къде се прави спермограма в Пловдив?

  • 20 637
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Момичета, знам, че е стара темичката, но можете ли да ми кажете колко време отнема самото изготвяне на спермограмата при д-р Даскалова. С мъжа ми ще ходим утре в Пловдив, а не съм сигурна за един ден дали ще се справим с тази задача.

# 16
  • Мнения: 44
Момичета, знам, че е стара темичката, но можете ли да ми кажете колко време отнема самото изготвяне на спермограмата при д-р Даскалова. С мъжа ми ще ходим утре в Пловдив, а не съм сигурна за един ден дали ще се справим с тази задача.
Мисля че мъжът ти трябва да даде сперма за проба и докторите действат от там на татък.
И да споделя-аз ходя в Торакс при Д-р Михнев,невероятно внимателен и начетен човек.Там първата спермограма мисля че е 25лв,но за по-сигурно виж в сайта на Торакс има ценоразпис на всичко.Късмет Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 791
Когато ние правихме спермограмата,миналият м.май,стана за един ден. Сутринта дадохме материала,вечерта към 18ч ни дадоха резултата. Тогава предварително се бях обадила на д-р Даскалова,правихме я в МедикусАлфа и вечерта се събрахме да чакаме резултата мисля 3 двойки. Късмет ти желая!

# 18
  • Мнения: X
Ох аз май съвсем се обърках. Помолих я да ни запзаи час и тя каза: 14:00 ч., обаче сега не съм сигурна преди това трябва ли да се мине през лабораторията или когато отидем при нея в два часа започва цялата работа...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
buttinsky ,със задачаат ще си справите за няколко часа.Не трябва да минавате никъде предварително.В уговорения час се виждате с лекарката и тя ще ви обясни.

# 20
  • Мнения: 44
buttinsky Късмет и дано всичко е наред Peace

# 21
  • Мнения: 975
buttinsky ,със задачаат ще си справите за няколко часа.Не трябва да минавате никъде предварително.В уговорения час се виждате с лекарката и тя ще ви обясни.
Peace
Ние когато правихме спермограмата ,резултата го имахме след 2ч.

# 22
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите и подкрепата на всички.  Hug Действително за няколко часа приключихме.

# 23
  • Мнения: 65
Ние правихме спермограмата в "Селена" и получихме резултата след 3 часа

Общи условия

Активация на акаунт