Отговори
# 255
  • Мнения: 3 595
Честит Първи Рожден Ден на Мира, Даниела, Дани, Рай, Павел и Георги!
Да са здравички, весели, щастливи!


# 256
  • Мнения: 3 595
Клара през целия път ли беше студено? Къси дрехи за прехода ще ми трябват ли? Като знам, че аз и баща им тръгвахме с 2 раници по 15 кг-ма. Сега се чудя какъв багаж да събера за единствената раница за 4ма ни  Rolling Eyes Дълги преходи ли правихте или еднократно изкачване? Ние ще се качим само за един ден иначе ще сме някъде в подножието Thinking

# 257
  • Мнения: 361
Добро Утро!!!

Тонка,Честит Рожден Ден на Рай.Да бъде много здрав, усмихнат,послушен и щастлив.Много, много да те радва Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquetЧестито и на останалите ни днешни рожденници  bouquet

Отиваме да хапнем и изчезвме на вън.Лек ден на всички Hug

# 258
  • Мнения: 1 554
Честит рожден ден на Данислав,Мира,Райън,Даниела
Зузи62,къде се изгуби мацка Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 3 948
Честит рожден ден на Даниела, Мира, Данислав, Георги и Райън!
Да са живи, здрави, весели и щастливи дечица!




Клара, много са ти хубави дъщеричките Heart Eyes.
Лулу, радвам се, че Сашун е вече добре Grinning.


Оранжево небето, Ани е беззъба още Sad. Честито ви зъбче на вас tooth.
Бини, дано да е от зъбките и да е нещо безобидно Praynig.

Приятен ден на всички  bouquet.

# 260
  • Мнения: 564
Добро Утро!
Честит Рожден Ден на Мира, Дани и Райън  Hug Hug Hug Живи и здрави и мнооооооооого щастливи!!!!!

Абе аз да попитам, ясно стана,че общото РД ще е на 31.08, ами къде?   newsm78 Аз имам предложение за клуб, много приятен и голям http://www.funnybg.com/ .. Ако е имало и други предложения, простете, че не съм ги забелязала  Flutter Също за тортата трябва да се помисли...Аз предлагам да е на неделя годинката ( нали нейна беше  Thinking ), за да сме сигурни, че и по-късно да я поръчаме ще я има в наличност  Party Друго не се сещам..Хайде да се поорганизираме, че ние заминаваме на МОРЕТОООО   grinning039  Nature Sunny smile3548 smile3549 newsm44 на 20, да знам горе долу как седят нещата...

  bouquet

# 261
  • Мнения: 18
Честито на днешните рожденници  Hug   bouquet

Не съм влизала напоследък, но темата е си е същата, явно всички сте заети. Нашият РД мина чудесно, утре ще се опитам да кача няколко снимки да се покажем  Simple Smile

И аз ще доведа Митко на общия рожден ден ако още има време да се включа.

# 262
  • Мнения: 525
Честит рожден ден на Мира и Райън Hug
И ние днес ставаме на една година , малко скромна почерпка  party023  party023 newsm38 beer3 beer2 beer Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle


Дандулина и dezita нещо не ви намерих в списъците Crazy пратете малко инфо да ви добавя ако искате  Simple Smile
Аз съм tedi_eneva - смених си ника Mr. Green ( а какви списъци да не съм изпуснала нещо)

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 09:41 от Дандулина

# 263
  • София
  • Мнения: 5 762
Мерси на всички за пожеланията! Hug
ПАртито наближава.... в 17,00  Party Mr. Green
Ето торта да се почерпите а по късно ще кача истинската торта и снимки от рожденния ден на скъпото ми порстнало слънчице Райън! Heart Eyes


Честито и на астралните ни близначета! Heart Eyes Hug  bouquet

# 264
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честит Рожден Ден на Мира, Дани и Райън !



# 265
  • Мнения: 1 900
Тони честит рожденник!

# 266
  • Мнения: 3 595
Честит рожден ден на Мира и Райън Hug
И ние днес ставаме на една година , малко скромна почерпка  party023  party023 newsm38 beer3 beer2 beer Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle
Дандулина и dezita нещо не ви намерих в списъците Crazy пратете малко инфо да ви добавя ако искате  Simple Smile
Аз съм tedi_eneva - смених си ника Mr. Green ( а какви списъци да не съм изпуснала нещо)

 Joy Честито още веднъж!  Heart Eyes
ПС:Бебешкия списък и този за годинката от първа страница. Подвизават се на цък и цък  Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 11:12 от лято

# 267
  • Мнения: 525
Eхоооо,  Wink

Честит първи рожден ден на Рай, Георги и Данислав !
С пожелание от количката да се преместят на ето това  Heart Eyes:



Честит първи празник и на Ввиктория / с извинение за закъснениеъо/, Мира и Даниела !

За мини госпожици:


A на прекрасните им майки пожелавам да бъдат много обичани! Hug

# 268
  • Мнения: 1 854
Честита 1ва годинка на львчетата Райьн, Данислав, Даниела и Мира.Пожелавам весел празник, сладка и красива торта, добро настроение и луди игри.Мами, наздраве за дечицата Ви!


Димяни, чакам с нетьрпение да видя тортата Ви.Аз сьм намислила да правя сама тортата и вися в Тортените форуми като луда.Незнам какво ще се получи, ама ако стане ще снимам и аз.Ех, колко е хубаво да си мама на толкова пораснало детенце Hug.да си изкарате супер днес!

Клара, снимките Ви са страхотни!Така си починах с тях Grinning

# 269
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 Embarassed

Това, защото не съм влизала отдавна, но просто нямам секунда свободно време, дори снимките от кръщенето още са си на фотоапарата.

А това - за всички рожденници, които съм пропуснала - да са много здрави и щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт