми и други оплаквания   bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Запис и от мен.Йоанка , честита пинцеска -много е вълнуващо.На мен ми като ми казаха че ще е момиче, направо полудях от щастие.Сега се моля да се потвърди на следващите прегледи , че ако кажат сини гащи май ще изпитам голямо разочарование .
Вени ,благодаря за инфото за Малтофера.АКо непиех други хапчета , сигурно нямаше да се замисля .Но май мойте са вече коктейл от хапченца за разни болести , а не ми иска бебчо да се трови още в корема ми .
Момичета , как си усещате твърд корема .Аз като го пипна моя си е доста по твърд отпреди , но мисля че е нормално .
Каспър ,важното е на финала да се роди здраво бебче ще преглътнем секциото .колкото и да ни тормози.Мен ме сюрпризираха още на първия преглед  за доказване на бремнността , че ще съм секцио и няма да мога да кърмя , но това няма да ме направи по малко майка.Винаги съм си казвала че искам естествено раждане и кърмене докато мога.Сега се моля само да е живичко и здравичко да го родя и да го гушна , а другото просто няма значение

Цюрих и аз съм така с пулса, ходих на кардиолог, на ендокринолог и всички казват при някои бременни е силно изразено ,но ще отшуми. Ще стискаме зъби само с това да се разминем .Макар че вечер, като си легна така ме блъска, че имам усещането че цялата се треся

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Благодаря Ви момичета за пожеланията!
Каспър yoyoana- Hug Благодаря , наистина е вълнуващо въпреки нашите 12 години заедно!Малко ми е напрегнато , но ще се справим /надявам се /!
Каспър  декемврийките сме борбени и затова всичко ще се подреди  Peace и ще е така както го искаме !

# 18
  • Мнения: 265
Цитат
[Цюрих и аз съм така с пулса, ходих на кардиолог, на ендокринолог и всички казват при някои бременни е силно изразено ,но ще отшуми. Ще стискаме зъби само с това да се разминем .Макар че вечер, като си легна така ме блъска, че имам усещането че цялата се треся/quote]
Ох и аз съм точно така,дано Анели,дано само с това да се разминем и да отшуми Praynig Praynig Praynig Praynig !

# 19
  • Мнения: 551
Ха здравейте и от мен  Hug Йоанка просто нямам думи, както винаги перфектна  Heart Eyes
Каспър и на мен ми казаха, че маже да съм със секцио,че май съм тесничка и ако бебо стане голям и не може да излезе нормално ще ме кълцонят Mr. Green Хич не ми се иска, но каквото сабя покаже.Важното е детето да се роди живо и здраво  Hug
Аз да ви се похваля, че вчера цял ден бях на рали състезание, всички ме гледаха странно  Shocked Бебо не посмя да мръдне, сигурно се е уплашил от шума, но днес прави салта Laughing, защото само таткото отиде.Аз се поизморих вчера и затова днес реших да си остана в къщи.Не знам момче или момиче ще е но със сигурност ще обича колите  Laughing
sanyabo успех в четвъртък и дано разбереш пола на бебчо Peace
Аз съм в едно такова странно настроение Shocked Изпитвам прилив на любов към всички около мен  Heart Eyes А има такива, които не са близко до мен и като се сетя за тях ми се доревава Cry Абе общо взето луда работа  Mr. Green
Е за сега това е от мен  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 6 206

Аз съм в едно такова странно настроение Shocked Изпитвам прилив на любов към всички около мен  Heart Eyes А има такива, които не са близко до мен и като се сетя за тях ми се доревава Cry Абе общо взето луда работа  Mr. Green
Е за сега това е от мен  Hug Hug Hug
[/color][/color][/color][/color]
Crazy А, честито!
И аз така.  Simple Smile

Изпратих малкия на морето с баба му и дядо му и сега ми е толкова мъчно за на мама момчето.
Мъчно ми е и за мъжа ми, че работи от тъмно до тъмно, защото е поел и моите задължения и хич не се и оплаква...
И съм станала една чувствителна, чак не мога да се позная.
Не си спомням откога не бях плакала, тези дни на два пъти пуснах сълзи.  Stop
Нищо, по-добре такива приливи на любов отколкото истерии някакви.

