Любители на котки - тема 11

  • 20 557
  • 356
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 218
Уххххх, много рошавка таз мамина сладка Алка  Hug Hug Hug

Дид , тоз мачор от снимката много прилича на майкиния котарак, та чак се облещих , като го скивах  Shocked
Викам си тоз мискин пак е избягал по мацки  Joy Joy
Сетих се и за един мой фотос, който остана в един от многото ми счупени телефони...
Така и не успях да спася въпросната снимка ....

Представете си центъра на Сф, около Лъвовия мост , август месец .... смрад, пот, жегаааааааааа , задух .... майката си трака  Crazy
Бързам да се прибера , обаче едва кретам из уличките ....
По едно време гледам, едно куче , пльоснало се на плочките на тротоара , заело позата, дето обича да се изтяга Пинко на mausbeni (предните лапи напреде, задните назаде  Mr. Green) и едва диша милото. Наближавам аз, да видя по-добре, добре ли е кутрето и като ме напуши един хилеж ... Милия намерил локвичка на плочките , под един капещ климатик  и изпружил коремче точно връз нея, да се разхлади горкия , легнал и не шава ...
Като ме скива , че набличжавам към него оголи зъбаци , изръмжа - сиреч ме предупреди , че таз локва си е негова и немам шанс да се опна и аз до него  hahaha Joy Joy Joy
Та успях де да го щракна де, стана гоцка снимка ... ама ...

# 286
  • Мнения: 3 770
Да бе , Джиндж , представяш ли си ?!  Grinning Майкиният ти котарак си плюл на петите , драснал по магистралата в тази жега за една паница вода на пловдивския пазар !  Joy Аз се чудех що този има парчета разтопен асфалт по лапите !  Joy
Преди години , в буйната ми младост , имах пудел , който имаше мърляшкия навик лятото ,като го извеждах на разходка ,да се пльоска в описаната от теб поза във всеки срещнат гьол.Познай колко му се радвах !
  Mr. Green

# 287
  • София
  • Мнения: 39 878
А аз имах пудел дет обичаше да се завира в оназ острата трева, или в кръглите бодлички.

# 288
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ей го пък наш баровец къде си е наместил задника (и други части) да спи. Само косми да обирам после  smile3516 Локви за него няма ли  smile3513



# 289
  • Мнения: 1 218
Mims-Mims , на тази първата снимка , в първия момент скивах само лапички , нищо друго.
Бая време се кьорих , докато наместя картинката, коя анджаклама , какво всъщност е ... та намерих по едно време едно ушенце , носленце ... очичките и хоп избистри ми се картината  hahaha (уж съм на 2 коли и 1 фанта ...  Crazy)
Много сладичко е заспало котачето му с котаче  Joy

Дид, то нали на пловдивските мацки им се носи славата , като най-красотни , та ... може и наш мачор да е драснал като стой та гледай по магистралата  hahaha
Македонските моми ги е обходил веч сите, та ....  да вкара малко разнообразие човека  Mr. Green

Хихихи, това с пуделите ви ми хареса  Joy Joy  Голям майтап  Joy

# 290
  • Мнения: 3 770
И аз видях само лапи в първия момент ! Даже ми заприличаха на тигърски !  Laughing

AnMary , на моя пудел това му беше другото влечение след мръсната вода в гьоловете - да се отъркаля в тревите и да се накичи с бодливи топчици !  Mr. Green Мир на праха му !

Джиндж , кво е туй чудо дето го имате в къщи - то Дон Жуан и Казанова ряпа да ядът пред него !  Laughing Я кажи какво прави моят приятел ?
  Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 1 218
Дид , Гуго се е опнал на теракота и кърти здраво  Crazy
Явно на пода му е по-хладно и там си лежи говедцето му с говедце  Heart Eyes
Фотото е на мъж ми в колата и все забравям да го взема , да щракна детето да го видиш , каква голяма козинка имаме вече.
Направо си плаче за ново офъкване , та се чудя  newsm78
Така рошавичък е по-готин, ама ... после като се появи живот и здраве бебо , космарлаци из къщи не ща да има , та .... може и да имаме още една среща скоро с машинката   newsm78

# 292
  • Мнения: 3 770
Тъкмо щях да пиша да не го стрижеш , че идва зима и прочетох за бебо.Все пак ако ще го повтаряш го направи сега или след месец или другият вариант е да не го пускаш в стаята на бебето.Но мисля , че по-големият проблем ще дойде , когато живот и здраве , бебо пролази - тогава ще трябва да го вардиш!  Peace

# 293
  • Мнения: 812
Привет банда  Hug Аз съм на работа, ама съм щастлива, защото си почивам.  Mr. Green Днес ми монтираха куФнята до половината, утре и горните шкафове и поръчвам гърба (още умувам за цвета  Thinking). Тоз рЮмонт ми взе здравето, а има още работа за целия китайски народ. Като свърши олимпиадата, веднага ги викам у дома да чистят  Joy Joy Joy Днес цял ден съм чистила прозорци на балконЯ, а Альона се беше наредила под климатика и нантеше като за световно. По едно време като огладня се яви, похруска малко, изгледа ме нагло и пак се опна на хладно. Мъка, мъка, мъкаааа....

didi_hris, време е да се запознаем  Hug Требе ми малко фасаген и блажна боя. Мога и от наше село да ги купя, ама имам мерак да се видим. Ще намина или утре или в сряда. Само кажи де беше дюкяна, че съм изтрила всички лични, а забравих де беше. То един акъл за къде по - напред...

# 294
  • Мнения: 3 770
Lebeduna , като изчистят , може ли да ги изпратиш към Пловдив ?  Laughing Завиждам ви , че ще се запознавате с didi_hrisRolling Eyes Аз от тази тема с никой не мога да се запозная !  Sad

# 295
  • Мнения: 207
Да се похваля - днес спасих едно котенце като го свалих от едно дърво - за 3-и  път ми се случва в близките няколко месеца!

# 296
  • Мнения: 1 540
Мацки и мачонци, аз малко искам да поспамя...  Blush Може ли някой, който разбира немски, да ми преведе това - "Бихте ли доставили до България и колко би струвало?" Преведох го с един онлайн преводач, но не знам дали е правилно (онлайн преводачите не се славят добри преводи) - Hallo, würdest du nach Bulgarien versenden und wie viel würde es kosten?  newsm78
Много благодаря предварително!   bouquet
За реванш ще гледам да пусна нови снимчици на Рижко

# 297
  • Варна
  • Мнения: 428
Würden Sie nach Bulgarien versenden und wieviel würde es kosten?

Мисля че като цяло е правилно, само трябва да се използва официално обръщение.


Аз имам въпрос, имаме малко коте, прибрано от улицата - може би е на 2 седмици. Яде адаптирано котешко мляко, но нещо се е запекло и от 4 дена не е ходило по г. нужда. Масажирах му корема, но нищо. Какво да го правя? Много му е надуто коремчето вече!
Моля помагайте!
 

# 298
  • Мнения: 3 770
Здравей ,  Yee и в тази тема !  Hug И други момичета тук имаха такъв проблем с малки котета , но аз май съм чела по диагонал и не мога да ти помогна в момента , но все някой ще се включи !  Peace

# 299
  • Мнения: 416
Здравейте!

Лебедункееееееее ...мила, аз съм в отпуска и няма никой у магазина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Алка - красива дама  Heart Eyes
Mims-Mims  hahaha голям сладур...да го нацелуваш
Мен ме нямаше от събота до днес и онова дребното беше затворено в коридора. Като отворихме  ooooh! изпаднах в   Shocked ужасТ ... така дивял и умрал от глад, а Джес прилично се държала в другата стая. Та от вратат и прахосмукачката  newsm79 newsm28 , а сега и  wash hang
Джин-Джин чакам снимки на Гугу, а и от Rorrr на Рижко
Диди хващай автобуса и идвай ми на гости с Рет....  "Принцеса Джес ще е много щастлива"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт