Кое е наи-странното име на дете което сте чували?

  • 104 730
  • 1 247
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 402
Хартюн Хартюнов-беше в БНТ преди години Joy

# 61
  • Мнения: 532
Първо  баба ми Велда ,на нея съм кръстена- Валентина, после леля ми Зафирка, едно момиче Царева... и накрая синът Rolling Eyes ми Кирил на когото казваме -БО

# 62
  • Мнения: 532
А , и дъщеря ми Вержиния -Джини , на мен не ми е странно вече но като съдя по реакцията на хората.. newsm78

# 63
  • Мнения: 1 753
Ами ето ИСТИНСКИ съществуващи имена, които съм срещала досега:
1. В стаята в родилното една жена си кръсти детето КристиЪн  Confused
2. Моя позната - Чана
3. Преди работех в едно училище за чужди езици и едно детенце се казваше Райка Вампирска Shocked Сигурно са сложили Райка, зада омекоти фамилията й

Ох сетих се и за едни наши съседи - мъжът се казва Наполеон, а жена му Шина

Последна редакция: пт, 24 юни 2005, 12:57 от Ал Бънди

# 64
  • Мнения: 8 470
В селото на баба ми-Пловдивско много често срещано име е Смиляна- Laughing
И мъжко име-Точо.Последното е някакво съкращение,но не знам от кое име. Wink
А моята прабаба,пак от това село се е казвала Маргона. Laughing

Последна редакция: пт, 24 юни 2005, 13:38 от Emia

# 65
  • София
  • Мнения: 307
Нашата фамилия е Ташкови- баща ми като вида фамилията на вратата когато идваше за първи път само не се гътна от смях, но трябваше да се запознава със сватовете та се удържа. Мъжа ми е малко зевзек и имаше една колежка за която казваше, че са почти адаши а нейната фамилия беше ....Мъданска Laughing
Yosarian, аз преди да се омъжа бях Ташкова, фамилията е от турски произход, таш значи камък.
Иначе за странни имена - Дучка, Трепка, а бях се запознала преди много години на един курс с Тоци от Хърлец Grinning
Баба ми се казваше Мата.

# 66
  • Мнения: 8 505
Нектар!
Познайте мъжко или женско #Crazy

(женско е) Wink

# 67
  • Мнения: 539
имам 2 познати Трепка
Лимонка, иначе турски имена има много странни. Гюлюмсер как ви звучи??

# 68
  • Мнения: 3 777
Току що ми звънна мъжа и каза добави:

Перикъл Толев - по документи.

# 69
  • Мнения: 550
Най-впечатляващото и за съжаление много смешно име, което съм срещала всъщност е фамилия. Идва при мен в службата едно вещо лице и се запознаваме, естествено и тя се представя : ." Приятно ми е Лиляна                    Печигаргова..." . Боже, онемях, незнам какво ми стана, но и досега се чудя как успях да се сдържа пред жената и да се правя, че нищо странно не съм чула. Е, тия хора не знаят ли, че могат да си сменят фамилията. Нужно ли е всички да разберем, че пра-пра дядо й например е ял гарги и то печени.

# 70
  • Мнения: 773
Маратонка. на баба Мара и  баба Тонка. четох го във вестника, жената подала иск във съда да си смени името. откаде да знаят бабите, че някой ден ще има такива обувки.

# 71
  • Мнения: 2 556
Не е на дете наистина, но на наша съседка майката се казва ЧУНА.

А аз познавам една ЦУРА - ама не е съкращение от Цветанка примерно, ами така си й е името на жената.

# 72
  • София
  • Мнения: 203
Ох, чета и се смея с глас  Joy! Тази тема е по-смешна и от темата с вицовете. Аз имам роднина Матка, но тя се прекръсти на Мария, а един колега кръсти дъщеря си Кристен - комбинация на двете баби, но тяхните имена ги забравих.

# 73
Шарлота- едно момиченце от групата на малкия.Звучи ми странно .

# 74
  • Мнения: 6 472
Преди известно време при мен дойде един клиент да си сключва застраховка. Питам го аз за името, та да го впиша в полицата и човека ми вика ВИОЛИН ПУТЕВ КРАНТЕВ #Crazy Аз разбира се не му повярвах и си помислих, че се бъзика. Човека си извади личната карта и шофьорската книжка и верно се казва така Embarassed Това, че той е Виолин хуч не ме тревожи, ама много искам да се запозная с баща му Whistling

Общи условия

Активация на акаунт