Писмо от Есмералда

  • 7 228
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
То понеже есмералдините са "пълни"... Laughing
Та ако и като ги "хванеш" тези, дето "лъжат хората", какво ще им се случи? Сподели, може пък да се навием да участваме.
Тогава вече ще и напиша писмо в което ще цитирам, че датите и нещата които вижда "специално" за мен ги е написала и на още сигурно стотина души. За това искам да знам за други хора.

И?! Есмералда как ли ще я засърби?!
Не нея сигурно изобщо  няма да и направи впечатление. Аз ще си начеша крастата. Защото много ме дразнят такъва гадателки, баятелки и т.н. А тази чак с точност предрича. Още малко и ще ми каже Outta Joint числата от тотото. Laughing

# 16
  • Мнения: 3 675
Аз тези неща много ги мразя, защото редовно получавам от колеги разни писма от рода на- изпратете това писмо на 20 свои близки до края на деня и това, което си пожелаете ще се сбъдне.Същото е и с тази Есмералда, хората се зарибяват, защото да си любопитен е човешко......всеки иска да разбере какво го очаква в бъдеще и е готов да си дава парите на гледачки и баячки, но те хората са си го казали - "Всеки е ковач на собствената си съдба".Аз на такива гадателки и талисмани не вярвам   Naughty

# 17
  • Мнения: 212

И?! Есмералда как ли ще я засърби?!
Не нея сигурно изобщо  няма да и направи впечатление. Аз ще си начеша крастата. Защото много ме дразнят такъва гадателки, баятелки и т.н. А тази чак с точност предрича. Още малко и ще ми каже Outta Joint числата от тотото. Laughing

Да ти имам проблемите. Други по-важни неща нямаш ли да правиш че остана да пишеш на Есмералда как не я признаваш за гадателка.
Аз да ти кажа, Есмералда сега боб хвърля и се чуди кога ли ще й пишеш най-сетне, защото твойто мнение е много важно за нея...

# 18
  • Мнения: 24 467
Може и реклама да си спретва в момента...

# 19
  • Мнения: 48

И?! Есмералда как ли ще я засърби?!
Не нея сигурно изобщо  няма да и направи впечатление. Аз ще си начеша крастата. Защото много ме дразнят такъва гадателки, баятелки и т.н. А тази чак с точност предрича. Още малко и ще ми каже Outta Joint числата от тотото. Laughing

Да ти имам проблемите. Други по-важни неща нямаш ли да правиш че остана да пишеш на Есмералда как не я признаваш за гадателка.
Аз да ти кажа, Есмералда сега боб хвърля и се чуди кога ли ще й пишеш най-сетне, защото твойто мнение е много важно за нея...
Аз проблем нямам, но като знам колко хора се хващат на въдицата им и дават луди пари направо им се чудя на акъла как може да вярват на такива глупости. Ми то ако беше вярно то всички хора щяха да са богати и щастливи. Даваш малко парички, правят ти някаква магийка и хоп станал си богат. Но както казват хората - всеки си шета на акъла.

# 20
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Аз пък последните дни получавам от някаква ирландска лотария, че съм щяла да спечеля. Изпращам ги направо в спам-а.
И аз получих писмо от ирландска лотария, че съм спечелила някаква сума , регистрирах се и ми изпратиха номер, парола от някаква банка и ми завериха сметката със сумата. Писаха ми че мога да прехвърля парите по сметка в банка по желание. Не смея да го направя. Имам дебитна карта ,по която си получавах детските, в която няма нищо може да изпратя нейната сметка.

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 10:56 от canu6a

# 21
  • Мнения: 1 028
ООо от тази есмералда и на майка ми изпратили,и  същите простотии пише,и от всичките тализмани,дивотии и  5 стрници безумици,накрая  изплю камъчето-иска 4-и нколко си лева за най-точния хороскоп и т.по.Изхвърлих го в кофата,стама ми интересно,обаче ,откъде има имената и рождената дата на майка ми newsm78

# 22
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Наскоро писаха, че служител от здравната каса е продавал личните ни данни, така че не се чуди откъде .

# 23
  • Мнения: 92
Моята свекърва също си контактуваше с тази Есмералда доскоро.Видяла,че изработва амулети за здраве в някакъв вестник от тия жълтите.Имало талон,който свеки сама попълнила данните си и изпратила .След това се започнала кореспонденцията-Есмерадаи праща хороскоп изработен индивидуално за нея,само че след като се поразрових в нета се установи,че на всички изпраща едно и също нещо само с корекция в имената.Някакви амулети,кръстове и т.н като всичко това струва пари!Не се връзвайте на тези измамници,които се опитват  да печелят от проблемите и нещастието на хората!

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Тогава вече ще и напиша писмо в което ще цитирам, че датите и нещата които вижда "специално" за мен ги е написала и на още сигурно стотина души. За това искам да знам за други хора.

Ти и сега можеш да й го напишеш - със сигурност има и други. Ще ти повярва, няма да търси доказателства  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 957
Днес аз получих писмо от въпросната Есмералда. Пълни глупости, разбира се. Но интересното е: КОЙ ПРОДАВА ЛИЧНИ ДАННИ, защото вътре има служебният ми адрес и рождената ми дата...

# 26
  • Мнения: 4 916
Днес аз получих писмо от въпросната Есмералда. Пълни глупости, разбира се. Но интересното е: КОЙ ПРОДАВА ЛИЧНИ ДАННИ, защото вътре има служебният ми адрес и рождената ми дата...

Много е вероятно някоя твоя позната, която е била на "консултация" при нея и е трябвало да посочи десет имена на свои приятелки и колежки. Търговията с лични данни е скъпо нещо, могат да си го позволят само големи организации.

# 27
  • Мнения: 19
Наскоро писаха, че служител от здравната каса е продавал личните ни данни, така че не се чуди откъде .
И на свекърва ми са и пратили такива писма,ако някой е получавал нека да пише и сподели какво има вътре,какво пише там.Мисля,че им взимат само парите и нищо друго.

# 28
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Чак днес открих темата,след като ми казаха,че има такава.
Аз бях открила талон в СагаТВ, след обяснение на същата тази Есмералда,че е донесла 750 монети на късмета от Тибет.По-точно 750 комплекта по 3монети,изработени от монасите по специална технология. Не искаше никакви пари.От любопитство изпратих талона и наистина получих плик с три монети.Но.....те ще действат само ако направя определени ритуали,описани в книжка,която струва 29лв. и стотинки плюс 11,80 за пощенски разходи. Разбира се не пратих пари и дори бях забравила за нея,докато преди два дни получавам ново писмо от 4 стр.,изписани от двете страни.В тях Есмералда не само че на дълго и нашироко ми обясняваше как ще спечеля,как на 2.10 точно в полунощ ще има телепатична връзка с мен,за да ме зареди с космическа енергия и т.н.,но най- откровено си казва,че и тя трябва да си изкарва хляба и затова предлага окултни науки срещу същата сума. Около 40лв. Помислих си - ако го прати на 1000 човека и от тях улучи поне 500 балъка (все пак 40 лв. не са кой знае колко!) я сметнете! Та това е за сега!

# 29
  • Мнения: 19
Да,чак сега се сетих че и "моята свекърва" е получила и още получава такива писма,и също така и получи нещо като колет или подобно по пощата за сумата от около 42лв.,явно и тя ще се оплете в мрежите на тази "Есмералда",хм,интересно е как може да вярва на такива неща,то и колко пари още ще искат сигурно,а ефекта - никакъв,явно си мислят че така нещата ще се оправят и ще е всичко 6.

Общи условия

Активация на акаунт