Влизаме в 9ти месец вече, скоро ще поеме въздух СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече!

  • 15 118
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 155
И аз да се присъединя към нощната смяна. Взех стария компютър на нашите и почти всичко инсталирахме. Та отново съм онлайн.
Аз се надявам нашето момиченце да покротува още някоя и друга седмица. При термин 11-ти септември - да се разберем да се появи на 2-ри например Simple Smile
Дано то да няма други планове.

# 271
  • Мнения: 79
Момичета утре съм си поръчала една торта барби, розова с голяма рокля за къмто 9 сутринта да ми я донесат за закусчица, каня ви на кафе и торта, а за Ирини турско не, ама арабско мисля ще ти хареса Peace.
Станах на 33 преди малко и не че тортата ми отива на годинките, но много я обичам и съм решила да не бъда традиционна, а да се изглезя.
Всяка година гости, готви, слагай, дигай, прислужвай до късна доба, хем съм се мъчила да се раждам пък и сега да се мъча.
Таз година не съм си казала дори...тихичко си мечтая да се наям с любимата торта дето я поръчвам на децата от нашата Виена стил и да мързелувам цяяял ден(като изключим бракуването на колата Confused).
Само на мама ще се обадя да и благодаря, за усилията и за болежките дето е преживяла с мен Heart Eyes.
Преди малко един братовчед много готин на мъжо ми се обади от Египет за да ме поздрави и ми стана мнооого приятно  Blush, мисля си, че както винаги любимия е забравил.
Той винаги забравя, втълпено му е от баща му, че няма какво да се празнува и ето нещо, в което не поддава на промивка мозъчна, нооо това да му е кусура.

Мери добре, че си е заминало и главоболието Peace, много е гадно особено като има и аналгин и аулин в шкафа, но не се пипааа.
Радвам се, че си в добра кондиция, я и аз да прочета тази тема, че моя бебо още ми човърка в шийката не ще да спи,представяш ли си да вземе да се роди на моя рожден ден- голям майтап ще бъде hahaha, ама че подарък Heart Eyes, нооо не ми се вярва.

Stryper, какво стана с лап топа?
На мен ми изгоря харда на компа с все снимки и видео на децата и сега пак слагам всичко без да архивирам, ще си взема поука.

# 272
  • Мнения: 4 155
Мириам, Честит Рожден Ден!
Пожелавам ти да си все по-щастлива, обичана и глезена! И дано раждането ти да бъде максимално безболезнено и бързо.
Ние с теб сме връснички. Аз ще стана на 33 на 13-ти. Още няколко дена.

Утре ще нося лаптопа на ремонт. Нали днес е неделя и не знаех къде да отида. Според мъжа ми, ми е изгорял хард диска. Вече си намерих нов и ще го поръчам веднага щом ми кажат дали е само той.


Отивам да спя, че вече правя глупости. Реших, че за болницата ми трябва телефон с интернет. И наддадох за 3 в ebay. Да видим дали ще спечеля някой. И най-вече дали ще дойде преди да родя...

# 273
  • Мнения: 21
Мариам,  newsm59  Gift Tada
желая ти от сърце прекрасно, здраво бебенце, много щастливи моменти с хубавото ти семейство, да си здравичка и много щастлива

http://images.teamsugar.com/files/users/1/15259/10_2007/flickr_kyrie416_0.jpg

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 01:43 от mari_p

# 274
  • София
  • Мнения: 1 172
Мариам ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Леко раждане, бързо възстановяване, здраво, спокойно и най-прекрасно момченце, растящо в щастливо семейство! 

# 275
  • Мнения: 2 658
Мариам, да си жива и zрава, все така поzитивна и щастлива личност newsm38 newsm51
Благодаря ти и zа душевното спокойствие, което винаги иzлъчваш, да не е свърzано с Христовата въzраст  Wink ?
Веч, zначи имало ги и при нас, иzобщо не zнаех, ще търся   bouquet

# 276
  • Мнения: 353
Мариям, честит рожден ден   bouquet
желая ти много щастие и красиви моменти с бебчето и семейството ти. Бъди все така положително заредена, много обичана и желана жена. Усмихнат ден ти пожелавам днес. За тортата с удоволствие ще я опитам, падам си по такива изкушения  Wink
Как сте банда нещо все за хапване си приказвате, аз пък все на салатките наблягам. Чудя се като не съм качила много килограми и като ям само треви (така казва мъжа ми за моята храна) дали бебето ще е пораснало достатъчно ?

