бомба в ПИКАДИЛИ Варна

  • 2 266
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Много умно,няма що. Tired

# 16
  • Мнения: 69
бшагодаря ти Катюша, HugИ мен не ме е страх ,макар че е неприятна гледка гледка днес пред Пикадили Младост и честно да си кажа не ми се иска да обяснявам на децата си защо така изглежда магазина ,в които пазаруваме редовно Sad

# 17
  • Мнения: 5 622
Въобще не ме учудва, че са ги бомбили  Wink

П.С. Добре, че не са посегнали на Пикадили център, че тогава щеше да е по-страшно, понеже е денонощно.. Пък и живея наблизо, предполагам е доста стресиращ подобен взрив  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 152
..наистина ли ви боли фара, че са ги гръмнали? Баси и мутренската държава...градът ни също такъв...а тук ше се счупят да се правят на изненадани...
луда раота сте - честно!

OFF: БУБА, искам да съм твоята бомба...  Crazy Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Фиатаджия, нищо не ме "боли", но нали не очакваш да седнем да ръкопляскаме, че гърмят бомби на обществени места?

# 20
  • Мнения: 152
Фиатаджия, нищо не ме "боли", но нали не очакваш да седнем да ръкопляскаме, че гърмят бомби на обществени места?
А какво друго да правим? Всичко си е в реда на нещата... некви бандити правят магазин... обаче на целия град (барабар със селяците) им се харесва... тези които управляват града  си искат кинтите...
и съвсем логично който не плаща - гърмят го! Ти уестърни не си ли гледала? Е, верно, че сега сме с по нов аранжимент и актьорско присъствие, ама... всичко е "дъ сейм олд шит"... че и за тях бачках поне 5 години... (не за "пикадили")

# 21
  • Мнения: 22

 А вие кой мислите е бил?Дали не е някой недоволен служител?4ух 4е не6то не изпла6тали навреме заплатите,въпреки,4е не ми се вярва.Аз все пак редовно си полу4авам маи4инските от там.

# 22
  • Мнения: 13 512
правим? Всичко си е в реда на нещата... некви бандити правят магазин... обаче на целия град (барабар със селяците) им се харесва... тези които управляват града  си искат кинтите...
Познаваш ли ги? Кого имаш предвид? Тези, които направиха веригата или тези които я купиха? За вторите нямам сведение, но за първите си далеч от истината.

# 23
  • Мнения: 22

 Някакъв сърбин я купи.Днес нау4их,4е бил един от най-богатите в Сърбия.Но има не6то,няма ей така за спорта да слагат бомби пред Пикадили.Нали така?

# 24
  • Мнения: 13 512

 Някакъв сърбин я купи.Днес нау4их,4е бил един от най-богатите в Сърбия.Но има не6то,няма ей така за спорта да слагат бомби пред Пикадили.Нали така?
шросто много аматьорски са сложени, това е изненадващото. Сърбите много напират в последните 1-2 години в България. Там толкова много пари има  за пране..

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Сърбинът е мажоритарен собственик. Няма за какво да си гърми собствените магазини. Не вярвам и на версията, че на "Боляри" не им е изплатена част от сумата при продажбата. Пикадили отдавна имат проблеми и забавяния при плащането на доставчиците, може би там се крие отговора/разсъждавам си просто/...

# 26
  • Мнения: 22
 newsm10 сигурно е така.
 Аз не ги познавам тея сърби.Когато излязох в май4инство си бе6е стария собственик.Знам само,4е заплатите са о6те ниски за варненския стандарт на живот.

# 27
  • Мнения: 13 512
Мишкович е определян като един от най-богатите хора в бившите комунистически страни с капитал около 1,5 милиарда долара. Мишкович стъпва у нас за първи път със закупуването на “Пикадили” чрез дъщерната си фирма “Делта макси”.

Преди падането на комунизма в соцлагера, в края на 80-те Мишкович е  директор на химическо предприятие в Крушевац. През 1989 година с препоръката на Слободан Милошевич става вицепремиер на Сърбия, отговарящ за икономиката. След това се оттегля от политиката, но когато
Милошевич пада от власт,  бизнесът на Мишкович се разсраства със скоростта на светлината и неговият холдинг "Делта" процъфтява.
Мишкович се спряга за близък както до застреляния премиер Зоран Джинджич, така и до  с бившия министър-председател Воислав Кощуница.


През април 2001 година  сръбският олигарх Мишкович е бил отвлечен и холдингът му плаща  7 млн. тогавашни германски марки, за да го откупи. В медиите тогава се спряга, че зад отвличането стои “Земунския клан”.

 
Цитат
През 2007 г. компанията Delta Maxi, дъщерна на Delta Holding - империята на най-богатия човек в Сърбия Мирослав Мишкович, закупува 85% от "Пикадили" АД, в която е концентрирана оперативната дейност на веригата. Цената не е обявена, като аргументът е, че ще бъде определена финално през 2009 г. и ще бъде обвързана с резултатите. Останалите 15% остават собственост на "Боляри" АД - дружество на досегашния мажоритарен собственик на "Пикадили" Георги Папуров.

Цитат

# 28
  • Мнения: 69
Фиатаджията визира тимаджиите,но това едва ли има някакво значение кои го е направил,също така и защо.Лошото е както каза Катюша,че гърмят бомби на обществени места.Сега през нощта ,но не се знае утре дали няма да е през деня ,когато има хора.

# 29
tova za zplatite ne e vqrno az rabotq tam i moga da kaja 4e ot kakto ima novi sobstvenci zaplatite sa vdignati i i sa dobri,i vinagi si znaesh datata 15 ne gi zabavqt

Общи условия

Активация на акаунт