Влизаме в 9ти месец вече, скоро ще поеме въздух СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече!

  • 15 088
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Данип, благодаря за инфото за протекторите  Hug!
Цената ми се струва супер при положение, че сестра ми беше намерила малкия размер в Хипо на същата цена като големия във Виса...

Уанда ми е обещала в събота да погледне в нейния магазин Варненски и ако не са много по скъпарски съм я помолила да ми прати от там, че да се оредя и с хубави шишета..., ако пък не ще ми вземе мама от Вис Виталис.
А ти взе ли си и имат ли ластици отдолу да минат през матрака, че се чудех ако са без ластици няма ли да се пързалят и да се набръчкват всяка нощ?

# 16
  • Мнения: 11 307
Аз си пожелавам да не пренося пак! Да родя по нощите също така и да е бързичко - до 2 ч. Ах, да и си пожелавам да не избърза преди 15 август, че имам запланувана бременна фотосесия. Whistling

# 17
  • Мнения: 193
Да се запиша и аз тука в новата тема, която, Диди , е супер просто.С тези красоти отпред направооооооооооооооо ..... браво браво. Аз отивам да меря алеите в морската градина и да седна някъде по капаните край морето да цокна нещичко, че в тази жега, мани, мани.... Нещо прохладно трябва да има.
Готина вечер, сладурки....

# 18
  • Мнения: 2 123
Йеееее, чудесни сте! Продължавайте да си пожелавате. Нали знаете колко сила придобиват изказаните от сърцето желания - на глас, или на хартия /разбирай монитор/



Диде, да помоля да ми промениш болницата. Май пак отивам към Шейново Simple SmileЕто и заглавия от мен
Септември е от бебета дъждовен, за нас е месец   най-любовен  Simple Smile
Първи бебета се появяват, септемврийската ни тема озаряват!
Септемврийската дружина, ново бебе  днеска има!
Леко раждане с усмивка, септемврийката си иска!

# 19
  • Мнения: 125
На новата пързалка и аз:
Искам да родя през нощта! В смисъл искам цялото нещо да се развие през нощта - хем хладно, хем няма движение по улиците, хем със сигурност няма никой да се сети да звънне по нощите да ме пита как съм, примерно (че отсега ми звъни телефона по 100 пъти на ден). А и на близките ни ще им дойде много добре едно събуждане с такава новина Simple Smile
А и ми харесва идеята беб да се роди на 13-та дата, нищо, че не ми се бременее чак дотогава.

# 20
  • София
  • Мнения: 413
Ейййй Инчееее, шемет мой! Ако знаеш как благородно ти завиждаааам!!! Искам и аз да меря алеите в морската и да пия скрежина!
Тъй, аз нахулих Асето, ама сега като ви изредя моите претенци ще паднете. Едва ли ще има друга с толкова много! И така:
1. Искам да е септември, 1-ви да е, ама да е септември! (незнам защо)
2. Да не е на 4-ти (тогава е рождения ден на мъжът ми)
3. Да не е на 08-ми (тогава е годишнината от сватбата ни)
4. А 13 ми е любимото число, та ако Теди реши, че и на него му е любимо-СУПЕР!
5. Да се почне през нощта, че да може мъжът ми да не е отишъл на работа.
 hahaha И в този ред на мисли....дали да не монтирам един протектор за матрак и под моето Д, че ако водите решът да изтекът през нощта, ще иде матрака по дяволите!

# 21
  • Мнения: 133
Дидка, хиляди благодарности за новата темичка   bouquet
За заглавията ще помисля, но не съм хич по тази част  Embarassed
Асе, ааа дано, миличка  Hug
На мен ми се иска да родя на 17-ти септември Praynig Тогава имам имен ден и мисля, че ще е хубав двоен празник  Crazy Не искам да раждам по-рано от 14-ти  Praynig, че и без това моята докторка няма да я има. Иначе и на мен ми с еиска да е сутринта раничко, по хладинка  Wink
Момичета, аз днес май слънчасах  ooooh! От 10.00 до 15.00ч откарах по улиците и съм като пребита  ooooh! А бебчо един такъв едва-едва помръдва  Sad  Дано всичко да е наред, че ще се побъркам  Praynig
И последно да ви кажа - за тези които търсят етерични масла - има в Ремедуима на Аксаков  Peace

# 22
  • Мнения: 571
Хахах Диде и аз се бях замислила за протектора hahaha!!По точно мъжа ми де!!Верно не ми се мисли после как ще се чисти!Ма аз ще съм в болницата да се оправят!!!Аз прибавям още едно условие-то е негово пак Да не ида да раждам и да родя без да му се обадя специално да му кажа  ooooh!
Прави ми впечатление,че всички искате да е през ноща!!На мен ми се иска преди изгрев да е!Някак си за мен деня започва с изгрева на слънцето а не с 00 на часовника!!И ми се иска да изгре и моето слънчице тогава

# 23
  • Мнения: 193
Моето излизане остава за малко по-късничко, тъй че докато съм тук да си кажа и аз желанията. Ако е секцио, то никой няма да ме пита , отивам сутринта към8ч в болницата и към 11ч сигурно вече ще пиша смс-и ако всичко е наред.
А ако е нормално искам:
         1. Да започне рано сутринта и да приключи към 10ч вече.
2. Да не е 15 септември, защото винаги ще асоциира първия учебен ден с рожд.си ден, а това не във всеки случай е приятна асоциация.
         3. Дали ще е топло или не нямам претенции, искам за изписването да не е безкрайно слънчево.
Имаше още някакви неща ама после ще пиша като се сетя.

