На 10 месеца - 23 кг

  • 6 803
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
майка му (дребна и слаба) разказваше как като бременна е била само един огромен корем. Родила го е 7 кг!

Да ти кажа честно - не ми се вярват тези разкази на майката  Wink Не виждам как дребна и слабичка жена може да роди 7кг бебе  Rolling Eyes

моята дъщеря е клечка- на 3 години е 14 кг  Tired

Моят също е на 3 и още не е стигнал заветните 14  Laughing

# 61
  • Мнения: 9 814
................

моята дъщеря е клечка- на 3 години е 14 кг  Tired

Моят също е на 3 и още не е стигнал заветните 14  Laughing




 newsm62
Е, ние преди месец ги  стигнахме тез заветни 14 кг., а е на почти 4 г.

# 62
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
А аз до сега се хвалех с моя мъж, че на 6м е бил 11 кг.  #Crazy

# 63
  • Мнения: 1 367
И моето дете в момента е 15 кг,но е в горната граница и като ръст.Мога да кажа,че не изглежда дебел,абсолютно съразмерен е.Дано по телосложение да прилича на татко си,а не на мен /аз пълнея само от мисълта за сладко Embarassed/

# 64
  • Мнения: 387
Браво Блонди ,страхотна тема,наистина как ли се е справяла жената с такова БЕБЧЕ... newsm78 Браво на нея .........майка героиня  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 39 933
Като прочетох заглавието си помислих, че е бъзик.
Не мога да си представя как се гледа такова тежко бебе. Дияна в момента е толкова тежка.

# 66
  • Мнения: 483
Малее  Shocked то не е за вярване. Когато съм се родила аз - 4кг. съм била най-едрото бебе в родилното, но на следващия ден се ражда бебе 6кг. Майка ми казва, че направо е изглеждал като на 3 месеца. Жената, която го е родила била доста висока и спортистка.

# 67
  • Oslo
  • Мнения: 659
Щях да сканирам снимка на малкия си син, да ви покажа още едно дебело бебе, но се отказах Embarassed, направо е като бяло балонче! Сега се чудя как съм ги носила насам-натам на ръце(доскоро бях 48 кила)newsm78 И двамата с батко му бяха над нормите за тегло до годинка и нещо, сега са на 11 и 6 години и за моя радост изглеждат съвсем прилично... Наистина си е гадничко, когато  сладичкото дебело бебче остане дебело дете(тийн, възрастен) - тогава вече хич не е сладко!

# 68
  • Мнения: 1 341
Не мисля, че след като е добело едно бебе то ще е такова и като порасне! Всичко е индивидуално и най-вече смятам, че е от голямо значение начина на хранене на детето.
Едно е да е на кърма и просто да е голямо и дебело, защото гена му е такъв (това за мен не е притеснително), а съвсем различно на 4 месеца да яде по 2 пюрета на хранене и майката да се кефи колко хубаво яде детето й!

# 69
  • София
  • Мнения: 3 689
И аз знам за едно бебе на 5 месеца 10кг,но няма да ви казвам с какво го хранят.Кисело мляко,каши,пюрета всякакви,дори намачкана панирана риба!!!
Явно си е ящно детето.
Мойто голямото е 3год и половина и е 13кг,клечка...
А това на снимката нямам думи!Радвам му се,много Simple Smile

# 70
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не мисля, че след като е добело едно бебе то ще е такова и като порасне! Всичко е индивидуално и най-вече смятам, че е от голямо значение начина на хранене на детето.


И аз мисля така - моите не са кърмени, и килограмите се дължаха на АМ и кашите, като преминаха на обща храна влязоха в нормата. Обаче когато е намесен и ген има голяма опасност дебелото бебе да си остане и дебело дете после. Което вече хич не е приятно....

# 71
  • София
  • Мнения: 15 511
Много голямо бебе!Внука вчера навърши 4 годинки и е +-100-200 грама около 15-те кг.

# 72
  • Мнения: 87
Хехе, мойта на половин годинка е била 8 килца, а сега на 2.5 год. е 15.....Аз самата съм 40, едвам я нося:)
п.с. ама яде само пилешко бутче и луканка:)

# 73
  • Мнения: 22 535
Стига бе, сестра ми е 40кг, на 18г и е 155см висока. )))
Не мога да си представя бебе на 10м и 23кг, това е просто нещо огромно.

Дъщеря ми на 1г и е 8.500кг.

# 74
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не мога да си представя да гледам такова бебе. Голямото ми момче е почти на 8 години и тежи 27 кг. обаче в събота видях бебето на наши познати, което е на 3 месеца, а тежи 7 кг, изцяло на кърма е. Моето бебче на 7 месеца тежеше толкова.

Общи условия

Активация на акаунт