ПЛЕВЕН - 60

  • 16 825
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 9 890
Валя,аз има скенер вкъщи,интернет пак.Ако искаш-заповядай-нямаш грижа да ги сканирам  и пуснем по пощата.
GrinningБлагодаря!Този път ще отида при Силви,защото е до нас.Много сте мили всички! Hug

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мира, честита  рожденичка!
Много здраве, щастие и усмивки желая на Калина! Hug
bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni

# 242
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Честит рожден ден на Калина! Все така да радва мама и татко!

# 243
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНА!
ДА РАСТЕ ЗДРАВО, УСМИХНАТО И ДОБРО ДЕТЕНЦЕ.
МИРА, ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!


# 244
  • Мнения: 2 111
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНА!
ДА РАСТЕ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!

 newsm59     party041

# 245
  • Мнения: 22 509
Здравейте момичета. ))))

Благодаря много за пожеланията. ))
Ние изкарахме чудесно в клуба, имаше малко мрънкане от време на време, но беше много хубаво. ))
Ето да ви почерпя. )))



# 246
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мира, чакаме снимки на Калина.  Party

# 247
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
  bigdance2ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНА!!! newsm59
                                            Tada     ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!!!! nbirthday

# 248
  • Мнения: 668
Здравейте и от нас.Днес се прибрахме от Созопол Grinning Малко да пооправя багажа и идвам и аз!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!ДА Е ВЕСЕЛА ,ЗАСМЯНА И ДА ПРАВИ МНОГО БЕЛИЧКИ ЗА ДА И СЕ РАДВАТ ВСИЧКИ  bouquet  costumed034 newsm59

# 249
  • Мнения: 1 955

Мира, да ти е жива и здрава Калина! Много щастлива, умна и добричка!

Ние пък вчера бяхме на сватба  Grinning Приятелите ни си харесаха 20.08.2008, но се падна работен ден. Това не попречи на веселбата след като в таксито  казах "добър вечер" , а той ми отговори "добро ви утро", но за сметка на това днес съм като призрак  Sunglasses Много било хубаво да жениш през делничен ден - ресторанти всички празни, и избор голям, барове празни и танцувахме като шантави до сутринта. Смесихме се в Ростов с едно ергенско парти, голям майтап - булка и ергени  Grinning Размятахме букета докато не падна на бъдещия младоженец на главата  Laughing

# 250
  • Мнения: 2 556
Честит рожден ден на Калина, здраве, щастие и късмет! Heart Eyes

# 251
Честит Рожден Ден на Калина! Здраве и щастливо детство.
Mirama, намери ли свещичката, която търсеше?

# 252
  • Мнения: 10
Честит рожден ден и от мен    bouquet   да ти е живо и здраво детенцето и много да те радва  Grinning
Между другото искам и да се похваля  Grinning  днес ходих на преглед при д-р Михаил Цветков и ми потварди бременноста(6 г.с.)Бях мялко притеснена за прегледа ама като мина много се зарадвах  Grinning   

# 253
  • Мнения: 2 556
vili, честито  bouquet

# 254
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
vili pili , честито  bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНА! nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт