Мистериозно чудовище лежи на американския плаж Montauk

  • 8 898
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз предлагам,да уголемим снимката и да го разгледаме в  детайли,току виж сме познали мъжко или женски е ТОВА

# 31
  • Мнения: 919
Е, то и аз съм имал такова гадже, без гърди. Да не искаш да кажеш, ...  Shocked

Ти пък! Чак толкоз да е било без гърди гаджето ти ... И в лице ли е приличала на това от снимката, та задаваш последния въпрос? Е, ти си знаеш най-добре!
Joy

# 32
  • Мнения: 6 993
Аз предлагам,да уголемим снимката и да го разгледаме в  детайли,току виж сме познали мъжко или женски е ТОВА
Ако не говориш за русалката, то това е определено мъжко. На една от снимките му личи. Sunglasses

# 33
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз предлагам,да уголемим снимката и да го разгледаме в  детайли,току виж сме познали мъжко или женски е ТОВА
Ако не говориш за русалката, то това е определено мъжко. На една от снимките му личи. Sunglasses
Нищо не видях,не говоря за русалката

# 34
# 35
# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това е изхвърлен реквизит от някой филм на ужасите ...прилича на онези летящи кучета с човки, които съм гледала  newsm78 не се сещам в къде  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 3 447
Това е изхвърлен реквизит от някой филм на ужасите ...
По-скоро изхвърлен от Д и С съпруг.

# 38
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
О,да Mr. Greenсега видях,ами мъжко е Mr. Green

Кой знае? И русалката трябваше да е женско, ама ...

# 39
  • Мнения: 4 585
Полуразложен труп на удавено преди седем дни куче на седем години.
Тея са имали една колонка празна и са чудели с кво да я запълнят.
Те такива гадости май е забранено да се показват в тоя форум.

# 40
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Това е изхвърлен реквизит от някой филм на ужасите ...
По-скоро изхвърлен от Д и С съпруг.


 Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 3 521
Това е изхвърлен реквизит от някой филм на ужасите ...прилича на онези летящи кучета с човки, които съм гледала  newsm78 не се сещам в къде  Rolling Eyes

Имаше един филм "Уилоу" преди години - там преследваха принцесата с едни кръстоски между куче и прасе, но пък бяха космати.

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това е изхвърлен реквизит от някой филм на ужасите ...прилича на онези летящи кучета с човки, които съм гледала  newsm78 не се сещам в къде  Rolling Eyes

Имаше един филм "Уилоу" преди години - там преследваха принцесата с едни кръстоски между куче и прасе, но пък бяха космати.

Май съм го гледала това куче в един филм за вампири ... искало е много пари и накрая са го отрепали  Laughing

# 43
  • Мнения: 3 405
Какви са му размерите на това нещо?
А русалката е реквизит. Друго мозъкът ми отказва да преме за истина. Mr. Green

# 44
  • France
  • Мнения: 726
На мен това ми прилича на резултат от генетичен експеримент в някоя секретна лаборатория. Ужасяващо е.
Подкрепям.

Общи условия

Активация на акаунт