Болки в корема

  • 13 791
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
мерси! и аз гледам много да не се тревожа ,но се чудя дали това за цветната снимка е така както ми каза ти защото майка ми спомена че като съм била бебе(пак същия проблем съм имала с бъбрека) пак са ми правили такова нещо и е било "отдолу" по тръбите и някакви такива! .. и се чудя дали и сега ще е така  Confused

# 16
  • Мнения: 1 840
мерси! и аз гледам много да не се тревожа ,но се чудя дали това за цветната снимка е така както ми каза ти защото майка ми спомена че като съм била бебе(пак същия проблем съм имала с бъбрека) пак са ми правили такова нещо и е било "отдолу" по тръбите и някакви такива! .. и се чудя дали и сега ще е така  Confused

Точно така беше - отдолу се вкарва катетер през пикочния мехур до бъбреците, но дали все още е така, не зная.

Не бива да се тревожиш, но и не бива да подценяваш проблема, защото бъбреците са много важни органи и ако не се излекуват докрай, има опасност да се развие бъбречна недостатъчност и тогава процесът става необратим.

# 17
мерси много ! то може и да не се стигне до тази цветна снимка! но не се знае и тряаа да съм подготвена!
а искам да попитам може ли да се стигне до усложнения след като ме изписаха от болницата правих секс няколко дена след изписването
и се чудя дали има някаква връзка с проблема ми .. ? и дали да продължавам да правя или ще е по-добре да си почина малко ?

# 18
  • Мнения: 2
molqte kaji mi a podyva6e li ti se korema,i to4no kade te bole6e za6toto men me pronizva nisko v lqvo i minava kam krasta.vie mi se svqt  no ponqkoga i kato hapna ve4er ponqkoga povra6tam .molqte pomogni mi

Общи условия

Активация на акаунт