ДОБЪР РЕСТОРАНТ В СОФИЯ?

  • 37 219
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Малко съм ви подвела. Собствениците на При архитектите не са тези от този ресторант.
Извинявам се.

# 31
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Ресторант "Дойран" на ул. "Дойран" N-1 - страхотна градина, изискана кухня, малко по-високи цени от нормалното, но обстановката е страхотна особенно в градината, тиха приятна музика и любезни келнери.

# 32
  • Мнения: 3 268
Ресторант "Дойран" на ул. "Дойран" N-1 - страхотна градина, изискана кухня, малко по-високи цени от нормалното, но обстановката е страхотна особенно в градината, тиха приятна музика и любезни келнери.
За Ниагара ли говориш?Той е на Дойран №1

# 33
  • Мнения: 940
Стек Хаус на Лом. Може и да се вместиш под 30 лева.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 762
Жената вече беше на ресторант  Peace Изкарали са си страхотно. Можете да се уверите 4 поста по- нагоре  Laughing

# 35
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Ресторант "Дойран" на ул. "Дойран" N-1 - страхотна градина, изискана кухня, малко по-високи цени от нормалното, но обстановката е страхотна особенно в градината, тиха приятна музика и любезни келнери.
За Ниагара ли говориш?Той е на Дойран №1

Не за Ниагара, а за р-т Дойран, който е срещу Ниагара. Ниагара е на Дойран N-2, a ресторант Дойран е на ул. Дойран N-1.

Жената вече беше на ресторант  Peace Изкарали са си страхотно. Можете да се уверите 4 поста по- нагоре  Laughing
темата може да е полезна и за някой друг, който търси приятно заведение, затова няма лошо да пишем  Wink

# 36
  • Мнения: 3 268
Ама точно срещу Ниагара ли е?Там не знам да има ресторант.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 755
Ама точно срещу Ниагара ли е?Там не знам да има ресторант.

Има, има Peace Ресторант-градина "ДОЙРАН" 1:

http://www.programata.bg/index.php?p=71&l=1&c=1&id=3082

# 38
  • Мнения: 1 941
Дойран 1 е на отсрещния тротоар, в една бяла къща. До колкото зная кухнята е някакъв вид здравословно гурме. До преди няколко години живеех в отсрещния блок, но така и не отидох в ресторанта. Преди да стане заведение, в къщата живееше един таксиметров шофьор с децата си, така и не можах да се оттърся от този спомен....

# 39
  • София
  • Мнения: 2 896
Даам, Дойран /на Дойран, срещу Ниагара/ е много хубав ресторант - два пъти ходя напоследък специално заради панираните в белтък спаначени листенца  bowuu
естествено, има и други вкусни неща, менюто не е от най-богатите, но всичко е вкусно.
А въпросната Ниагара отсреща не ме кефи, не е моят тип ресторант.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 302
С интерес прочетох всичко, написано от вас. Благодаря за прекрасните идеи.   bouquet Ние често ходим на ресторант, къде по-изискан, къде - не чак толкова, според повода и настроението. Но за някои ресторанти научих от вас.
На всичко отгоре аз съм дипломиран сомелиер.   bowuu (Ама каква реклама си направих....) А това предполага да съм в крак с актуалните заведения. Ще трябва да направим един тур с половинката.

# 41
  • Мнения: 1 212
Ресторант Леон  Peace  Peace Peace

Малко, уютно местенце с отлично обслужване и превъзходна кухня.

А ето ТУК    има подобна тема също .

# 42
  • София
  • Мнения: 6 302
Magesta, съжалявам, но точно от Леон се разочаровах миналата седмица. Обслужването беше..... #Cussing out А моята порция сигурно беше детска.

# 43
  • Мнения: 3 268
Леон е най-обикновено квартално ресторантче.Живея на 50 м от него.Нищо особено.

# 44
  • Мнения: 274
Много ги разбирате ресторантите,а ? Кога муахте пълнени чушки в Тропса, кога проядохте гурме... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт