Солариум след морето?

  • 3 583
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 772
Това за минутите е много относително.Солариумите са толкова различни,да не говорим,че ако лампите са за смяна или след такава разликата е огромна.В студиото най-добре ще те посъветват.
След морето мисля да поизчакам около месец преди да тръгна пак на солариум-на десетина дни по 15мин.

# 16
  • Мнения: 3 153
Искам да използвам темата и да попитам дали  можете да ми препоръчате добър хоризонтален солариум някъде в Гео Милев, Дружба, Редута и околностите, защото не съм ходила от миналата година (ползвам само слънцето за поддържане на тена, но нещо нямам достатъчно време напоследък).

# 17
  • Мнения: 1 941
Petинка, Изток как ти е?

# 18
  • Мнения: 3 153
Ами става в общи линии, макар че предпочитам да е от страната от другата страна на Цариградско..... Целта ми е да ходя след работа, а аз се прибирам от околността на Дружба по Цариградско до Орлов мост или по Шипченски проход, тъй че това каре ми е най,най.

# 19
  • Мнения: 59
Къде в Изток има солариум?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Къде в Изток има солариум?
http://www.upibeautyandspa.com/ - срещу Интерпред.

# 21
  • Мнения: 59
Благодаря

# 22
  • Мнения: 485
Момичета,аз ходя през ден за по 5 мин. на вертикален,дали не е множко? Освен тена от морето искам още малко да потъмнея ,та за това. Така и аз не разбрах дали е по-добре на по-често и по- малко минути или по-рядко за по-вече минути. newsm78

# 23
  • Мнения: 1 289
Момичета, днес се информирах в близкото студио. Момичето ме посъветва да си поддържам тена 2 пъти по 10 минути седмично и ми каза, че мога да ползвам т.н. ускорител, който действал като допълнителни 5 минути (горе-долу). Другият вариянт е 15 минути един път седмично... ако почна да ставам циганче вече Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 7 800
Момичета, днес се информирах в близкото студио. Момичето ме посъветва да си поддържам тена 2 пъти по 10 минути седмично и ми каза, че мога да ползвам т.н. ускорител, който действал като допълнителни 5 минути (горе-долу). Другият вариянт е 15 минути един път седмично... ако почна да ставам циганче вече Crazy

doby80, а какъв ускорител за тен ти препоръчаха ?

# 25
  • Мнения: 649
Момичета, днес се информирах в близкото студио. Момичето ме посъветва да си поддържам тена 2 пъти по 10 минути седмично и ми каза, че мога да ползвам т.н. ускорител, който действал като допълнителни 5 минути (горе-долу). Другият вариянт е 15 минути един път седмично... ако почна да ставам циганче вече Crazy

doby80, а какъв ускорител за тен ти препоръчаха ?



и аз искам да знам!! Иля, мила ти сега колко пъти ходиш седмично ходиш на солариум?

# 26
  • Мнения: 1 289
Ами не му помня името, но тия дни като отида ще си купя така или иначе и ще ви кажа. Grinning (Беше в оражева тубичка и струваше 14-15 лв.)

# 27
  • София
  • Мнения: 7 800
Ами не му помня името, но тия дни като отида ще си купя така или иначе и ще ви кажа. Grinning (Беше в оражева тубичка и струваше 14-15 лв.)

doby80, а на коя марка беше, сещаш ли се ?  Flutter

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 7 800
Иля, мила ти сега колко пъти ходиш седмично ходиш на солариум?

Миличка  Heart Eyes, ами още се чудя по колко минути да ходя, обмислям по 20 мин. седмично, ако издържа да не отида повече. А ти ?

Общи условия

Активация на акаунт