# 24
  • Мнения: 122
В тоя ред и аз да си изкажа претенцийте Simple Smile
1. да не е в някой от дните до Неделя, че мъжо го няма.
2. да не е на 4ти септември, че тогава братовчед ми има рожден ден.
3. да не е на 16ти че тогава е на вуйна ми рожденя ден
4. и на 20ти да не е че тогава пък е на баба ми рожденя ден.
В общи линий доста са септемврийчетата в нас Simple Smile
Искам и да е бързо раждане както аз съм се родила за 40мин. А че ще боли това си го знам ама няма начин.
А това за протекторите за матраците не съм се сетила. Трябва да потърся къде има толкова големи, че той нашия нов. Не ми се купува друг  Laughing

# 25
  • Мнения: 391
Дидка, мерси душичка!

Асе, искай си бре, какво ти е? Аз си мисля, че ти е рано, но а дано да стане както си го поръчала.

Мариам, и аз едни премеждия имах с бюрокрацията в страната домакин. Отидох да си изкарам нов паспорт, защото старият ми беше изтекъл. Първо цялата идиодщина да плащаш тук, пък да ходиш там... След това някаква госпоица в една смърдяща тъмна стая, зад гюшето ми каза, че не могат да ми дадат паспорт, защото как да знаели дали не съм си загубила поданството! Айде търчи тука, търчи там, говори със сто многознаещи идиоти (всеки ти казва различно ) и накрая ми се изкара някаква глупава бележка, която приеха. Направо ми беше вригнало, ако не бях платила вече, щях да им тегля една майна и да си завират поданството където си искат.
Та нямаше едно нещо което да мина лесно.
Това е едно от нещата които ми харесва тука. Няма такива идиотщини. Както съм казала, имам права,  и мога да се боря за тях, има правила и ред. Има уважение между хората и рядко те ти правят мръсно ей така, защото им е скучно или са станали на криво.

Иринии, аз искам да ми е около термина, нямам много претенции кой ден. Искам да е приятна топла вечер и да не е много бързо раждането, да имам време да се подготвя и да няма много бързане и какафония. Да съм оставена на мира, без никакви пипания и даване на акъли. Искам кратка транзиция и нежно раждане, без никакви раскъсвания. Искам сама да си хвана пухкавото бебоче и сестричките да са наоколо да го посрещнат и да подскачат наоколо като пеперудки. И да мина без един болезнен хемороид! Wink

Утре ще надуваме басейна, че днес закупихме едни неща за детското кътче и с това се занимавахме тази вечер. Тогава ще ви кажа повече по въпроса.

# 26
  • Мнения: 125
Eййй...забравих за кажа - да не е на 30.08, че Иван ще снима сватба тогава и няма да е с мен Sad
А иначе и из мойте близки има септемврийчета - едната от сестрите ми е на 08., другата на 20-ти. Ама на мен съвпадението в датите ми допада.

Искам и да ида в болницата в последния момент.

# 27
  • Мнения: 21
Милички да си кажа и аз Simple Smile
1. искам да родя нормално - така както аз съм родена за по малко от час /знам че е супер нахално ама и повече от час да е, само да не ме тормозят доктори/
2. много ми харесва датата 1 септември - ако може тогава
3. искам да е преди обяд - представям си го да се събудя сутринта, да си взема душ, да подхвана мъжа ми и да отиваме
4. и като стигна в болницата, най-много да им дам време на докторите да ми попълнят документите и за клизмата от която отърване няма
5.бебенцето ми да си е момиченце
6. олееее още мога да изброявам - много искам май  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 571
Така като чета и ми се иска да се родили и да си разказваме вече кое как е било и дали са се сбъднали желанията ни!!!Ехх нямам търпение вече

# 29
  • Мнения: 427
Дидкаа,благодарско за красивата ни нова тема и мерси на Пееща за заглавието  bouquet
Мириам,той самият протектор е с ластик-точно като долен чаршаф с ластик е.Аз само се притеснявам да не запарва нещо бебата newsm78
Моите претенцийки:
1.Да не е в петък -и двете със сестра ми сме родени в петък и останахме без майка рано-рано Cry
2.Може да започне да се ражда на 20.08 още ,но следобеда за да не проваля кръщенето на мои приятели-ще кръщавам детето им тогава.
3.Да не е и на 22.08 защото тогава е рождения ден на мъжа ми ,а аз искам всеки да си има неговия си ден
4.Да НЕ се ражда на 01.09.-тогава е родена свекърва ми и като се има в предвид ,че ако беб е наистина момиче ще носи и 3-те и имена...да са и на една дата много ще ми дойде Mr. Green
5.Да е леко и бързо раждане ,разбира се Laughing

Общи условия

Активация на акаунт