Да превърнем изкуството в съвършенство

  • 1 672
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547

Смърфиета - подстрекател номер 1!!! thumbsup

...Ама нещо ставаше въпрос не само за липи, ами и за коприви!!!...Там как е? newsm53

Амиии, тази млада мама - Деметра при нашата неотдавнашна среща (когато ти не можа да дойдеш  Sad) разказа за висш пилотаж в кърменето, а именно как кърми и бере коприва  Crazy И защото няма как да не и повярваш (много е убедителна), на мен ми хрумна да докаже уменията си като бере липа докато кърми  Joy Joy Joy

И тя, понеже е лудичка жена, взе, че го направи  hahaha hahaha

Много забавно се получи  Joy

Добре си живее футболният отбор  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 249
...Ама нещо ставаше въпрос не само за липи, ами и за коприви!!!...Там как е? newsm53

Там е лесна работа. Клякам в копривата и четири ръце берат...  Laughing Ама обути в леки латексови докторски ръкавички....  Wink

...Ама не издаваш тайната на номера с липата!...Че там нещо не ми е ясно! newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
и идеята и изпълнението са страхотни!
БРАВО:)

# 18
  • Мнения: 249

И тя, понеже е лудичка жена, взе, че го направи hahaha hahaha

Много забавно се получи Joy

Добре си живее футболният отбор Heart Eyes

...Ами луда работа!!!... Само не знам  кога й остава време да мисли и за лудории  newsm78 ... с тези три деца???... newsm79 wash hang 1ironing 1dishes newsm71

# 19
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Евала, Деме! И на тебе, и на невинното и на подстрекателката за идеята newsm62 smile3501

# 20
  • Мнения: 35 967
суперско! ще събирам ноу-хау Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 379
Оле, как се крепи това бебе? Страхотна сничка, просто висш пилотаж в кърменето Simple Smile И ние имаме много изпълнения, но като се стигне до апарата да снимаме, Гого се надига от гърдата и се ухилва срещу апарата и все не можем да го хванем как цока в разни пози безобразни... Много много сте сладки!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ама верно, че с кърмата изтичал и мозъка   Mr. GreenLaughing

Страшен тандем!!!

Поздрави и целувки на тримата футболисти Wink

# 23
  • Мнения: 1 278
Радвам се, че нашият отбор ви развесели, момичета  Hug

Джейд, с това за мозъка ме утрепа! Не го бях чувала  Joy

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Джейд, с това за мозъка ме утрепа! Не го бях чувала  Joy
Aaa...това е лаф на emem Grinning
Тя казваше, че нейният мозък изтекъл с кърмата...ама няма да е само нейния... и други сме в кюпа  Mr. Green

# 25
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Лелееее на стълба ли сте се качили  #Crazy #Crazy #Crazy Луди хора бре!!! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 586
Aaa...това е лаф на emem Grinning
Тя казваше, че нейният мозък изтекъл с кърмата...

В грешка си, лафът е на мама кенга Simple Smile Поне аз от нея съм го чула първо, макар и употребен не в кръга на шегата Simple Smile

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
В грешка си, лафът е на мама кенга Simple Smile Поне аз от нея съм го чула първо, макар и употребен не в кръга на шегата Simple Smile
Е, нейният със сигурност си е на мястото  hahaha

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Aaa...това е лаф на emem Grinning
Тя казваше, че нейният мозък изтекъл с кърмата...

В грешка си, лафът е на мама кенга Simple Smile Поне аз от нея съм го чула първо, макар и употребен не в кръга на шегата Simple Smile
Тц, мой е!  Crossing Arms А че мама Кенга го подкрепя охотно, няма спор  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 586
хихи
Разкри се оригиналният източник на златния лаф Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт