Отговори
# 90
  • Мнения: 13
Привет  bouquet,  аз съм нова тук, но съм запалена "симеоновка"! Случайно попаднах на този форум и така ме зарибихте, че си уредих час с доктора и ето ме вече от 4 дни мятам "лист 1" и "лист 2" Rolling Eyes Доста добре върви и усещам разликата вече..
Надявам се с времето да се сдружа с вас, изглеждате супер ведри и славни моми  bouquet

# 91
  • Мнения: 649
Фелинче аз се надявам в четвъртък да кажат нещо за пола, а дано. Но и да не кажат поне да кажат че бебчо е добре.

Иначе ние искаме момче, а евентуално след това, след някоя друга годинка момиче.
Ама каквото и да е пак ще му се радваме.
Ти какво искаш да е второто след като вече си имаш кака?

Хаясче къде се загуби по тия дни? Хайде появи се и сподели какво се случва с теб. Или приключихте с ремонта и сега отпускате някъде тримцата?

Лек ден момичета

Talula   welcome
Мисля че си попаднала на правилното място и с правилните хора. Тук всички са супер позитични и може само да те заредят  Grinning

А да забравих да ви кажа че сутринта я започнах с прясно млекце, ще се опитам поне три-четири дни да се храня по ремижа ама не знам дали ще се получи.

# 92
  • Мнения: 13
Благодаря ти Деска, ти си ми адашка  - в живота и аз съм Деси  Grinning
Както разбирам от форума чакаш първо бебе - да ти е на добър час!! Не се съсипвай за килата - всичко се оправя бързо, особено ако бебо е някое активно и жизнерадостно момченце!! Казвам го от личен опит. Напълнях с 14 кг по време на бременноста, а когато синът ми навърши 5 месеца бях отслабнала с 16... Така, че споко, всичко ще е ОК!

# 93
  • Мнения: 3 117
Талула, здрасти!
Ха, добре си ни дошла! Определено при нас ще ти е добре!  Hug

Фелинче, и аз съм 3 кила ф + в сравнение с върховата ми форма от режима...., а отдавна спрях шоколада и си го карам почти режимно, ама некой плод в повече се ми разваля сметките или пък малко повече фъстъци от пакетчето, оф!  Confused иии не мога да компенсирам, все не ми се яде месо много, предпочитам яйца и сирене или кашкавал. По добрия вариант е изварка.
За афтокада-аз 2007 и 2008 много не съм ги разцъквала, а и толкоз не ми и трябваха да ти кажа, ама сега с новото животну фкъщи, гледам да си го пресонализирам отсекъде и много му се радвам. Ще взема и 3D Max да го разгледам кво може  Wink

Мацки, намерих интересна тема тези дни, ако някой го интересува заглавието "Подсъзнанието може всичко" - ето:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302894.0

Деси,  цунки по пупата! Няма значение какъв ще е малкия слънчо, важното да ти е жив и здрав! Hug

# 94
  • Мнения: 699
Ето ме. Нямам никакво време, нали детенцето е при мен сега по цял ден (преди я водех долу при мама да не седи на мръсотията уж) и нямам никакво време за компютър. Още не сме приключили, като гледам бая работа си има още, пфуууууууууууууу аман вече. Но натирих мъжото да си взима отпуска и да се оправяме, че така бях изпушила оня ден, не се седеше покрай мен.

Добре дошли на новите "Симеоновки" пожелавам ви само с минуси да се хвалите.

Десика, пак ще ти дръпна една лекция, браменността продължава 40 г.с. или 10 лунарни месеца или 9 календарни. Ако питаш мен на седмици е най-лесно. И лекарите ги смятат така. Нищо не ми каза за лазанята. А за почивка не мога и да си помисля в близкия 1 месец, пък то ще трябва да се връщам на работа тогава. Малката да я пускам на ясла и почивка догодина.

Фелинче, само да сложа един път мебелите в тоя хол и ще сипя не по едно а по 5, че стана прословут тоя ремонт. Обещавам и снимка да цъкна.

На всички много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз обядвах режимно, много ми се услади. Надвам се да мога да продължа така.

# 95
  • Мнения: 649
Хаясче добре си се завънала.

Ха дано мъжа ти да помогне и по-бързичко да приключите.
Относно лазанята благодаря  за рецептата, но не съм я пробвала още  Hug

Леко режимстване и дано продължаваш в същия дух.

Малката взеха ли ви я на ясла?

