МАЙСКО бебче се кокори, усмихва ни се, сладко си бърбори (9)

  • 11 015
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 425
Ех, reniuga ,ти винаги си толкова спокойна и дружелюбна.Винаги ми правиш много добро впечатление Hug,и се открояваш като един много мил човек  :bouque
Не можах да се сдържа да не го напиша,но дори и виртуално имаш много силно излъчване.Сигурна съм че си много добричка и мила !поздравявам те Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 39 884
Хриси страхотно си го описала Simple Smile
При мен днес беше "марш на тръстиката". Нямам сили за нищо.
Дияна искаше да гледа Луната, ама няма де да й инстална телескопа. А навън да излизаме по това време...
Ще тичам да дам цица Simple Smile

# 287
  • Мнения: 529
Аз също не съм захранила,смятам да изчакам до 5тия,6тия месец ,решила съм да започна с картоф но ще видим какво ще стане  има време до тогава.

# 288
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
ЧЕСТИТА ОЛИМПИЙСКА ТИТЛА НА РУМЯНА НЕЙКОВА,която също като нас е майка и жена и най- накрая донесе повод за гордост и за нас на тази олимпиада !!! И тя го заслужаваше най- много този медал!  newsm44 bg newsm44 bg newsm44

Може би това е нещо, което ще се хареса на всички ви! http://missby.wordpress.com/2008/08/11/clique/

# 289
  • Мнения: 2 910
Хриси, почувствах се така, сякаш аз бях на твоето място Hug Ето тези на пръв поглед незначителни за някои неща ( имам предивд една луна, едно море...) ни зареждат емоционално и ни дават нови сили. Благодаря, че сподели с нас този красив момент Hug

sundey, ех, колко мило ми стана Hug Благодаря ти   bouquet

# 290
  • Мнения: 9
Тези спорове  за и  против кърменето са ,като ,че ли  продължение на споровете дали ще си повече или по - малко майка, ако родиш по естествен начин или секцио !?
Аз с огромни усилия се мъчих 1 седмица с кърменето , а също и Ерик - започнахме от болницата - там ми дадоха много съвети и помощ , но не се получи / и не съжалявам особено / !!! Такива глупости като АМ е боклук, отрова и т.н. са смешни ! По - добре от кърмата няма , но любовта и АМ стигат !
  За сведение - баба ми , която е на 84 години е хранена от 1- вият си  месец с  вносен АМ от Великобритания !!!

# 291
  • София
  • Мнения: 1 809
Хриси наистина много хубаво си го описала, представих си осветената от луната пътека в морето  bouquet
Малко ми е мъчно, че тази година ще пропунем морето, но нищо, догодина, живот и здраве, ще наваксаме.

# 292
  • Мнения: 147
Искам само да споделя с вас това,което изпитвам поглеждайки през балкона!Пълната луна е направила пътека в морето и гледката наистина е приказна!Точно там е и една яхта,осеяна с безброй светлини,на която явно тече шумен купон,съдейки по зарята  изтреляни от там.Фара на нос Галата свети периодично и осветява и други малки лодки !След тази адска жега днес, морския прохладен бриз ме освежава ,като ме кара да забравя цялата умора и напрежение от деня.За това се грижи и любимият мъж,носейки ми чаша усвежаваща напитка.Щастлива съм!Някои цял живот търсят нещо и все не могат да го достигнат,а аз ето точно сега имам всичко,което ме прави щастлива!Поглеждайки през прозореца вътре виждам малката си дъщеричка как спи блаженно,накърмена и гушната от мама!А ето,че започват и зарята по случай празникът на Варна!Толково разкошна и смайваща е,синът ми и той се присъединява към нас!Толкова щастие и любов изпълва сърцето ми,че дъхът ми спира!Такава хармония,спокойствие и удовлетвореност.....Дано тези моменти бъдат безброй!Желая го на всички от сърце!Лека нощ и целувки на малките ангелчета!

Хрисииии, ....
забравих, че съм в София, забравих всичко.

Честито наистина на Румяна Нейкова. Заслушах се и аз в коментаторката, която обясняваше, кога шампионката е станала майка за първи път, кога какво е постигнала... друг път може би не би ми направило впечатление подобно нещо и дори бих се запитала, защо ли пък го споменават и какво общо има в случая.

Колко различно се възприема света, след като си вече родител. Виждам и съпругът ми, как се промени неусетно. Винаги е бил много ... как да кажа... Стабилен, сигурен, последователен, сериозен. Той е моят стожер, моята опора и закрила. Моята неизменна сигурност и топлина в живота ми. А сега е още по-... хм... Сериозен за бъдещето, за семейството си, за рожбата си. Как се вманиачи да чисти повече и от мен като че ли в първите седмици.
Първите нощи спяхме на светната нощна лампа и скачахме като ожилени щом малката помръдне с ръчичка дори. А после дъъълго я гледахме изнемощели - всичко наред ли й е, спи ли спокойно, диша ли равномерно, сънува ли, расте ли, какво прави със съня ни, сърцата ни, умовете ни... Престрашихме се една вече и загасихме нощната лампа. След известно време започнахме и да спим нощем, като се редувахме в ставането. Оказа се дори, че той става много повече от мен, за да мога аз да спя, когато не я кърмя - спеше над нея с една ръка в леглото й, галейки я или държейки й биберончето.
И сега пак той будува нощем повече, макар че ходи на работа.
И ежедневните неща коментираме вече някак като че ли на друг език. Призмата, през която виждахме злободневнието, се трансформира. Някои неща вече изобщо не ни касаят, други изведнъж открихме, колко са важни сега за нас...
Странна метаморфоза. Сякаш имаш друг мозък вече.  Simple Smile
Прекрасно е.

# 293
  • Мнения: 258
Хайде всички тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322642.new#new

Извинете!!!

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 15:42 от mmagy ( Маги)

# 294
  • у нас
  • Мнения: 5 736
Маги, оправи линка. Този като се отвори е за публикуване на нова тема  Peace

# 295
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Маги, благодаря за темата, но при мен линка не отваря новата тема! Мисля, че това е правилния линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322642.new#new

# 296

Общи условия

Активация на акаунт