# 21
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте и от мен.
Йоанка страхотна темичка. Браво   bouquet
Zuerich аз не пия никакви други хапчета освен Малтофер и за това мисля, че няма да ми пречи.
За сега не изпадам и в по-странни настроения, само по-често започнах да правя забележки на мъжа ми да ми помага в чистенето и това е. Ама по-бързо се уморявам сега Laughing
Между другото хрумна ми една идея за тема: МАЛКИТЕ РИТНИЧЕТА УСЕЩА ВЕЧЕ МАЙКАТА НА ДЕКЕМВРИЙСКОТО ЧОВЕЧЕ. Ако я харесате може да я използваме, макар че аз още нищо не съм усетила, но може би е рано за първа бременност.

# 22
  • Мнения: 781
Каспър гоненето става лесно. Не се оплаквам тук- само споделям. На тях си казах каквото трябва. Аз знам, че РД е 2часа. Но не мога да кажа на гостите си гълтайте си питиетата и беж да ни няма. Касаеше се за 5мин. Празнувахме от 18.00 до 20.00ч. в 20.10ч. си тръгнахме, но за тези 10 мин ни се каза 3 пъти как трябвало да си тръгват отдавна.... Дори искахме да си доплатим..... След нас РД нямаше. Има клубове и клубове....Аз за себе си знам, че няма да повторя. Съмнявам се, че ти постъпваш така с гостите си, но хора всякакви....
Обаче това са бели кахъри.....

# 23
  • Мнения: 429
Леле, много станахме с чувствителната матка. Ние ли не се пазим, що така  newsm78

Наистина много се събрахме, но важно е на финала всичко да е наред и да си гушкаме малкоте слънчица! Сложете и срещу моето име едно розово щъркелче, пък до края ще видим дали ще си смени цвета! Мазнейкова каза 70% момиче, а нашият татко си се уповава на другите 30% и още си говори за "сина"...каквото и да е, знам че ще го обичаме, защото си е нашето (така чакано) бебче!
  bouquet Хубав ден на всичко!   bouquet

# 24
  • Мнения: 23
kika не се ядосвай излишно .
на мен до сега не са ми каали нито секио нито нормално само ми казаха че имам перфектен таз но ако бебето е голямо това няма да ме спаси или ако е седалищно но каквото стане не го мисля от сега.
 йоанка и аз много се радвам за теб защото те бях усетила колко много ти се иска принцеса и аз бях по същия начин и ти разбирам напълно огромната радост.
 обачее аз искам още един доктор да ми потвърди и тогава вече .................в сряда съм при балев дано всичко да ок и да ми потвърди МОМИЧЕНЦЕТО

# 25
  • Мнения: 22
Йоанка, поздравления за хубавата темичка (за пореден път  Laughing) и поздравления за пронцесата! За никой друг не съм била толкова сигурна, че ще има момиче, колкото за теб. Още първия път като те видях на снимката и си казах "тя чака девойка"! Много се радвам за теб, да ти е жива и здрава!
Rrhh, поздравления за решението, което сте взели! Вие сте третата двойка, която след повече от 10г. съвместно съжителство решава да сключат брак!
Вчера бях на гости на моята приятелка, която роди на 14 Юли. Бебенцето (Влади) е толково сладко и малко...само за него съм мислила вчера. Като го гушнах и заспа. Шегувахме се, че съм отишла да си видя зета Simple Smile Не мога да ви опиша колко ми беше хубаво да го гушкам. Сега пак отивам и после ще ви кача снимки да го видите каква мишка е на 20 дни Simple Smile
Целувки от мен и хубав ден на всички! Hug

