Вродени сърдечни малформации - тема 3

  • 41 475
  • 432
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 217
Васе, радвам се за вас, само хубаво занапред. Hug

Много се надявам и аз Гриша да се оправи скоро!!!  Кураж за родителите му! Praynig Praynig Praynig

Ние бяхме на контрола, оставят ни засега на лекарства, за операция ще говорим следващия път ако пак няма напредък - макар, че явно няма да се размине.
Има ли и други деца, които да ги оперират по късно? И до колко време са пили лекарства?



# 181
  • София
  • Мнения: 2 262
Момичета, виновна съм, писах ви и не написах после, че лека полека детето се оправи, заведох го пак при джипката, и докато отивахме към нея, той беше отпуснат, умърлушен, носех го и се мъчех да мисля само положителни неща, влязохме в кабинета и, този човек като живна, взе да ходи напред назад, и там има едно панерче с шоколадчета, познайте какво стана, докторката го почерпи с две, аз гледах ужасена и си мислех как ще стане зле от тях, ама той ги излапа, те са онези малки като хапчици, и като му дойде енергия, не мога да го укротя. Изведнъж рязко него ден се оправи, докторката ми каза, че ще се разяде много, и той наистина  почна да ми иска през 15 минути "крем" - това при нас е бисквити с адаптирано мляко. Уплаших се от апетита му! И сега вече 5 дена ходи като негърче - надуто коремче, тънки краченца, хехехе! Толкова се бях притеснила, благодаря ви за всички съвети и утехи!
С надежда влязох тук да видя, че Гришето се е преборило вече и се надявам да е така другия път! Каква е тази инфекция на кръвта, нали не става дума за сепсис? Чак ме е страх да я напиша тази дума!  Praynig
Васе, много добре, че сте преминали и през това вече!
Уки, и на Алекс много целувки! Имали сте късмет да бъде Алена там, ние при другите бяхме на прегледа, но учудващо не му викаха много на Лъчето, а и аз се опитвах всячески да го успокоя!

# 182
  • Мнения: 161
 Praynig Praynig :Гриша!

# 183
  • Мнения: 16
Точно за сепсис става въпрос доста си е страшно с тези вътрешни кръвоизливи .Лошото е че микробиологията му е отрицателна а пък има инфекция и се чудят какъв антибиотик да му вливат .Просто незнаем какво да правим само надежда и молитви ни останаха Praynig Praynig Praynig
 

# 184
  • Мнения: 408
Васе радвам се за вас. Браво на малкия герой.
Мама Иги добре че и вие сте се оправили.
Дай боже и за Гриша да се радваме че се оправя. Praynig

# 185
  • Мнения: 42
За  Гриша  newsm17 newsm17 newsm17

# 186
  • Мнения: 24
k_v_r аз имам оперирано дете на 2г и4м преди операция пихме и сега след операцията още 6 месеца ,не знам дали ще ги спрат ,скоро сме на преглед ,ще пиша .С какво мога да помогна на тези ,които не са минали по този път-питайте? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 217
Бори33, а с какъв проблем беше детенце? Желая ви добри новини на прегледа.

Да ви се оплача, ние сме със сополи, голяма мъка, не можем да спим...засега няма температура и педито се чуди  дали да и даваме антибиотик - нали са ни казали да даваме за профилактика, ама пък са само сополи засега.......

Продължаваме да стискаме палци за Гриша. Praynig

# 188
  • Мнения: 24
Тетралогия на Фало .Понеже съм нова тук ,пожелавам на всеки леко до минат операциите ,и да прекарат лек след оперативен период(което също  е много важно)Нямам ден в който да не се сетя за тези тежки моменти и да не се помоля за моето и тези които го преживяват в момента.Нека никой да не стои пред операционната врата с мисълта дали още е живо . Heart Eyes Praynig

# 189
  • Мнения: 16
Здравейте , пише Ви бащата на Григор .Имаме много добра новина направа страхотна дишаме сами малко е кислородо зависим но ще го продолее.Лекарите искат до края  на седмица та да го изведат от интезивен сектор в отделен бокс заедно с майка му.Направо не смеем да се зарадваме ,дано всичко да е свършило вече .Благодарим на всички които ни подкрепяха .Имаме още много да извървим ,но това не ни плаши,след всичко което преживяхме .Дано никой не го преживява .  Praynig Praynig Praynig  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

# 190
  • Мнения: 408
 smile3501 smile3501 на малкия герой на родителите и на лекарите. Много се радвам за Гриша, дано вече само хубави неща да пише таткото а мама час по скоро да бъде вече при своето дете. Hug Hug

# 191
  • Мнения: 42
За Гриша smile3501малко-голямо юначе. newsm44

# 192
  • Мнения: 311
Страхотна  новина! smile3501 Браво Гриша-ти си голям герой! newsm44Нека Бог го пази и закриля и нека пове4е да няма такива моменти в живота си newsm17Браво и на докторите и на родителите-много силни хора Hug

# 193
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
 smile3501   Браво на Гришката .  yesyes dancing  remybussi
Дано продължава да се възстановява бързичко и след няколко дни да е с мама.
Много , много се радвам за вас . Не смеех да попитам какво става , за да не ставам досадна ,
но с нетъпение чаках точно такава новина за Гриша . Да пишете по-често вече ,
да се радваме заедно с вас .

 newsm44 newsm68  261uu newsm20 newsm19 newsm36 newsm35 nuts cow

Браво и на лекарите , много са добри и се борят с всички сили за дечицата ни.  newsm51

# 194
  • Мнения: 3 016
Браво на Гриша! Само така. Той е истински герой и трябва да издържи до край .

Общи условия

Активация на акаунт