6 дена на режим, а на 7-мия ядеш на корем

  • 19 268
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 590
Ипократис Пападимитриакус -кинезитерапевт във фитнес център Младост. На мен ми направи специален хранителен режим , ама кой да го спазва .  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed една
"мааааааааалка" подробност 13 дни режим на 14-тия ядеш всичко т.е. ако започне в понеделник ядеш всичко не първата, а втората неделя.  Laughing Laughing Laughing
Да точно така му е името. Ама на мен ми звучеше като скороговорка и запомних само фамилията и то грешно Embarassed.  А на мойта позната и е казал да яде без режим всяка неделя. И тя наистина е свалила 12кг. Ама тя е много стриктна.  А иначе май не спортува.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 562
Аз имам и упражнения за горна и долна част на тялото, но не ги правя ами ходя на фитнес 2-3 пъти седмично или като ме мързи - на плуване. Пият се и витамини.
Друго важно нещо е преди всяко хранене 1-2 чаши вода.
Моя позната за 3 месеца свали 17 кг. (пак след раждане), но и тя е била доста стриктна.

# 17
  • Мнения: 521
Аз бях при него. Тая тема е дъвкана, дъвкана тука до припадък. Crazy

Свалих 13 кг. само като спазвах хранителния режим. Упражненията не ги правих. После не ги качих килата, а си хапвам стабилно. Така вече 6 месеца.
Най-добре е да се отиде при него. Консултацията струва 30 лева.

# 18
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
А как мога да се свържа с този диетолог и да си запиша час.Много ли се чака за такъв.И ако може да обясните къде се намира. Embarassed
bibi ,ти отслабваш ли с този режим,?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз много се чудя при Байкова ли да тоида след като родя или при този грък...

# 20
  • София
  • Мнения: 6 562
А как мога да се свържа с този диетолог и да си запиша час.Много ли се чака за такъв.И ако може да обясните къде се намира. Embarassed
bibi ,ти отслабваш ли с този режим,?
Спазвах го 2 седмици - после се провалих  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed -почвам-спирам, почвам-спирам - все разни  поводи, а аз със слаби ангели  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
ето сайт: http://www.fitnessmladost.com/EN/index.htm
Резултатът за 2 седмици режим + упражнения беше - 5 кг., но аз имам да свалям поне още 15-20  ooooh! ooooh! ooooh!. Мамите, които са ме виждали ще потвърдят. Crazy Crazy Crazy

# 21
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Какъв е този сайт?Не ми се отваря newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 6 562
Какъв е този сайт?Не ми се отваря newsm78

а така http://www.fitnessmladost.com

Фитнес център МЛАДОСТ разполага с уникален по рода си кабинет по диетология.

В него, специалист - диетолог, кинезитерапевт изработва индивидуален хранителен режим на клиента. Този режим по-скоро не е диета, свързана със зверски ограничения, а правилен подбор на хранене, качество на храната и интензивност.

 
При направата на този режим се взимат няколко основни неща в предвид: какъв е начина на живот на клиента, колко време спи, кога става, колко пъти се храни и с какво време разполага за да се храни редовно и правилно, и най - важното подбират се храни, които клиента обича да консумира.

Определя се броя на храненията на ден, в зависимост от продължителността на активния ден на клиента.

Към хранителния режим диетологът предписва и необходимите витамини, минерали и хранителни добавки, които клиента е необходимо да взима по време на спазването му. Също така той дава консултации за препоръчителната спортна активност на клиента и честотата на физическите натоварвания.

За да разберете кой е правилния начин на хранене за Вас, можете да се обадите на нашите телефони за резервация.

Работното време на кабинета е следното:
Понеделник, Сряда и Петък - от 15:00 до 19:30 часа
Вторник и Четвъртък - от 11:00-13:00 часа
Събота - от 11:00 до 16:00
За контакти
Адрес:
гр. София, "Младост"1, бл.1"Д"

Телефони:
9750210
9750211
9745664

E-mail:
fitness_mladost@abv.bg

# 23
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
bibi ,благодаря ти много  bouquet

# 24
  • Мнения: 590
Bibi, както винаги си супер информирана Grinning
Дано тази информация да е полезна на мамите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт