Лунна диета - 08.08.08, 23:19

  • 2 968
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
и аз се включваммммммм ама едвам издяржам на 24 глад  #Crazy #Crazy

# 16
  • Мнения: 181
Запис и от мен в новото лунуване. Ще видим колко ще устискам  Peace

# 17
  • Мнения: 2 126
Здравейте!
Може ли и аз да се включа,като за начало за 24 часово лунуване Grinning От тук нататък ще бъда редовна при вас.

# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз ще съм за 24 часа сред вас.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 234
И аз съм с вас за 24 часа.  Peace

# 20
  • Мнения: 179
Ами имам добри амерения да се включа, но ще видим какво ще излезе newsm78

# 21
  • Мнения: 293
Аз мислех да лунувам 24 часа ама така и така ще пътувам 2 дена с кола, няма да ми е много до ядене, да взема да излунува 3 дена а  Thinking айде ще се пробвам пък каквото стане. Момичета аз заминавам на море, две седмици няма да се мяркам, пожелавам ви успех и    никакво отпускане, трябва да ги сваляме тия кило  Hug

# 22
  • Мнения: 107
Акси, аз не съм много запозната с тези лунни диети и фази. Написано е, че лунната диета за този месез започва 08,08,08 в 23,19ч и завършва на 09,08,08, в 23,19ч., после е дадена програма за три дни. Моля те напиши конкретно за този месец от кога до кога и как.

# 23
  • Мнения: 19
здравейте и аз съм с вас.дано устискам .ама малко се пообърках на друго място  четох 20 ч. и 21 мин.

# 24
  • Мнения: 2 172
Как сте момичтеа,от доста време не съм писала в темата,но то от срам  Embarassed След миналото яко издънване,сега не смея да давам празни обещания,но все пак ще се включа за 24 часа пък дано да стане работата.Проблема ми е ,че си се харесвам и не съм толкова хипер убедена,че трябва и в един момент си казвам...".абе к'во гладуваш,я си хапни шишчета  Embarassed  Embarassed  " И така всичко отив апо дяволите.Но аз сега си захапах един много як режим и вече си постигнах резултатите,които постигах преди с неистов глад  ooooh! и сега ми е толкова леко на душата  Crazy

# 25
  • Банкя
  • Мнения: 823
bagira_bambinas Самата лунна фаза е този 24-часов период, който е посочен в първия пост. През тези 24 часа се консумират само течности - вода, чай, фрешове. За по-добър ефект може да се направи 3-дневно лунуване. В повечето случаи диетата започва 24 часа преди обявените (в конкретния случай от снощи в 23:19) и завършва 24 часа след обявения край на фазата (23:19 в неделя). През допълнителните дни се консумират и плодове. В първия пост има пример от едно от момичетата, което всъщност спазва описания режим 3 дни преди фазата на луната, която всъщност се явява четвърти ден. Но аз лично тук отдавна не съм чела някой да лунува така.
По принцип пишем продължителността на самата фаза, тъй като повечето момичета спазват 24-часово лунуване, а другите си знаят, че започват 1 ден по-рано. По принцип няколко дена преди следващата фаза пускам нова тема, като слагам линка и в тази. Винаги има време от поне ден, два и за тези, които искат да правят 3-дневно лунуване. Peace

МИГЛЕНА_МИТЕВА На първа страница бях обяснила, как се получава разликата от 3 часа - разлика от 2 часа заради Гринуич и още един заради лятното часово време. Peace

# 26
  • Мнения: 19
акси благодаря аз пак съм чела между редовете #Crazy

# 27
  • Мнения: 107
Акси, благодаря за разясненията, за съжаление съм пропуснала  днешния ден, на твърдо съм решена да изкарам 24-часовото лунуване от тази вечер, така, че съм с вас.

# 28
  • Мнения: 2 126
И аз съм с вас.Много съм се надъхала,още повече ни поканиха на РД утре на обяд и ще калявам волята си,което ми е супер предизвикателство Grinning

# 29
  • Мнения: 1 854
И аз се присьединявам.Този пьт за 24 часа.Аз сьм и на 90 дневната диета.
Успех на Всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт