За мастурбацията и бременноста...?

  • 89 771
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
Би била вредна, ако имаш контракции! В този случай обаче не се препоръчва и секс! Аз имах период в който дори и с контракции хормоните ме преборваха и ... а той мъжът нали е на работа и ....

# 16
  • Мнения: 2 553
Аз също се канех да пусна подобна тема, но ми беше малко неудобно да ви занимавам с това  Embarassed
Преди 2 седмици имах малко розово течение, бегом във 2-ра градска, прегледи, работи, казаха че всичко е наред, на следващия ден ходих и при моята гинеколожка, и тя каза, че всичко е наред, изписаха ми папаверин, но-шпа и дуфастон и това беше.Но ми каза да не вдигам никакви тежки неща и без секс за известно време Sad А знаете с тия хормони как е, направо едва се сдържам вече... Embarassed И се чудех като ми каза да не правя секс, може ли да правя разни по-самозадоволителни неща или изобщо е противопоказно да "свършвам" - някой има ли идея? Сега на 07.07 ще ходя на преглед и ще я питам може ли вече да се порадваме един на друг с моят любим:)

# 17
  • Мнения: 2 553
Айде бе момичета, кажете нещо окуражаващооо !!!  Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ами аз пък го правя и засега съм добре.Просто не ми стига,а мъжо не е много потентен

# 19
  • София
  • Мнения: 1 621
quote author=Vili4ka link=topic=31932.msg614598#msg614598 date=1119613540]
Айде бе момичета, кажете нещо окуражаващооо !!! Mr. Green
Цитат

Еййй ми бременна си все пак, малко ще се въздържаш сега...как да те окуража, виждаш сама че пийваш и лекарства, мисли за други неща,аз на твое място не бих се осмелила...ама ти си знаеш най-добре колко ти се ще, дръж сеее или питай гинеколога си ако не ти е неудобно Embarassed[

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
мъжо не е много потентен
тц тц тц, това колко е потентен си го запази за себе си

# 21
  • Мнения: 4 068
Айде бе момичета, кажете нещо окуражаващооо !!!  Mr. Green

Щом си имала леко розово течение е по-добре засега да не мислиш за секс или други алтернативни начини на задоволяване. Гадно е знам. И ние бяхме със ембарго през първите 3 месеца от бременността. Не ме питай как изкарах. Обаче най-важно сега е да не си предизвикаш контракции и да стане беля. Стискай зъби и трай. Cry

# 22
  • Мнения: 2 553
Ами аз това правя - стискам зъби и трая:) Сега на 07.07 сме на преглед, но за секса ще изчакаме да минем в 4-ти месец и тогава ще питам гинеколожката.Пък ако каже, че не може здраве да е!

# 23
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ами аз това правя - стискам зъби и трая:) .......................

  Абе, може и да стискаш зъби, ама не траеш  Mr. Green
  Оргазмът може да предизмика нежелани контракции. Без значение дали си достигнала до него след секс с мъжа ти или със самозадоволяване. Та сама си реши!

# 24
  • Мнения: X
Ами да, гадно е, ама ще си стискате, щото иначе лошо. Аз имах контракции през цялата бременност и не ме питайте как съм стискала, естествено  не се мина без  luvbed ама все пак внимавах. Идеята не е толкова във самият секс, колкото в оргазма, който представлява дооооста силна маточна контракция, която пък не е препоръчителна. Така че, ако идеята да мастурбирате е, за да няма муш-измуш а да ви е кеф - по-добре малко муш-измуш без свършване.

# 25
  • Мнения: 7 837
мъжо не е много потентен
тц тц тц, това колко е потентен си го запази за себе си
В такава задушевна обстановка, можеш ли да не споделиш  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 376
мъжо не е много потентен
тц тц тц, това колко е потентен си го запази за себе си
В такава задушевна обстановка, можеш ли да не споделиш  Laughing
Извинявайте, ама в тоя форум се разказва кой с колко е спал, дали харесва аналния секс, по колко пъти на седмица, как си обезкосмява интимните части и т.н и т.н... Тва колко е потентен мъжът е само естествено продължение на нещата! Naughty

# 27
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
niama lo6o v mastrubaciata!samo nakraia vnimavai s kontrakciite!

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мастурбирай докато можеш-да те видя по-късно с големия корем Laughing Laughing
Какви са тия неща, бабите ви мастурбирали ли са? Ама ха Hug Hug Laughing

# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ами аз бях със серклаж и контракции и нямаше ни секс,ни екстри.Само че организма си казваше своето и тези неща ми се случваха насън така или иначе.

Общи условия

Активация на акаунт