Ние сме отбор напет - към ДЕКЕМВРИ с тумбаците напред!

  • 12 698
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 539
Rrhh, желя ти приказен сватбен ден, изпълнен с прекрасни емоции, любов, усмивки и смях! Желя ви дълъг и щастлив семеен живот!!!

Инвисибъл,  Hug , страхотна си!

Моята халка също все още ми става, но тя си ми беше широчка по начало... Надявам се до края да ми стане точно, като имаме предвид, че все пак в големите месеци няма да е жега.. На съпруга ми пък му е малка още от началото, но той отказва да я свали или да я уголемим, въпреки че го притиска силно  Heart Eyes

Благодаря на всички, които ме успокоиха за картона  Hug В понеделник съм на ЖК и ще питам какво става. За всеки случай мъжа ми ми взе един и ако нямам ще настоявам да ми го попълни.

За легълцата - аз също харесвам бонбонските, но и на мен ми се стори много малка решетката  newsm78 Или съм гледала стар модел, или не съм разбрала, че се сменят нивата на матрачето  newsm78 Засега сме решили да си вземем легълце, като това, което показа абел, но ще помислим пак....

Усмихнат ден, мами  Hug

# 16
  • Мнения: 19
Привет и  от мен в новата темичка! БЛАГОДАРЯ НА ИНВИЗИБЪЛ! newsm51
Аз днес ще ходя при чичо доки да видим как сме. Последният път на ЖК не ми казаха да правя никакви изследвания, аз изрично питах, но акушерката ми каза, че в края на 5, началото на 6 месец се правели. newsm78 Днес ще питам моят доктор (ходя при него, защото мисля да раждам при него) кога и дали трябва да ми се пуснат изследвания. Та така. Усмихнат ден на всички мамчета.

# 17
  • Мнения: 23
привет и от мен.
  АЗ халката не я нося от 3 месец защото просто не ми става , мъжа ми си я носи с удоволствие но когато си е тук когато заминава аз му я  прибирам .От два дни нещо ми става и незнам дали е нормално , нека маите с повече опит да кажат - като си лежа всичко е ок но реша ли да стана ,,лоша работа , имам големи болки в кръста и най-интересно е че имам болки и между краката на триъгълника  .Дали защото съм много голяма за бременноста си и бебео започва да ми натежава?   ако някоя мама има предположение нека да ми каже    Praynig

# 18
  • Мнения: 187
здравейте и от мен RRHH весел празник  много любов и едно много много сладко беб4е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
а за халките моята си ми става аз в1об6те не с1м мр1днала само м1ни4ко м1ни4ко корем4е дайе по4ти не си ли4и 4е с1м бременна а с1м ве4е 23 седмица Laughingкога 6те дебелея и 6те дебелея ли изоб6то.....незнам.от на4алото на бременността с1м ка4ила 3 кг и това е,а искам и аз да прили4ам на бременна Laughing

# 19
  • Мнения: 688
Здравейте и от мен в новата темичка от invisible  Peace!
Поздравления за всички празнуващи и специално за rrhh   bouquet
От вчерашния преглед всичко е наред с изключение на плацентата ми, която си стои все така много ниско, на само 1 см. от шийката  Sad
Много съм притеснена, док. каза че има опасност от прокървяване и ми забрани всякакви по-дългички пътувания, стоене права, вдигане на тежко и разни други дейности.
Ако не се вдигне до към 28 седмица ще трябва да пазя леглото до края  Cry
Дано се вдигне поне малко да съм по-спокойна, сега гледам само да седя или лежа, ама то така издържа ли се ще ми атрофират мускулите  Close

# 20
  • Мнения: 399
Мами,дайте идея за някое хубаво местенце в планината, да има и басейнче. Мислим другата седмица да отидем някъде, но нямаме идея къде, а до морето не ми се пътува чак...

На Чифлика е прекрасно - има басейн с топла минерална вода. А и хотелчето е прекрасно.

подкрепям с две ръце  Peace прекрасно е!
И аз подкрепям!  Peace С удоволствие бих отишла пак тази есен,ако тумбачето ми позволи!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 86
Момичета, как го правите това само с 3кг отгоре? Thinking
Аз вече съм 6кг. + и тумбака ми е голям, голям...а пък уж не прекалявам с хапването...
Другата седмица ще се свържа с познати, които организират гимнастика за бременни и ще пиша повече отзиви - местоположение, цени, часове на провеждане.