Успешна седмица желая на всички ви  Grinning

# 277
  • Мнения: 391
Мариам!
Честит твой специален ден!   bouquet
Да си все така прекрасна и лъчезарна и най-вкусно прекарване с тортичката Wink

За супичките - да ти кажа, каквото ми дойде бъркам - минестрони и супа топчета са любими тука, но и зеленчукова крем супичка, телешко с боб и спанак...да е топло и течно. Ако нещо те интересува, казвай, ще пиша рецепта.

Мари_п - айде пусни някоя нова снимчица. Имаш ли корем вече? Wink

Днес вече съм 35 седмици. Леле кога отиде времето. След този петък, акушерката ще идва всяка седмица. Мене ще ми писне да я гледам  Joy

Добре вървим Септемврийки, браво! Всички бебоци слушат и не идват докато не им е време. Да дочакат до другата седмица и след това по-може.

# 278
  • Мнения: 822
Добро утро!
Честит рожден ден на Мариам ! Бъди все така позитивна и слънчева личност и от здраве да не се отърваш...     bouquet
Аз май нямам много за споделяне сега... едно и също, само с тази разлика, че събота и неделя бяхме на един страхотен купон сред природата и ми беше така хубавкооо... Искам този уикенд пак!
Хубав ден ви желая!    Hug

# 279
  • Мнения: 3 926
Мариам - Честито, мила Hug Здраве и любов ти желая Hug И все така изпълнена с обич и доброта душа Heart Eyes  bouquet

Аз минавам само на отчет за кратичко, че ме чакат още малко задачки Crazy
ПРимерно вчера установих, че нямам подходящи джапанки Grinning
Соничка, взех ти лигнин Grinning
Шейли, аз също мисля, че е прекрасно това, че още нямаме бебоче в отбора Peace Нека си стоят по коремчетата и да си стават големички Praynig Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 82
добро утро и от мен!  Hug

честит рожден ден Мариам   Grinning
След този дъждовен уикенд, в който свеки ми беше на гости, започва отново гореща седмица  Simple Smile Ние живот и здраве утре сме на консултация и се надявам да уточним подробностите около раждането с лекарката ми, защото досега не сме го коментирали...вчера бебка беше мнооого активна, голямо ритане му удари  Laughing

# 281
  • Мнения: 1 267
Добро утро!

Мариам, честит рожден ден!
Бъди здрава и с късмет!
Весел празник!
   bouquet

Шейла, много здраве и щастливо и
безгрижно детство на твоята дъщеря,
по случай рождения й ден !


Днес 11.08. или ми остават 22 дни до термин. Точно 22 дни преди термин родих сина ми. Наистина е хубаво да си поседят още бебоците в коремчетата, но нямам нищо против да не чакам до термен, а да речем 2 седмици преди това да стане събитието.

Хладното време ми се отразява прекрасно, имам тонус, стига ми въздуха, въобще се чувствам добре.

Тия дни се кахъря за следното нещо, дали въобще ще се вслушат в молбата ми да не режат пъпната връв веднага, а да изчакт поне 10 мин. Ще говоря с Доки... толкова е важно това.

# 282
  • Мнения: 400
Мариам- nbirthday Желая ти цялото щастие на света  bouquet Hug

unique-веднага си представих колко фешън си била в болницата JoyИ по-честичко захождай тук,че да няма изненади после"Ама,тя,Ваня родила" Laughing Hug
Сега като се сетих колко стилна е била Юник с тези сини джапанки,Муцо-така искам да се покача на високи токчета CrazyДа си сложа прилепнала рокля по тялото......абе искам да се обличам мадамски,ама с тез подути крака не мога се навра в обувките си.Като бях към 6 месец някъде,сутрин краката ми бяха добре,та един ден се наконтих с пола и висок ток.Обаче на връщане от работа....... ooooh!-не мога да си навра краката в чехлите JoyЕдва,едва до където стигат,ходих като патка hahahaДобре,че все съм с колата,та да не ми се смеят много хората.
Омръзна ми от тез ниски бързоходки вече Mr. Green
Хайде лек ден,момичета и много усмивки Hug

# 283
  • София
  • Мнения: 7 673
Добро утро, момичета  Hug
Мариам, Честит Рожден Ден.newsm59  party023   bigdance2   newsm18  Tada
Желая ти леко раждане и един сладък здрав малък мъж, когато му дойде времето  Heart Eyes newsm32   ylinfant  smile3541.
Шейле, и на твоето момиченце желая Честит Рожден Ден. Да е жива и здрава и все такава (и още по-добра) кака  Heart Eyes За мама -   bouquet
Аз от петък само надничам на бегом, че все навън сме с фемилито през уик-ендите по принцип  Heart Eyes
Целувки и лека седмица на всичкиии  Heart Eyes
Асе, откъде купи лигнин? И аз искам!  Hug

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 08:32 от irinaradeva

# 284
  • Мнения: 822
Искате ли нова темичка?   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт