Разделени близнаци при раждане-дали е възможно?

  • 12 346
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 685
Да, така е!Датите на раждане на осиновените деца се сменят .Аз ,на твое място бих направила всичко възможно ,за да я срещна.

# 16
  • Мнения: 3 675
Че как да я открия....все пак не вярвам онова момиче, което ми каза за това да се е объркало, все пак покрай моята приятелка сме се виждали доста пъти, миналата година дори на равда се видяхме и се познахме.Вече нищо в този живот не може да ме очуди, въпреки че мъжът ми казва, че това са абсолютни глупости и измишльотини от моя страна.Ако момичето не беше сигурно в това, нямаше да ми го каже в крайна сметка.

# 17
  • Мнения: 274
Мой познат също е имал брат близнак - при ражаденето са казали на майка му, че едното бебе е починало и изобщо не са и го дали да си го погребат и тн., което е много съмнително и незаконно (това мисля,че е станало през 1982г. ), в този период съм чувала,че има много подобни случай, лекарите крадат едното бебе и го продават на бездетни родители...
И когато бил малък този мой познат бил с баба си на екскурзия и там на плажа двамата близнаци се сблъскват, моя приятел се изплашил направо да се блъсне, в човек - негово копие, и извикал баба си...Жената веднага се усетила,че това е другият й внук и звъннала веднага на родителите на близнаците, но докато дойдат - "осиновителите" изплашени веднага избягали с тяхния близнак...Ако нямаха какво да крият, и това дете наистина си е било тяхно - нямаше да се изплашат и да избягат... и Толкова години вече нищо... Като филм е направо , в повечето сапунки - близнаци,взимат едното бебе и тн... Но явно всичко се случва и наистина понякога.
Дано намериш това момиче, за да разбереш дали ти е сестра или не   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 675
Аз съм говорила с майка ми, тя ми обясни, че не са издали смъртен акт, никакво бебе не са й показвали, нито са й дали такова да погребе.само ми е казвала, че са го записали като светлана, нищо не им пречи по-късно да си го кръстят, както им е угодно.

# 19
  • Мнения: 3 675
Ако това момиче е осиновено, напълно възможно е то да не знае този факт.Доколкото разбрах от приятелката на моята приятелка, въпросното момиче идвало в Пловдив да помага на сестра си, която работила тук или нещо подобно..... newsm78

# 20
  • Мнения: 11 747
Можеш да наемеш частен детектив. Обикновено са бивши служители на МВР и могат да проверяват по регистри и други, лесно ще я намерят.
Тъй, както го описваш, точно звучи, че е открадната. Как няма да има смъртен акт, как няма да дадът тяло да се погребе. И аз съм чувала за такива неща, че са се случвали навремето.

# 21
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Имаше подобен случай във Варна, лекарите в родилното са продавали децата на бездетни семейства, даже дали не беше на чужденци. Аз бих направила всичко възможно да я намеря!

# 22
  • Мнения: 3 675
Аз предполагам, че се казва Красимира, защото с такова име се обърнаха към мен.Понеже тук пишат много хора от всякакви населени места, възможно е и въпросното момиче да посещава този форум.Или пък негови приятелки или познати.Ако познае себе си, има съвпадение на датите на раждане, име, може да пусне снимка, ако желае.Аз ще следя темата и ако има такава, ще кажа дали си приличаме с въпросното момиче.

# 23
  • Мнения: 302
Моят съпруг има още двама братя.Майка му е имала и друго бебе за което са и казали че починало след раждането,но така и не е видяла трупчето му...

# 24
  • Мнения: 3 675
И аз съм чувала за много подобни случаи през 70 и 80те години, както писал по-рано имаше в няколко поредни броя на Марица такъв случай с две момчета.Майката години наред се е опитвала да открие другото момче, забравих какво точно се е случило, но историята е подобна.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 421
Ако съм в твоята позиция, сън няма да ме лови докато не разбера всичко.
А така с тази тема, да чакаш някой случайно да покаже нещо...

А майка ти, тя не се ли вълнува, не иска ли да разбере истината, да си види детето?!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Според мен ти пусни своя снимка, ако мислиш че има шанс момичето да чете тук. Кой ще вземе по такава обява да си пуска снимка в нета, че да видиш дали прилича на теб Wink?

# 27
  • Мнения: 958
От баба ми знам за такъв случай в града. Две момиченца, едното уж умряло. Родителите си гледат другото, докато един ден пътуват във влака и в купето, се качва жена със същото момиченце. Децата са били 2-3 годишни. Осиновителите не са знаели, че е откраднато детенце. Поговорили са и са решили, че за добро на децата е да си останат така. Макар че не знам истинската майка как се е съгласила. И дали не е градска легенда. ако е истина съдбата ги е събрала на едно място.
Но за същият град знам случай на разменени деца (100% верен), защото едното семейство искало момче, а имало н-то поред момиче.
Така че нищо не би ме учудило.
Ако имаш чувство, че си права и че сестричката ти може да е жива, не би трябвало нещо да може да те спре да я намериш  Peace

# 28
  • Мнения: 3 675
Месечинка е права, писах на моя приятелка от софия да ми изпрати по пощата моя снимка.Може ли да ми кажете после как да я кача тук, нямам скенер, може ли направо от пощата по някакъв начин да я сложа в темата?

# 29
  • Мнения: 11 747
по пощата имейл ли имаш предвид? Ако е на хартия, снимай я с фотоапарат (малко по-лошо качество става, но върши работа) и я качи на компютъра. Ако веднъж я имаш на компютъра, можеш да я сложиш във форума.

Общи условия

Активация на акаунт