СПЕШНО - извънматочна с кървене къде да я заведа ....

  • 5 336
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 700
Дано всичко с приятелката ти мине добре !Стискам  палци и се моля всичко да е наред и вярвам , че накрая ще гушка едно сладко бебче !!!!!!!!!!! Praynig Praynig Praynig

# 31
  • Мнения: 3 294
Дано всичко с приятелката ти мине добре !Стискам  палци и се моля всичко да е наред и вярвам , че накрая ще гушка едно сладко бебче !!!!!!!!!!! Praynig Praynig Praynig
И от мен едни стиснати палци  Praynig Praynig

# 32
  • София
  • Мнения: 2 908
И от мен  Praynig Praynig Praynig

# 33
  • Мнения: 1 187
Praynig Praynig Praynig,при такова високо ЧХГ май си е нормална бременност и мисля,че всичко ще бъде на ред Praynig
и аз така мисля, въпреки че вече изкукуригвам - как може 4 души да казват 3 различни неща като тука има тука нема, ама като чета поста на bodlivka май не съм много учудена...  Confused

bibi така си е, а поста на svetli направо ме втрещи!Как може така да си играят с хората!
Може би трябваше да го оставя мъжа ми да го залепи за вратата оня от спешния кабинет,че както беше набрал скорост.. Angry
Силно стискам палци скоро всичко да бъде наред!! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 34
  • Мнения: 989
Дано всичко е наред вече  Praynig

# 35
  • Мнения: 45
Е това вече е добра новина. Единия ми тест точно преди операцията и след 20 дена закъснение беше 12000 така, че няма как да не е нормална бременност.
Имате стиснати палци и от мен  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 6 572
Последно инфо от 3D ехографа - има плоден сак ... в матката, доста надолу към канала и към настоящия момент (6 г.с.) няма сърдечна дейност .... все още  Praynig Praynig Praynig

# 37
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
bibi, още е рано за сърдечна дейност, ще се види след седмица-две.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 572
уф дано, при мен я видяха и на двете бебета в 6-7 г.с.
Сега лежи  в б -цата и пие Утрогестан и но шпа

# 39
  • Мнения: 265
Ще има сърдечна дейност,сигурна съм Hug Hug Hug Praynig

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 003
ново двадесет  -  видели са сак и жълто тяло в единия от роговете на матката Shocked Shocked Shocked (това значи ли че има двурога матка, защото тя досега не е знаела такова нещо, никой лекар не й го е казвал). ЧХГ е около 24 000  Grinning оф дано всичко да е наред.
утре пак ще я гледат на ехограф (някакво светило), а може би и д-р Мазнейкова.
стискайте палци, целувам ви  Hug

п.с. днес съм бяла и добра, окрилена от надежда  Praynig Praynig Praynig

Не се учудвам, че чак сега са видели, че има двурога матка. Моята я видяха чак след два спонтанни аборта първия, от които в 21 г.с. Толкова лекари бях обиколила и накрая се оказа, че само един вижда като гледа на ехографа си. Малоумните лекари сигурна са гледали другия рог на приятелката ти, където няма бременност. Как може да стресират момичето в толкова ранна бременност, дано всичко от сега нататък е наред. А кървенето може да е от притискането на другия рог, така че ако може и това да видят.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 572
Сутринта пак е прокървила маааалко. (въпреки лекарствата) Сакчето било супер близо до церв. канал  Sad

# 42
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
bibi, за съжаление приятелката ти ще трябва да си полежи доста тази бременност.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 572
Абе то, ако се лежане се оправи ще е супер. Казали са й, че правят възможното да го задържат, защото бременността е супер желана иначе - кюртаж Rolling Eyes

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Биби,дано приятелката ти се оправи  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт