Л..ната в лицето

  • 4 890
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Жегата не прощава.
Грозна случка.

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Раздвоена съм. От една страна, пънкарското ми сърчице радостно подскача само при мисълта за намазаната с таквоз лелка (така й се пада). Обаче подкрепям Флор. Глоби трябват. Големи глоби за всичко.
За акащите кучета.
За любителите на семки и бонбонки, които оставят след себе си купчина.
За онези, които крещят и вдигат врява по всяко време на денонощието.
За милозливите хора, които се грижат за бездомните животинчета (предполагам знаете защо).
За всеки, хвърлил боклуче на улицата.
Има толкова много здрави, пъргави и устати възрастни хора без работа. Те с радост (предполагам) биха били нещо като "зелен патрул". По двама, да речем. За кураж. На хонорар към общините.  Laughing
Глоби. Големи глоби. Солени глоби. (Ще има не само за хонорар на патрулите, ами и за по един нов мерцедес за всеки общински съветник.  Mr. Green)
Размечтах се.  Blush

# 17
  • Мнения: 2 401
И не, не намирам случката за забавна.

А ти намираш ли въобще нещо за забавно? Случката си е забавна отвсякъде, предвид това, че нервната леля също е собственик на куче. Колкото до саморазправата, това е тема на друг разговор.

# 18
  • Мнения: 516


А ти намираш ли въобще нещо за забавно?
Да, напъните ти да се заяждаш, са ми забавни.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 592
Тази случка е инидикатор, че борците за права и демокрация са се отдали на заслужен отдих и в държавата е настъпила анархия, до който извод нормално е да достигне и Дона Флор. Въпросът е кой ще налага глобите и кога?
Аз лично намирам нуждата от такива случки за голяма, за да може един слънчев ден и държавата да се намеси и да регулира тези явно наболели за решаване и регулиране най-вече обществени отношения! Край на цитата!

# 20
  • Мнения: 2 401
Аз съм се обръщала към няколко институции с желание за съдействие на доброволни начала. Реакцията беше само усмивка и шикалкавене. На доброволни начала почиствам кварталната градинка и в тревата не смея да стъпя, минирано е на всеки 10 см2.  Специално по отношение на собствениците на серящи навсякъде твари ми е интересно какви законови мерки могат да се предприемат към настоящия момент.

# 21
  • Мнения: 592
Никакви - само ако се изсе..т на обувката на кмета, тогава той ще извика общинската да направят акт. Случката е 1:1!

# 22
  • Мнения: 1 949
И аз много се нервя, когато детето ми вместо клечка вдигне от земята изсъхнало кучешко л**но. Имаме един съсед обаче, който единствен от блока събира това, което оставя кучето му.

Някой тук каза вече - ГЛОБИ е решението, и то солени!

А за конкретната случка - зависи как се е изсмяла другата бабичка  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 005
Сигурно има някаква служба, която да налага глоби за такива неща. Служителите си вземат заплатката, независимо дали си вършат задълженията. Друг е въпросът, че ако бъде съставен акт, после почват обжалвания и много ми е интересно какво ще бъде иззето като доказателство по акта, в конкретно цитирания случай...   animal037 nono blahblah smihesorry

# 24
  • Мнения: 25 636
Жалко, че не я е накарала да ги изяде...  smile3502

# 25
  • Мнения: 6 029
Ми да. Най-добре глоби, ама държавата не ще да ги налага и да ги събира. За това ще се мажем с говна.

# 26
  • Мнения: 2 401
Виждам, че сега в 19 ч. пак ще има новини по ВВТ, ако искате включете да видим  за какво точно изсмяване става въпрос.

# 27
  • Мнения: 3 423
Ако случката се развиваше тука, и
двете щяха да го отнесат. Чудя се
обаче защо й е навряла лайната, а
не я е заклала просто, и да мирнем.

# 28
  • Мнения: 2 401
Мога да се хвана на бас, че жената с торбичката ще го отнесе, докато другата - не.
Не дадоха нищо по ББТ.

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Sick много гадно ... и правят репортаж за това ... журналистите са умрели от скука или също са изкукали

Общи условия

Активация на акаунт