Мадона - Будва - Пътуване

  • 4 209
  • 36
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 798
Не се притеснявай, ще пристигнат! Ние получихме известие в пощенската си кутия да си ги вземем от централна поща (може и да са ги носили, но да не сме били в къщи).
Ох, мерси, успокои ме...Че толкова машинации извърших , за да вместим този концерт в програмата, че ако се затрият билетите ще се изям от яд.

# 16
  • София
  • Мнения: 541
Записвам се да следя идеите за екскурзии.
Билетите трябва да поръчам отделно, така ли?

# 17
  • Мнения: 113
до Будва съм пътувала с рейс до Белград .. бях в Белград към 14ч на обяд.. там поразгледах и после вечерта от там с рейс до Будва.. нощен превоз.. сутринта рано се пристига..

# 18
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз вече се притеснявам за тези билети, защото ги поръчах на 11.08, а още ги няма. След колко дена точно ги получихте?В пощата ли ги пускат или ги предват на ръка. Какво става ако ги загубят по пощите някъде?...Те ми дръпнаха парите от картата някъде на 3-ч или 4-ч ден след поръчката. Дали това има значение?

Получи ли си билетите?

# 19
  • Мнения: 222
до Будва съм пътувала с рейс до Белград .. бях в Белград към 14ч на обяд.. там поразгледах и после вечерта от там с рейс до Будва.. нощен превоз.. сутринта рано се пристига..

Би ли споделила колко струва билетът от Белград до Будва и дали може да се направи предварителна резервация (ако да - от къде). Благодаря предварително!

# 20
  • Мнения: 798
Аз вече се притеснявам за тези билети, защото ги поръчах на 11.08, а още ги няма. След колко дена точно ги получихте?В пощата ли ги пускат или ги предват на ръка. Какво става ако ги загубят по пощите някъде?...Те ми дръпнаха парите от картата някъде на 3-ч или 4-ч ден след поръчката. Дали това има значение?

Получи ли си билетите?

Да, дойдоха. На 29.08. Значи почти 3 седмици след поръчката...., но нали дойдоха.  Grinning

# 21
  • Мнения: 222
Егвийн ал-Вийр, чудесна новина! Лек път и прекрасни емоции ви пожелавам!

# 22
  • Мнения: 798
Егвийн ал-Вийр, чудесна новина! Лек път и прекрасни емоции ви пожелавам!
Благодаря, подобно пожелавам и на вас, че пътя наистина е множко. Надявам се всичко да мине добре и да има с какво да се похвалим после.  Grinning

# 23
  • Мнения: 113
до Будва съм пътувала с рейс до Белград .. бях в Белград към 14ч на обяд.. там поразгледах и после вечерта от там с рейс до Будва.. нощен превоз.. сутринта рано се пристига..

Би ли споделила колко струва билетът от Белград до Будва и дали може да се направи предварителна резервация (ако да - от къде). Благодаря предварително!

аз пътувах 2005 и имам някакви смътни спомени, че се падаше около 20 лв ... там динарите не помня колко бяха... но не гарантирам, че споменът ми е верен.. във всеки случай не беше безумна цена.. а иначе сега виждам това:

http://www.lasta.co.yu/eng-time-table-lines

така като гледам, май са към Eurolines и може да питаш тукашните дали може да си резервираш билет.. аз си го взех същия ден по обяд, пътувах средата на септември..

# 24
  • София
  • Мнения: 3 880
мацки, приятни емиоции ви пожелавам (и мъничко завиждам), моя приятелка се върна от концерта на Мадона в събота в Цюрих и е повече от възхитена...шоуто е било уникално!!!

# 25
  • Мнения: 222
dancing, благодаря ти - и аз намерих този сайт.   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 7
Имам офертата е за един човек за 5 дневна почивка  Будва- Котор- Дубровник от 22-27.09.08.Включва се ексурзоводска обиколка из Будва, Котор, Дубровник и остров Св. Стефан. Има преспиване на 25-ти в Будва по време на концерта на Мадона. Цена 325 лв.
 Има и опция за доплащане и за билет за концерта.
За повече информация звънете на 0878 200920  Hug

# 27
имам 1 билет в повече от 295 куни за концерта на Мадона в Будва на 25.09.

# 28
Здравейте. Пътуваме за будва 4 човека с една кола-за концерта на мадона. Дата на тръгване 21.09. Търсим и други пътуващи по същия начин за да е забавно по пътя и след това

# 29
  • Мнения: 2 663
Никой ли няма да ходи до Виена? Cry

Общи условия

Активация на акаунт