Козметични продукти с пилинг ефект

  • 52 200
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 225
За тяло си вземи скраб или ексфолиант с частици - вършат страхотна работа, както и масажна гъбка  Laughing

имам скраб, както и масажна гъба/ръкавица
просто искам и такъв лосион

# 91
  • Мнения: 1 629
Зависи какъв е проблемът? Ако е възспаление  отиди на дерматолог! Ако искаш някое старо петно да премахнеш ще и трябва пилинг крем! Ако просто искаш премахване на мъртви клетки ще ти свърши работа скраб за тяло Wink какво те тормози всъщност?

# 92
  • Мнения: 225
Зависи какъв е проблемът? Ако е възспаление  отиди на дерматолог! Ако искаш някое старо петно да премахнеш ще и трябва пилинг крем! Ако просто искаш премахване на мъртви клетки ще ти свърши работа скраб за тяло Wink какво те тормози всъщност?

не, не.нямам проблем.така и така ползвам лосион за тяло и скраб също, просто исках да си купя и такъв тип лосион. Благодаря, че се включихте! аЗ съм упорита и смятам да издиря отнякъде такъв лосион  Grinning

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 17:19 от antoanetastat

# 93
  • Мнения: 7 420
Дупчиците и белезите никой пилинг не е способен да премахне, дори химичния. Възможно е обаче подобрение.
 
  Ясно.Благодаря ти! Simple Smile Аз поназад съм писала,че преди няколко години бях се подложила на серия химични пилинги,но така и не ми се е изравнил релефа  на кожата.....
  Чудех се,бадемовия пилинг,дали ще е по добър.....

# 94
  • Мнения: 7 947
Авен имат пилинг за тяло - около 30 лв за 200 мл.
Има една марка АЛДО - имат страхотни пилинги, най-различни и са по 10-12 лв. Както и Фрутини - ухаят страхотно.

Уф, Селма, борбата с белезите е трудна, аз също имам тук там и така и не намерих оправия. Бадемовия или всеки пилинг козметичен /плодов, с киселини и тн/ са определено по-слаби от химичния. Има и по-слабо лющене и по-лесно възстановяване. Резултата обаче е сходен. В интерес на истината зная, че при проблемни кожи е хубаво ежегодно да се правят пилинги, разбира се в студените месеци. Така се поддържа добрия вид на кожата. Макар да няма напълно заличаване, след повечко грижи се постига резултат.
Действително препоръчвам обаче Клиник - трите стъпки, по-скъпички са, но са ужасно икономични, купуваш и забравяш...поне 3-4 месеца!

# 95
  • Мнения: 7 420

Действително препоръчвам обаче Клиник - трите стъпки, по-скъпички са, но са ужасно икономични, купуваш и забравяш...поне 3-4 месеца!
   Забравяш за какво? Rolling Eyes (То,и аз им харесвам продуктите.)

# 96
Действително какво е това ТСА  newsm78
Дайче, дай малко инфо за този Икленл


ТCA=трихлороцетна киселина,много е силна,само дерматолози трябва да работят с нея!

# 97
  • Мнения: 1 629
Да и аз искам да знам за тези прословути три стъпки. Навсякъде приказват за тях!

# 98
  • Мнения: 7 420
Да и аз искам да знам за тези прословути три стъпки. Навсякъде приказват за тях!
  Аз ползвам 2-ра стъпка(тоест лосьон) за 2-ри тип кожа.
  Добър си е!Освежава лицето.Ментата в лосьона дава приятен разхлаждащ ефект.Единствения смущаващ детайл е съдържанието на алкохол в него....По тази причина  ползвам продукта само вечерно време.

# 99
  • Мнения: 225
Да и аз искам да знам за тези прословути три стъпки. Навсякъде приказват за тях!

Пуснах тема преди време за 3-те стъпки- заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332514.msg8677628#msg8677628

и вода от извора: http://www.clinique.co.uk/templates/products/3step_landing.tmpl

# 100
  • Мнения: 1 223
А какво е "билков пилинг"?
 newsm78

# 101
  • Мнения: 1 629
http://www.donita.biz/herb-pilling.php заповядай - тук можеш да прочетеш и да видиш снимки как става! Хубаво е, но ефекта не е УАО както предполагаш Wink

# 102
  • Мнения: 7 947
Въпреки че има линк - ще споделя впечатлението си накратко за трите стъпки:
Първото и основно е, че трябва да се използват заедно и трите, купени и ползвани поотделно - няма същия ефект. Представляват три продукта от една серия за определен тип кожа - суха, мазна, нормална, смесена. Почистващ продукт/гел или пяна или сапун/, ексфолиант-лосион и хидратиращ продукт/пак гел, емулсия или крем/. Когато започнах с тях -  първата седмица направо се ядосах, че съм се подвела и съм си ги взела - никакъв ефект! Но продължих и след 15-20тия ден видях резултата! Кожата изглежда чиста и става мека като бебешко дупе, тена е по-добър, порите се свиват/е, не изчезват/, като цяло текстурата на кожата видимо се подобрява и сега ФДТна ми стои много много по-добре  Laughing Ползвам ги сутрин и вечер. През деня слагам ФДТ пак Клиник и ефекта е мнооого задоволителен.

Селма, опитай и с трите продукта и ефекта ще е още по-добър! А съдържанието на алкохол за проблемната кожа никак не е отрицателно! То се неутрализира от третата хидратираща стъпка.


Действително препоръчвам обаче Клиник - трите стъпки, по-скъпички са, но са ужасно икономични, купуваш и забравяш...поне 3-4 месеца!
   Забравяш за какво? Rolling Eyes (То,и аз им харесвам продуктите.)

Еми забравяш за ново купуване поне 3-4 месеца, защото са много икономични! Тоест по-високата цена е оправдана не само заради качествата, а и заради икономичността.

# 103
  • Мнения: 60
И колко пара са 3-те стъпки ?
въодушевих се и аз ....  Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 7 947
Аз си ги купих от Белгия, но горе долу мога да те ориентирам за цените тук - комплекта излиза около 140-150 лв може би. През небезизвестната ягодка излиза малко по-тънко, ето линкче:
http://oth.strawberrynet.com/skincare.aspx?brandid=280&color=85178#P85178 - това са всички продукти, но за да се ориентирате, по-добре първо си направете един тест за подходящи продукти и после в ягодката вижте цените им.
Ето теста - https://www.clinique.com/templates/user/skin_report.tmpl

Общи условия

Активация на акаунт