# 96
  • Мнения: 699
Десика, борих се с новата система за записване и взех че успях. Ако бях пропуснала да я запиша тази година, догодина щеше да е невъзможно и тогава щях да видя зор, а за детска градина щеше да е кошмар направо. И взех че си записах детето още тази година. Мъчно ми е, малка е, обаче нямам друга алтернатива. С режима ще ми трудно да се сравям на 100 %, но поне когато мога ще ям по него. Не ми остава никакво време и ми е много трудно, но надявам се като оправим къщата вече да си мина изцяло на режима.
Айде аз отивам да изведа зверчето, че вкъщи не се седи.

# 97
  • Мнения: 699


Добро утрооооооооо!

Направих кафето, идвайте на сладка приказка.

Режимен ден и много минуси.

# 98
  • Мнения: 3 117
Дубрютру на всички!
Хаясче, мерси за кафенцету!
Е, ха дано да е тфа с минусчетата, от твойта уста в Нечии уши  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 572
здравейте сладурки Simple Smile
аз днес съм +200 гр, ама вчера не бях мн режимна ... някви спагети имаше на вечеря
но искам да ви се похваля - наред всички проблеми и нерви съм в идеални кила, но ми казаха, че ако продължавам с тея нерви ще си докарам сърдечна невроза  newsm78 или нещо такова беше
ама какво да ви кажа - тия дни ми откраднаха портфейла с документите и се занимавам само с полицай ... ама не ме карайте да ви разказвам какви полица  #2gunfire  #2gunfire толкова съм разочарована от системата, че няма накъде... има и още ама да не ви натоварвам

Хаясче
, мерси за кафенцето Simple Smile
Фелинче, мерси за книгата... Да те питам чела ли си нещо на Станислав Гроф ?

Добре дошла на Talula и на всички други нови момичета Simple Smile

# 100
  • Мнения: 649
Добро утро момичета,

аз сега пийвам едно млякце и ще бягам към работа. Хаясче от там ще се присъединя към кафенцето дет си ни направила.
Момичета утре съм на преглед и вече нямам търпение да ида, за да видя бебчо как е.
Да ми стискате палци

# 101
Добро утро, режимни момичета!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря на всички за пожеланията и насоките.
Книгата за ТЕС си я закупих от "Пингвините" на Козирката.
Сега  я чета и се настроивам да започна процедурите по нея.
БЪДЕДЕЩИ  МАМЧЕТА  стискам ви палци да доведете нещата до щастлив край.
А съм майка , а от 8 месеца и баба.
За мен няма по-голямо щастие .
Обичайте ги . обгрижвайте ги с радост и не си жалете топлината която можете да им дадате. защото годините минават много бързо  и когато децата си излезнат от дома ви и поемат своя път  трябва с радост да си идват  у дома.
 А ОТНОСНО режима baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Вече съм свалила точно 5 кг. за един месец, кокто още в началото ми каза Оги.
но много ми се хапва сладко и тестяно.Сладкото го компенсирам със Стевия и плодове . но тестяното ми е много трудно . но досего удържам.
Хайде хубав топличък ден   и от мен!!!  Heart Eyes Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 1 241
Здравейте, момичета,   Simple Smile
4ИРИ, 5кг е супер резултат за месец, браво  bouquet Защо не си направиш нещо "тестено" с трици? А хляб не ядеш ли?
Десика, сигурно страшно много се вълнуваш, стискам палци Simple Smile
 
Аз си се храня по режима, чувствам се супер. На кг засега няма разлика, но дънките ми се поотпуснаха Laughing

Приятен ден  bouquet  bouquet  bouquet

# 103
  • Мнения: 13
 :
  • hug:Здравейте  момичета!
    Аз съм още далеч от месец диета и от заветните -5кг.. Rolling Eyes Но като си говорим тук ми става по-оптимистично! Искам да питам някой има ли лук в таблиците и как да го смятам него?? Друго си е като резнеш в салатката.. пък и за готвено - гъби и пр.
    И още - освен изварата от къде се снабдявате с обезмаслено сирене??
    Десика, стискам ти палци да е здраво и хубаво момченце, каквото сте си поръчали Grinning Ще кажеш утре, нали?

# 104
  • Мнения: 13
Чири,  смяташ ли, че е необходимо да си намеря ТЕС? Важни ли са напътствията там? Защото ако е само до положителното мислене - аз съм титан в тая област Grinning
Липсата на тестено не можеш ли да я залъгваш с Бонуса? Аз гледам всеки ден да хапвам от него,  възползвайки се от правилото "два реда по 50% = един ред"
Приятно ми е, че има мами от моето поколение тук Wink Харесва ми да срещам нови хора!

Общи условия

Активация на акаунт