# 26
  • Мнения: 6 206
Каспър гоненето става лесно. Не се оплаквам тук- само споделям. На тях си казах каквото трябва. Аз знам, че РД е 2часа. Но не мога да кажа на гостите си гълтайте си питиетата и беж да ни няма. Касаеше се за 5мин. Празнувахме от 18.00 до 20.00ч. в 20.10ч. си тръгнахме, но за тези 10 мин ни се каза 3 пъти как трябвало да си тръгват отдавна.... Дори искахме да си доплатим..... След нас РД нямаше. Има клубове и клубове....Аз за себе си знам, че няма да повторя. Съмнявам се, че ти постъпваш така с гостите си, но хора всякакви....
Обаче това са бели кахъри.....
Наистина това е много тънък момент.
Нищо, важното е, че децата са останали доволни.


А за чувствителните матки - не знам малко пресилена ми се вижда тази работа.... Но една позната докторка, много възрастна де, ми каза разбра ли сега защо първият път ти казвах, че си трудна.  Нали трудна е на едновремешен език - бременна... Нооо не остана. Ей го къде е декември  Whistling

# 27
  • Мнения: 20
Здравейте мацкииии  Hug
Аз вчера хидих в кв Гео Милев, в магазин Скаи Сити ,та на последнияя етаж(доста голям магазин) има магазин Хиполенд и има много колички, поне 20 вида от 200 до 1500 лв  Simple Smile за всеки джоб така да се каже. Има и леълца и корита и дрехи и столове и играчки и всичко дето се сетите.Аз лично до сега много исках да намеря магазин с много видове колички,защото до сега все с по 2-3 вида съм виждала ,а аз искам да имам избор.Решихме с мъжо среден клас количка към 300 -350 лв да купим,има доста хубави,с големи колела и комбинирани с доста екстри  Laughing той като видя че има за 1500 лв и се удари по главата,каза - че било все едно кола ще си купиш  Laughing.
Моите настроения нямат промяна с изключение на това че се смея много често със сълзи и чак се захласвам  Laughing явно това е моя начин да си изкарвам сълзите. А преди 2-3 седмици се разплаках защото ме караха да ям и по точно бяхме седнали в едно заведение на морето и аз не искам нищо а другите си поръчват едни салати,пържоли и там още други неща и всеки ми предлага да си взема ,аз отказвам, и като ми предложиха 2 път и много се нервирах и се разплаках  Laughing.
Бебчо в последните дни нещо се е успокоил,много спи ли не знам,нооо доста по кротък е станал,я ритне 4-5 пъти на ден а преди доста подритваша. И като по чесовник към 1-2 през ноща се почват некви салта  Laughing за радоста и на мама и на тати,че и той да го усети.

# 28
  • Мнения: 429
......И като по чесовник към 1-2 през ноща се почват некви салта  Laughing за радоста и на мама и на тати,че и той да го усети.
Пускам по една сълзичка като чета как усещате бебчовците си, аз  все още съм от тези, които нищо не усещат,а  постоянно се пипам по корема и се напрягам да усетя нещо, ама явно моята бебка е решила да ме помъчи..

# 29
  • Мнения: 48
  bouquet  privet mami-barborani!

az dnes se podhlaznah i padnah na stalbi4kata na baseyna. Posukah si i si udarih kraka i posle tupnah na dupe, koeto sa6to me zabolya. Taka mi se doreva, ama si poplakah tihi4ko. Sled tova si polegnah. Za sega nyamam bolki v korema. Mislya, 4e nymam osnovanie da se pritesnyavam, ama iskah da spodelya s vas i ako nyakoya mama ima preporaki... Vse pak si mislya, 4e bebo e dobre za6titen  Simple Smile

hubavi emicii na vsi4ki mami  Hug

Общи условия

Активация на акаунт