# 22
  • Мнения: 265
Rrhh , newsm51 hug страхотна сватба да имате и незабравими години заедно  kiss с много дечица и внучета  family !
Инвизибъл,страхотна темичка   bouquet !
Прекрасен ден от мен на всички  smile3525

# 23
  • Мнения: 616
да наистина и на мен това + 3 кг ми е много чудно и благородно ви завиждам, моя кантар съвсем скоро ще чукне + 9 #Crazy незнам какво му става сигурно се е повредил  Joy Joy наистина не ям повече от обикновенно понякога само си позволявам нещо по...но може би защото почнах да ям хляб на закуска и следобят си вземам по някое кексче  Thinking

гърба и мен ме боли и особено между плешките явно и бюста ми тежи аз никога не съм имала голям и сега направо  #Crazy

# 24
  • Мнения: 399
Аз пък съм много доволна от моите +5кг  Blush като се сетя,че предния път по това време бях +10!  ooooh!
bambi25,"на триъгълника" ме болеше последния месец на бременността - симфизата (хрущялно образувание,което свързва двете пубисни кости) се "разширява" (това си е съвсем нормално)!По-точно казано самите кости се отдалечават една от друга,както и почти всички останали кости на таза между впрочем.Може би при теб този процес е започнал по-раничко или просто си по-чуствителна поради тип нервна система!  Peace Неприятно е наистина и дано ти поотмине! Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 438
И аз хоп в новата темичка - както винаги чудесна, Invisible Wink
На младоженците - прекрасен ден пожелавам, а след него дълъг и щастлив семеен живот married  cheers newsm67

За килцата - и аз вече гоня +6  Laughing Но ги смятам че до 1.5 на месец е в нормата и съм спокойна, не виждам как ще са по-малко като по цял ден си седя в офиса на стола... Wink
Ако хвръкна над това - тогава ще ги мисля Wink Иначе от около 2 седмици вече не може да се сбърка, че съм бременна. Доста от колегите чак последните дни забелязват  Rolling Eyes Laughing

За легълцата - аз гледах, че тези които са на основа, а отгоре имат легълце + скринче, които после се махат и трансформират, дори на най-ниското легло на матрака са по-плитки.
Но явно са се усетили производителите и вече има и по-дълбоки. Аз просто не съм попадала на такова, ще разгледам Wink
За нивата на матрачетата - ми то има ли легло, което да няма поне 2 нива? newsm78 Ако има ще е доста неудобно в началото. Аз се опитвам да намеря такова, с 3 нива и отдолу с чекмеджета, без люлеещ механизъм и колелца. Към него искам и скринче - повечето ми познати ме съветват да е максимално широко - били много по-удобни при повиване, а и повече място има.
Това което Чаено момиче е покзала, че имат - много ми допада (какви са му размерите?), ще навестим Лабиринт през уикенда  Hug

# 26
  • Мнения: 1 152
Аз също съм + 4 до тук, но и накъде повече  Joy, и се надявам да не стигна повече от 10-12 кг.  Толкова природосъобразно до сега може би съм яла само веднъж м живота си. Ям основно плодове, зеленчуци, кисело мляко, сирене, а месцето все така го заобикалям. Crazy

abel
и аз исках точно такива мебели и вече друго не търся. Имате предвид, че матрака също ще вдигне нивото с още 10 см.

Invisible спец си!   bouquet

# 27
  • Мнения: 19
Цвета пиле, и аз съм притеснена, защото миналият вторник като ходих на ЖК лекарката ми каза, че плацентата ми е много ниско, да не кажела на критичното ниво. А същата тази преди две консултации ми беше казала и даже показала, че плацентата ми е супер, вдигната и на идеално място. Даже като ходих при другия доктор (на частно) и като му казах той се учуди, защото той самият каза, че не е на най-доброто място, но все пак й предстои да се вдигне. Така че тръпна днес като отида при него да ми каже какво е положението. Много се надявам и силно се моля да е започнала да се вдига. Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 607
Аз съм +7 до сега. Предишният път общо качих 14 кг, но после ги смъкнах без да усетя до 7-мия месец. Дотогава и кърмех.
Кисело мляко и домати не мога да ям сега - само от миризмата им ми се повръща... Sick Сладко - също....

# 29
  • Мнения: 769
Опа и от мен в новата тема...

До тук съм +3кг, но съм видимо наедряла и налята, и аз се чудя на кантара - дали не показва по-малко обаче... апетитът ми не е особено променен... време доста има още да се самоуплаша с качени килограми.. Joy

Установих, че когато се случи да клекна, последващото изправяне е много кофти дейност.. освен това и усещам напрежение ли що ли в тазовата област.. предполагам органите се преорганизират в пространството от растящото човеченце.. абе с две думи ставам все по-тромава.. Laughing

Как сте с кръвното, последния път ми го измериха 80/60.. newsm78 - уж не било страшно, да пия повече течности..

Отивам да чистя.. 60 квадрата понякога изглеждат много повече Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт