Бременна на море

  • 4 011
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 185
Бях бременна в 4 месец, когато отидохме на море и аз стоях във водата само до коленете, докато не видях една мама с огромната пупа да плува по-навътре, тогава влезнах и аз!

# 46
  • Мнения: 2 658
За море нямаш грижи, но на басеин почти сигурно ще си докараш някои гъби  bowuu

# 47
  • Мнения: 11
благодаря ви много за  бързите отговори: )

# 48
  • Мнения: X
Море - да, басейн - не.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
За морето няма проблем.Някои ходят и на басейн, но аз лично не ходих и не бих отишла ако отново забременея.

# 50
  • Мнения: 651
море  Peace
..а басейна дори и да е семеен в двора каквито химикали слагат за поддръжката  Sick .. Sick.. Sick  Naughty
от басейнаджия съм чувала, че е забранил на жена си и детето да ходят по басейни  Sunglasses

# 51
  • Мнения: 2 478
Въздържах се от къпане в басейни и море по време на бременността. Laughing

# 52
  • Мнения: 1 554
не знам дали е хубаво,но аз не влизах,нито в басейн,нито в морето Peace

# 53
  • Мнения: 2 334
Не е хубаво - може да лепнеш нещо!!!
 Sick Sick Sick

И аз така мисля Peace

# 54
  • Мнения: 27 524
Няма проблем  Peace

# 55
  • Мнения: 2 197
За море нямаш грижи, но на басеин почти сигурно ще си докараш някои гъби  bowuu
Това са абсолютни глупости. Къпала съм се в толкова много басейни и никога не съм си "докарвала" гъби от тях. Не стряскай момичето. Въпрос на шанс. Гъбите могат да се получат и от къде по-безобидни случаи - примерно при променена киселинност на влагалището (което е срещано почти винаги при бременните). А къпането и плуването в морето определено са прекрасно упражнение по време на бременност.

# 56
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В басей не съм се къпала, но в морето да \всеки хубав ден\ Peace

# 57
  • Мнения: 899
Аз ходя на басейн. Удоволствието от плуването е невероятно, а до морето няма да опра.....

# 58
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами мен пък ме беше страх от инфекции и през двете ми бременности не съм се къпала в морето.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 504
Моята докторка каза, че влизането в морето трябва да става бавно, а не изведнъж. За басейн, незнам, но не бих отишла, макар, че ролята на тапата е точно с цел  предпазване на плода от нежелани инфекции така че... newsm78...Басейните с топла минерална вода и въобще висенето в прекалено гореща вода не се препоръчва по време на бременност.

Общи условия

Активация на акаунт