ДОБЪР РЕСТОРАНТ В СОФИЯ?

  • 37 218
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 941
Горещо бих ти препоръчала ресторант Тоскана (не пицариите), който се намира на ул. Верила - пряка на Витошка от към НДК. Првъзходно място, с цени несравними с качеството на обслужването и храната, която получаваш. Имат много ранообразно меню, което включва дори пресни риби и морски деликатеси. Там много обичаме да хапваме рибна салата, която включва всички възможни екстри и камембер с боровинки мммммм. Ах, ето го и сайта им с подробно меню http://www.toscana-bg.com/. Има и градина....

# 16
  • Мнения: 2 414
И аз съм за Тоскана. Peace
Съвсем случайно го открих и останах очарована.

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
ресторант При Архитектите ( намира се на една от преките на Шипка, първата пряка :ако не се лъжа, след изложбената зала, там  е къщата на Съюза на архитектите).
Градината е супер, спокойно е и изискано. Основното е между 9 и 12 лв. На нас за 3-ма човека ни излезе 82 лв. със салата, основно, десерт и пиене (прилично). Трябва резервация. (мога да ти намеря телефона, ако имаш желание)

# 18
  • Мнения: 11
Мили дами,

Благодаря ви за идеите, проучих местата и...  в крайна сметка резервирах места в "Къщата с часовника", в градината.

Някой от вас вече бил ли е там? Мерси!  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 268
Много е снобарско,но всъщност това е хубаво,ако ти харесва такъв тип заведение.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз съм била. stefani6 е абсолютно права, че е супер снобарско. Направо прекалено. Да не говорим, че е едно от най- скъпите заведения в София.  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 268
Явно авторката има такива предпочитания.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 762
Всъщност тия неща нямат значение  Peace Важното е да им е хубаво  Simple Smile Хубав празник на авторката   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 268
Да,хубав празник!И после да разкажеш! Flutter

# 24
  • Мнения: 11
Благодаря за пожеланията!
Няма да пропусна да разкажа! Wink

# 25
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Мили дами,

Благодаря ви за идеите, проучих местата и...  в крайна сметка резервирах места в "Къщата с часовника", в градината.

Някой от вас вече бил ли е там? Мерси!  bouquet

Собствениците са същите, като заведението, което ти препоръчах. На мен като атмосфера ми хареса повече При архитектите.

Приятно прекарване.

# 26
  • Мнения: 87
като говорихме за 30 лв.  на човек, как стигнахме до "Къщата с часовника"?
то тогава и ресторантът Риц в Париж не е лош, и чартър може да се уреди... Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 1 819
като говорихме за 30 лв.  на човек, как стигнахме до "Къщата с часовника"?
Laughing

И аз си помислих същото.

# 28
  • Мнения: 11
като говорихме за 30 лв.  на човек, как стигнахме до "Къщата с часовника"?
то тогава и ресторантът Риц в Париж не е лош, и чартър може да се уреди... Laughing

До „Къщата с часовника” стигнахме, като преразгледахме бюджета и лично посетихме за предварителен оглед няколко от препоръчаните добри ресторанти в София.  Peace

Колкото до Риц в Париж – да, но аз лично предпочитам Le Chalet des Iles. Въпрос на вкус.  Wink

# 29
  • Мнения: 11
Понеже бях обещала да споделя...

Мястото си ги бива, градината е много приятна, къщата е красива, създава хубавото усещане, че си в сърцето на града, без да си заобиколен от шум и хора.
Хареса ми това, че посетителите бяха предимно чужденци - накараха ме да се чувствам като турист в собствения си град.  Wink
Имам някои забележки към храната, но пък розето беше фантастично.
С една дума - доволна!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт