Солариум след морето?

  • 3 601
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 485
Една следмица след почивката на море започнах да ходя на вертикален солариум- 3пъти в седмицата по 5 мин. Чудя се обаче дали не трябваше да има по-голям интервал от последното излагане на слънце и солариума?

# 1
  • Мнения: 2 414
Според мен няма проблем,хубаво е да си поддържаш тена. Flutter

# 2
  • Мнения: 1 294
Ами аз имам един въпрос - имам добър тен в момента - бях 20 дена на море и ме интересува как да го поддържам. Т.е. колко пъти в седмицата и по колко време трябва да седя (предпочитам вертикален солариум)?? И задължително ли да се мажа с нещо след като вече имам тен?

# 3
  • Мнения: 3 641
Доби, според мен е достатъчно един път на седмицаи е добре да с емажеш.Не за друго, а да си хидратираш кожата, иначе ще се изсуши много Hug

# 4
  • Мнения: 1 294
Мда, но за колко време?? Една приятелка каза 15 минути, ама не е ли брутално чак толкова?  Shocked

# 5
  • Мнения: 3 641
Мда, но за колко време?? Една приятелка каза 15 минути, ама не е ли брутално чак толкова?  Shocked
15 са много наистина, 10 са напълно достатъчно.
 Не стига ,че си се излагала на също вредните слънчеви лъчи пъ ки ан солариума Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 941
Аз също смятам, че тена трябва да се подържа с 15 мин. седмично на солариум....  Peace Някак си от вътре така го усещам.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 839
Аз мисля да си поддържам тена с 20 мин. солариум седмично, ако въобще издържа да ходя толкова малко, пристрастена съм.  Whistling Crossing Arms  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 901
И аз тръгвам на солариум за да поддържам тена от морето  newsm44  Днес си взех на Евелин едно кремче за бърз тен, пише, че е и за солариум. На морето една приятелка се мажеше с него и за 1 ден такъв тен направи, че....  Crazy По нататък ще пиша отзиви  thumbsup

# 9
  • Мнения: 3 695
аз засега го подържам със плаж всяка седмица, но още малко и ще започна солариума  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 294
А как е по-добре - 2 пъти седмично за 10 минути или 1 път за 15-20?
Т.е. има ли особено значение?

# 11
  • Мнения: 1 941
Ами Доби, зависи мило колко си черничка сега... Ако не искаш да ставаш по - черна, смятам че два пъти по 10 може и да ти дойдат в повече. Но, то си зависи много и от кожа, пигментация и тн.

# 12
  • Мнения: 27 524
Солариум по принцип не трябва никога да се ползва. Ползи - нулеви. Вреди - стотици  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 941
Съвестта придоби човешки образ  Whistling Grinning

# 14
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 768
А как е по-добре - 2 пъти седмично за 10 минути или 1 път за 15-20?
Т.е. има ли особено значение?

Много зависи и от солариума. Аз сега след морето мисля да го поддържам тена като ходя веднъж на две седмици за около 15-20 мин.

# 15
  • Мнения: 772
Това за минутите е много относително.Солариумите са толкова различни,да не говорим,че ако лампите са за смяна или след такава разликата е огромна.В студиото най-добре ще те посъветват.
След морето мисля да поизчакам около месец преди да тръгна пак на солариум-на десетина дни по 15мин.

# 16
  • Мнения: 3 153
Искам да използвам темата и да попитам дали  можете да ми препоръчате добър хоризонтален солариум някъде в Гео Милев, Дружба, Редута и околностите, защото не съм ходила от миналата година (ползвам само слънцето за поддържане на тена, но нещо нямам достатъчно време напоследък).

# 17
  • Мнения: 1 941
Petинка, Изток как ти е?

# 18
  • Мнения: 3 153
Ами става в общи линии, макар че предпочитам да е от страната от другата страна на Цариградско..... Целта ми е да ходя след работа, а аз се прибирам от околността на Дружба по Цариградско до Орлов мост или по Шипченски проход, тъй че това каре ми е най,най.

# 19
  • Мнения: 59
Къде в Изток има солариум?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Къде в Изток има солариум?
http://www.upibeautyandspa.com/ - срещу Интерпред.

# 21
  • Мнения: 59
Благодаря

# 22
  • Мнения: 485
Момичета,аз ходя през ден за по 5 мин. на вертикален,дали не е множко? Освен тена от морето искам още малко да потъмнея ,та за това. Така и аз не разбрах дали е по-добре на по-често и по- малко минути или по-рядко за по-вече минути. newsm78

# 23
  • Мнения: 1 294
Момичета, днес се информирах в близкото студио. Момичето ме посъветва да си поддържам тена 2 пъти по 10 минути седмично и ми каза, че мога да ползвам т.н. ускорител, който действал като допълнителни 5 минути (горе-долу). Другият вариянт е 15 минути един път седмично... ако почна да ставам циганче вече Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 7 839
Момичета, днес се информирах в близкото студио. Момичето ме посъветва да си поддържам тена 2 пъти по 10 минути седмично и ми каза, че мога да ползвам т.н. ускорител, който действал като допълнителни 5 минути (горе-долу). Другият вариянт е 15 минути един път седмично... ако почна да ставам циганче вече Crazy

doby80, а какъв ускорител за тен ти препоръчаха ?

# 25
  • Мнения: 649
Момичета, днес се информирах в близкото студио. Момичето ме посъветва да си поддържам тена 2 пъти по 10 минути седмично и ми каза, че мога да ползвам т.н. ускорител, който действал като допълнителни 5 минути (горе-долу). Другият вариянт е 15 минути един път седмично... ако почна да ставам циганче вече Crazy

doby80, а какъв ускорител за тен ти препоръчаха ?



и аз искам да знам!! Иля, мила ти сега колко пъти ходиш седмично ходиш на солариум?

# 26
  • Мнения: 1 294
Ами не му помня името, но тия дни като отида ще си купя така или иначе и ще ви кажа. Grinning (Беше в оражева тубичка и струваше 14-15 лв.)

# 27
  • София
  • Мнения: 7 839
Ами не му помня името, но тия дни като отида ще си купя така или иначе и ще ви кажа. Grinning (Беше в оражева тубичка и струваше 14-15 лв.)

doby80, а на коя марка беше, сещаш ли се ?  Flutter

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 7 839
Иля, мила ти сега колко пъти ходиш седмично ходиш на солариум?

Миличка  Heart Eyes, ами още се чудя по колко минути да ходя, обмислям по 20 мин. седмично, ако издържа да не отида повече. А ти ?

# 30
  • Мнения: 1 885
След моретата няма да ходя. Само лятото съм с тен, а зимата минавам от време на време ако са ми останали минути и ми е студено, а и събличането/обличането тогава е мъка.

Освен това гледам поне зимата да възвърна естествения баланс на кожата.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 839
След моретата няма да ходя. Само лятото съм с тен, а зимата минавам от време на време ако са ми останали минути и ми е студено, а и събличането/обличането тогава е мъка.

Освен това гледам поне зимата да възвърна естествения баланс на кожата.


И аз така, но толкова се харесвам с шоколадовият ми тен в момента, че се замислям, дали да не продължа със солариума този път и зимата.  Crazy

# 32
  • Мнения: 649
Иля, мила ти сега колко пъти ходиш седмично ходиш на солариум?

Миличка  Heart Eyes, ами още се чудя по колко минути да ходя, обмислям по 20 мин. седмично, ако издържа да не отида повече. А ти ?
аз отдавна не съм ходила и мисля да почна с 10мин седмично.Но аз съм много несериозна за солариум, а днес а утре и накрая ставам беличка Cry

# 33
  • София
  • Мнения: 7 839

Ясно, тогава ще чакам да споделиш като си го купиш.  Flutter Hug

# 34
  • Мнения: 1 294
А момичета, мога ли да ви питам колко ви излиза карта примерно за 100 минути?

Иля, разбира се Flutter

# 35
  • Мнения: 485
А момичета, мога ли да ви питам колко ви излиза карта примерно за 100 минути?

Иля, разбира се Flutter
В квартала където аз ходя картите са по 60мин.-30лв за вертикалния и 24 за хоризонталния.

# 36
Здравейте.Аз където ходя съм доволна много и солариумите са силни бая http://www.fitness-spots.com/spots/361

# 37
Здравейте, относно тена и солариумите...... всичко е много относително. Зависи от кожата, нейната влажност, пигментацията й, степента на почерняване, дали ползвате или не овлажняващи кремове за преди или след. По принцип, дерматолозите съветват две до три седмици след море да не се ходи на солариум. Лъчите на слънцето и тези на солариума са различни. Кожата регенерира повърхностния си слой до 22-25дни, след това можете спокойно да поддържате тена с една или две "бани" седмично. Продължителността зависи много от модела на солариума и разбира се, някой беше споменал лампите. Ако имате желание да разберете повече, винаги можете да го направите или в мрежата или в соларните студия, в някои които дамите са доста информирани. Ето и е една мини рекламка, можете да посетите за желаещите, живущите и/или работещите в Гео Милев хоризонталния солариум на МegaSun в студио Елеганс, www.margotline.com.
След като опитате ще говорим, има разлика, аз съм я усетила.  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 7 839
doby80 , купи ли си вече ускорителя за тен, имаш ли отзиви ?  Flutter

# 39
  • Мнения: 824
Искам да използвам темата и да попитам дали  можете да ми препоръчате добър хоризонтален солариум някъде в Гео Милев, Дружба, Редута и околностите, защото не съм ходила от миналата година (ползвам само слънцето за поддържане на тена, но нещо нямам достатъчно време напоследък).

На ъгъла на Гео Милев с Коперник,точно зад блока.Също има и в Скай сити на партера.И от двата съм вери доволна.

# 40
  • Мнения: 1 813
Тези дни мисля да открия сезона на солариума.  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 1 210
Пети,
хубав е в Атама с/у Румънското.

Общи условия

Активация на акаунт