Отговори
# 240
  • Мнения: 274
Разминали сме се.Много жалко Sad

# 241
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Биси като идваш от Плиските и минаваш под детската градина и той се пада веднага вдясно-преди него май продават авточасти ,имаше някакви гуми отвън...На мен ми трябва домашния номер,който съм сигурна ,че беше написан на вратата.

# 242
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Само не ми се смейте на обясненията,че това което обяснявам може да са си пак Плиските,ама аз откъде да знам...
Петя прибра ли се и тя?
Ние утре ще си направим малка екскурзия до Белоградчишките скали за разнообразие...Снимки ще парвим,ама който иска ще ги пращам на скайп...то това да качиш снимки трябва да имаш нерви от желязо бе,хора...

# 243
  • Мнения: 196
Светле ,ето и домашния номер -32 57 30  Hug дано съм ти свършила работа.

# 244
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Мерси много,ама май трябваше на лични,ама карай...Ще звънна след малко да се уговоря...
А иначе магазина има ли си го?В смисъл вътре има ли от играчките?

# 245
  • Мнения: 3 316
svetlaem   ще поръчваш ли скоро от Слънчоглед  newsm78

# 246
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Ми не,ама те си имат магазин за онлайн поръчка...А и питай Петя,че и тя искаше да поръчва акрилни бои,поне да си разделите доставката.

# 247
  • Мнения: 3 316
Ми не,ама те си имат магазин за онлайн поръчка...А и питай Петя,че и тя искаше да поръчва акрилни бои,поне да си разделите доставката.
    ок  Peace  като се мерне ще я питам  Grinning

# 248
  • Мнения: 1 858
Хей, здравейте. Не съм писала... Бог знае от кога Embarassed. Няколко пъти идвам до Монтана и на никой не казвам, че все по работа идвам и все време нямам. Така ми се иска да ви видя да се съберем ама нейсе аз съм си виновна. Тази седмица ако е рекъл Бог ще идвам в Сряда или в Четвъртък обаче пак ще съм на хеликоптер.

# 249
  • Мнения: 3 316
ще е хубаво да направим една среща  Peace

# 250
  • Мнения: 3 316
много замряла темичката нещо  smile3502   

забравих да ви се похваля , че от морето си взех роклята от грация  newsm03 reverance

# 251
  • Мнения: 210
И аз съм навита за срещичка,ако решите нещо пишете тук в темата та да си направя планчето.
Шоколадче,да ти е честита рокличката и да се фръцкаш с нея,пък може и някоя снимка да покажеш,ако искаш де, Hug
Не знам,какво е това затишие в темичката ни Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 406
Затишие пред буря  Crazy Всички са на море  Thinking Като се завърнат ще я раздвижим  smile3502

# 253
  • Мнения: 4 753
И аз съм навита за срещичка (няма значение кой ден)...

# 254
  • Мнения: 1 858
Аз ли пуснах мухата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт