Отговори
# 255
  • Мнения: 4 753

Ами не само...  Grinning  Ама ще се радвам, ако се разберем за ден, в който ще можеш и ти да дойдеш...

# 256
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
ще е хубаво да направим една среща Peace
И аз съм навита,тук съм до сряда.Тогава си тръгваме с Криси.Днес и дадох пробите за изследвания за детската градина.За това сме си още тук.От морето се върнах още в събота вечерта но бях при свекървата а те нямат PC и за това не съм влизала.А в неделя си бяхме на село и ни беше супер,баба беше гътнала едно агънце а след него се разходихме по реката та баща ми хвана няколко рака а ние се захранихме добре с лешници.Е това е за сега от мен че много ми се доспа  smile3507 пишете ако ще има среща.

# 257
  • Мнения: 4 753
pеtia и утре ли си тук?? За тогава ли ще се разбираме, че то за днес май е късно???

# 258
  • Мнения: 1 858
Здравейте, утре ще идвам обаче ще съм с дядо ми и ще е много набързо, че той няма нерви да чака аз да се срещам с приятелки. Тази седмица обаче ще идвам още веднъж. Ще ходим на зъболекър с Светли и тогава ще е по-спокойно и ще дойдем с автобус.

# 259
  • Мнения: 274
Честит рожден ден на Мария на мама K@ми!!!Пожелавам и много радост,щастие,късмет и да расте в безгрижно детство!!!                                                                                                             

# 260
  • Мнения: 210
Честит Рожден ден на Мими на мама Ками!Пожелавам и здраве,късмет и безгрижно детство!
Честит Рожден Ден Мими!

# 261
  • Монтана
  • Мнения: 220
Честит рожден ден на Мария на мама K@ми и от мен.
Пожелавам да е здрава,весела и винаги усмихната.

 bdbaloni                                                         
                                                                   

# 262
  • Мнения: 196
 Rolling Eyes къде те всички? Ние трескаво се подготвяме за детска градина правим изследвания ,пазаруваме  новички дрешки Hug и в понеделник 08.09 сме на линия . Praynig Моля се само да не боледува и от утре ще започва курса с Респивакс да й подсиля имуkната система. newsm78 Чудя се да мина и  до яслата на обувния завод да подам молба за Иванчо (чух че година по-рано се подавали) пък дали ще го пусна  е отделен въпрос...Е това е от нас  Grinning сега е ваш ред

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 19:25 от bisssy

# 263
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честит рожден ден на патерици на Мария на мама K@ми и от мен.   bouquet
Ние сме си в София.Днес се прибрахме.Оправям багажа от морето.А за детска вече сме готови всички изследвания са готови,просто всичко съм подготвила и от утре сутрин сме на детска градина.Нямах време за среща и за това не писах.Е това е и от мен.

# 264
  • Мнения: 406
Честит рожден ден на малката Мария  newsm51 Да е жива и здрава и да радва много мама и тате  newsm59

# 265
  • Монтана
  • Мнения: 220
bisssy,аз подадох в началото на януари молба в тази ясла до обувния и ми казаха за началото на септември да се стягаме да ходим.Вече почнахме,днес Мария беше за първи път[от 8 до 10 часа].Като за начало е минало добре,не е плакала много,даже влезе сутринта с лелята и не се сеща за мен.Ще видим утре как ще бъде.    smile3506

# 266
  • у дома
  • Мнения: 7 171
Момичета,прочетете това http://www.odit.info/?s=6&i=110463&f=4,малко е философско,но ан мен ми хареса...

# 267
  • Монтана
  • Мнения: 220
А,това съм го чела преди,много ми хареса.Но за бира ми е рано,ще си я оставя за обяд.  smile3503

# 268
  • Мнения: 196
Момичета ,решила съм твърдо и вече е и крайно време да започна да обръщам повече вниание на себе си и това как изглеждам  Joy на диета съм ooooh! и всяка вечер на стадиона тичам или в спортното  Hug ще ми се и сутрин ,но нямам възможност ,а от другата седмица и някои упражнения и ще се запиша на фитнес ,но е въпрос на време...неможе инак  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 599
Привет на всички  Hug
Малко се поизгубих, но няма как.
Честити празници на всички празнували.Да сте живи и здрави   bouquet

Биси, има едни упражнения за по 20 мин. на ден.Много са интересни - на 3 нива са.
Изтеглих си ги от тема в красива мама-дали не беше "бейли денс"темата.
Аз още не съм ги правила, щото ме мързи.
Ако не ги намериш, ми пиши на ЛС, да ти ги пратя по някакъв начин.
Ако те интересува де.

Общи условия

Активация на акаунт