ПЛЕВЕН - 60

  • 16 810
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 556
пламси, ами пази се, сега точно само падане ти липсва!

Габи и той със същото се отчете, падна лошо и си удари ръката, наду се около лакътя доста, днес сутринта рано гои водихме на спешния ортопедичен кабинет, снимаха го, но Слава Богу, не е счупена. Засега само ще я обездвижим временно и след 5 дена сме пак на преглед.

# 271
  • Мнения: 4 390
Велина също.
Днес се подхлъзна и се изплющя много лошо по гръб в банята. Резултатът е огромна цицина на задната черепна ямка - синьо-червена и леко кървяща. Други симптоми няма,  дали трябва да я водя на лекар? Thinking

Пламси, да ти минава скоро ръката!
Тесс,  горкият Габи. Sad Удряла съм си лактите /и около/ неведнъж, много болезнено е. Добре, че няма счупено. Да оздравява бързо. Heart Eyes

# 272
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дивиана, наблюдавай Велина за повръщане, припадъци и други нетипични неща. Вики преди година падна по същия начин и ходихме до бърза помощ късно вечерта. Искаха да му правят снимка на главата (рентген или скенер, не помня точно, бях се паникьосала), но след прегледа казаха, че не е нужно и аз не настоях. Ден-два ще й стой подутината на главата.

# 273
  • Мнения: 5 289
Здравейте,момичета Simple Smile
Най-после да успея да се включа ,от понеделник сме си тук,но все не ми остава време да пиша Sad Поне успях да ви изчета .
Видях организирали сте срещичка Simple Smile Само не прочетох как е минало,в подробности де  Wink Сигурно е било весело. Дано скоро има пак.
Аз да ви се оплача от нашето море - точно два дена беше добре,после Здравко започна да повръща,след това разстроиство и така 5 дена,на шестия я хвана и Ивайла и събрахме куфарите и обратно Sad Голяма почивка беше Sad Отделно и нашите са едни мрънкалници,постоянно хленчат за нещо,обикновено за майка си,не дават никой да ги пипа,а и с другите дечица постоянно бой и крясъци ,просто да полудееш  #Crazy Не знам само ние ли сме така или ще го надживеят този период,но аз дотогава мога да лудна съвсем. Така се надявах да ги давам на ясла от септември,може пък там да се отделят малко от мен,да свикнат с други хора,но сега пък ремонт щяло да има Sad Няма почивка  Confused Е ,поне утре ще ги оставим на нашите и ще отидем за една нощ до Априлци,САМИ,малко да ни се проветрят главите,че то понякога ти идва до гуша.
МИра, да ти е жива и здрава малкото пораснало момиченце Simple Smile Как мина рожденния ден в клуба,като гледам снимките май сте си били само вие,не е имало навалица? И тортата е много хубава,къде я правихте,че забравих?
На който му се гледат снимки - ето от нас http://de4ica.multiply.com/photos/album/26

# 274
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Джина много сте сладки и на снимките не личат проблемите Wink Много са ми познати тези бунгала? Преди доста години бях ходила на море в едни бунгала в гората и после по едни стълбички се отиваше към плажа. Не си спомням много добре защото бях някъде 7-8 годишна. Къде сте били на почивка?

# 275
  • София
  • Мнения: 9 878

Честит рожден ден,Дикси!
Много здраве,усмивки и весели моменти ти желая!
А от Мими имаш-Честит рожден ден на лелята с малката коса! Mr. Green

# 276
  • Плевен
  • Мнения: 239
Честит рожден ден,Дикси!
Много здраве,късмет и всичко най-хубаво ти желая!
Весел Празник!


# 277
  • Мнения: 2 111
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДИКСИ!
МНОГО КЪСМЕТ,ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И УСМИВКИ!

# 278
  • Мнения: 5 289
Дикси,да си жива и здрава   bouquet
Весел празник!
 

# 279
  • Мнения: 1 953
Благодаря на всички за милите пожелания! И вие да сте живи и здрави!   Grinning



Джина, много неприятно се е получило с този  вирус. Дано това ви е първото и последно злощастно море  Peace

Аз сега стягам багажа, че утре рано сутрин заминаваме тримата за Албена. Дано Митко не прилепи и той нещо, че после в петък Емо ще дойде да го остави тук на нашите и да не се шашкат хората. А с вас ще се "видим" на 4 септември  Grinning Като гледам с каква скорост върви темата, може тогава да ви заваря на 15 стр. на същата  Mr. Green

# 280
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден, Дикси! Бъди все така лъчезарна и щастлива.

# 281
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ДИКСИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! МНОГО ЩАСТИЕ И ЗДРАВЕ ТИ ЖЕЛАЯ!

# 282
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
 nbirthdayДИКСИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И МНОГО ЩАСТИЕ!!!
newsm51

# 283
  • Мнения: 262
Честит Рожден Ден, Дикси! Пожелания за мног здраве и щастие. Да си винаги усмихната и влюбена!

ПП Защо на торта има цифрата 65

# 284
  • Мнения: 1 953
Още веднъж благодаря на всички за пожеланията   bouquet

Грета, драго ми е да те видя  Grinning
Това са древни китайски символи, които означават 23  bowuu  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт