АПРИЛската дружина заедно е веч година!

  • 11 275
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 531
Айде сега да кажат и мамите с момчета и момичета има ли разлика в любовта към двата различни пола отрочета.


В обичта към децата- няма , място в сърцето на мама има за всяко едно! НО пък има огромна разлика в отглеждането на момче и момиче! ОГРОМНА!!! А от там и емоциите са много различни!

Нищо не казвате на новия ми аватар  Crossing Arms Гледайте какъв поглед съм дръпнала Wink
Малеее много е як / още вчера го забелязах/ ама ти ли си това.... страхотни очи  Crazy

Относно свекърите- аз вече нямам такива! Свекър ми не го и познавам, щото е починал преди да се запознаем с мъжо/от инсулт/ . Свекърва ми пък беше светска жена и много добра. Макар и възрастна , младееше много по дух и изобщо не ми се бъркаше. И като видя че не мога да се пречупя да и викам "майко" веднага ми предложи да и викам по име  Peace Тя почина преди 5 г. от рак . Усещам че на мъжа ми му е тажко , пък и моите родители никак не са лесни !


А сега да ви се отчета - днес хапнахме пюренце от моркови и мноогоо ни се услади и ни хареса  Laughing
И се преоръщаме и ние  от вчера... не се спира вече само по корем се гаврътва!

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 14:35 от veni-b

# 46
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Мили момичета, от вчера не мога да си намеря място от случилото се тук. Никога до сега никой не ме е обиждал по този начин и най-малкото очаквах това да го направи някоя от вас. Aquariel, 100 % съм сигурна, че това е писание на майка, участвала активно в коментарите снощи, но както и да е. Повече ме изумява фактът, че някои продължават да се забавляват и днес с този нелеп и грозен коментар.

Макар, че се бях зарекла снощи да не пиша скоро, толкова съм свикнала с този форум, че се е превърнал в част от ежедневието ми. Сигурна съм, че с течение на времето цялата ситуация ще отшуми и ще се забрави, но аз винаги ще помня този обиден пост и ще си имам едно на ум, че хората рядко са това, което показват, скрити зад лицемерните си усмихнати емотикончета.

Това е последния ми негативен пост, но пред кой друг да се оплача, освен пак тук  Confused Мъжът ми изобщо не приема насеризно този форум и не може да разбере защо се впрягам толкова много, но съм сигурна, че вие много добре ме разбирате  Tired

Край на негативизмът  Stop

ЛУРДЕС, браво за темата   bouquet

Хиксита, честит рожден ден на голямото ти съкровище! Много сбъднати мечти му пожелавам!

# 47
  • Мнения: 73
Привет и от нас! И аз съм от новите, но на мен ми е супер готино при вас, кога пиша, кога чета ама карай важно е купона да върви newsm51 newsm68
Нашето пъпче свеки го пуснала в БАН и сега едно бъдещо професорче спинка на креватчето до мен smile3521
Сисее аватара ти е  newsm10
Дорити извинявай за въпроса но на каква диета си, ако искаш не отговаряй няма д а се сърдя  Wink
Поздравления на всички празнуващи днес  newsm67  Gift Tada
Ох засега толкова отивам че Хриси пъшка охка нещо май не му е удобно в леглото, знам че иска ръчички но  : Whistling
Чао и приятни разходки след обед, всички бебоци да си кротуват в количките newsm17

# 48
  • Мнения: 121
Благодаря момичета за пожеланията!   love001
Стоплихте ми сърцето Hug Hug Hug Hug Hug 

Сисе много ти е гот аватара  Peace/ ама ти си го знаеш де, че то ако не бе така нямаша да е там тая тайнствена лейди  Wink /

Свекито ли...  newsm78 Лошо немога да кажа   Peace пак ме посмързява, че ще копна
Embarassed
Shocked Ми аз пък не мога да се оплача...
Даже е много добричка и винаги гледа да помогне, което и прави чест. Е вярно, че като живеехме заедно (добре че бе около година) един път само се бяхме сдърпали и то за такава глупост, че сега ми е смешно като се сетя  Laughing
Ама то идеални хора няма. Вие да не би да сте ангелчета, я... Confused Щото аз съм такова магаре, че понякога на мене ме яд и не мога да се понасям Mr. Green
Пък както са тръгнали нещата- и аз ще съм животно от тая порода-  hahaha свекърва  Joy Joy Joy

Milenni прав е мъжът ти - няма смисъл да се впрягаш за глупости!  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 749

Нашето пъпче свеки го пуснала в БАН и сега едно бъдещо професорче спинка на креватчето до мен smile3521


Анета, много малко им плащат на професорите в БАН...Не му мислете лошото на детето ! Или пък викаш докато им дойде времето на нашите деца, нещата може да са се попроменили  newsm78 Ха дано!

Милени, чудех се дали да ти отговоря, но понеже не съм лицемерна ще го направя. Останалите, ако искате не четете надолу поста ми...
Казваш, че досега никой не те е обиждал по този начин... Ами ако вземеш да си прочетеш постовете в последно време ще се зачудиш как са се сдържали някои хора чак досега (това, че го правят анонимно не им прави чест обаче  Naughty). Но и на теб не ти правеше чест да надникнеш в темата, само за да метнеш някое откровено заяждане. Има една поговорка - Каквото повикало, такова се обадило....Знаеш, че в началото, когато възникнаха конфликите ти с някои момичета аз бях по-скоро на твоя страна, но в последстие ти се пооля.

Хайде дано негативизмът ти остане наистина в миналото. Нашият го няма отдавна  Hug

# 50
  • Мнения: 134
Добър ден   bouquet
честита темичка първо   bouquet Лурдес   bouquet
честит рожден ден на порасналото момче на мама Хиксита !!! Да ви е жив и здрав и многооо да слуша и помага!!!   newsm59
Милени и аз снощи много дълго размишлявах върху темата ..........никога няма да се разберем по-простата причина ,че сме много жени на едно място нормално е да имаме разногласия.
Аз за себе си мога да кажа следното : Влизам във форума не защото искам нещо да питам а просто ,защото пуста краста .......искам да видя как сте да си побъбрим може и да не одобрявате темите за които пиша ама аз искам да се разсея малко тук с вас ....я за гелове я за кексове  Mr. Green имам си достатъчно много проблеми и имам форума за нещо като зарядно като вляза и ми е хубаво . толкова пъти ми се е искало да си излея душата за сериозни проблеми ,но се въздържам в повечето случай за да не ви натоварвам .
както и да е найстина трябва да прекратим ,че сме грозна картинка  Confused
  bouquet
от днес........малко ми е криво бяхме сутринта до поликлиниката да оставим ако за МБ и минахме през кабинета да ни претеглят така и така бяхме там и какво да видя  Shocked шок и ужас кантара показа с 500гр. по-малко  Shocked веднага си помислих ,че е грешка ама вътрешно ми трепери всичко ебаси това е половин кило . после комшийките ме успокоиха луда ли съм била ,че детето било очевадно ,че е пораснало от последния път и ,че явно има грешка в кантара  Tired дано да е така
за тестовете пазя ги всичките включително и този от Сашко  Mr. Green чертите са съвсем ясни
за пъпчетата и двете са у нас  Thinking още не сме решили какво да ги правим  newsm78
за свекитата още една луда тема .......ми както има лоши свекита има и лоши тъщи има лоши бащи ,лели, зли баби ,полудели дъртаци ,  недорасли братя и сестри и т.н. 
Ваня м Сиси направо ще ме съсипете щях да падна от стола със сълзи се смях  smile3532 smile3532 smile3532
Сиси да писах на Михаела тя ви благодари ,че сте се сетили за нея  и ви поздравява   bouquet
много дълго стана за което се извинявам   bouquet

# 51
  • Мнения: 560
Ха добър ден и от мен.

Първо честито на всички празнуваща днес-какъвто и да е поводът.

За рецептата за шоколад-ета я и нея
300гр захар
250 мл.вода
1 пакетче чисто масло-125гр
1 пакетче сухо мляко- май беше от 500 гр.
6 супени лъжици какао.
Първо се разтапя маслото.След това се прибавя захар и вода.Накрая се прибавя сухото мляко и какаото.

Аз си го правих няколко пъти по време на бремеността.Винаги имах малко сухо мляко резерва и като видех че не се сгъстява като започне да изтива и слагах още малко.
Айде приятен апетит Heart Eyes

За теста и аз си го пазя.Искам един ден да го покажа на Бети.
Пъпчето още не съм го хвърлила никъде, но имам големи планове.Да я правя лицево-челюстен хирург(като поодъртея ще направи  на мама една холивудска усмивка Grinning)

Криси и Бети няколко пъти се случва направо да пищи като спи но всичко е в просъница и сигурно нещо сънува.

Снощи я бях оставила на майка ми да я гледа и като се пибирам  тя я носи на ръце и с една физиономия.Бети нещо се задавила ама много и тя така се изплашила даже и бъркала в устата че не можела изобщо да си поеме въздух. ooooh!Посъветвали я да се обадим на док да питаме от какво може така да се дава.Аз си мисля че може да е преяла защото вчера от 7 сутринта до 8 вечерта беше яла само веднъж 130мл ooooh!
И след банята огладня много и изяде 170мл и това да й е дошло в повечко.То ако почна да го мисля ми идват сто неща наум.


На вашите бебоци пада ли им косата.На бети косата много пада и даже си мисля че може и с косъм да се е задавила.Реша я с едни четки ама постоянно има косми където лежи.Ясно е че трябва да изчакам да падне ама има ли нещо че да стане по бързо че ми писна постоянно да махам косми от бибата й или от ръцете й.

За свекитата някоя от васа беше писала-Любовта към свекървата се измерва в километри. На мен това ми хареса.Моята е много добра жена и е на 3500км. Heart Eyes

Е айде стига засега.Приятен ден от мен за всички мами Hug

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 15:11 от vesy1

# 52
  • Мнения: 73

Анета, много малко им плащат на професорите в БАН...Не му мислете лошото на детето ! Или пък викаш докато им дойде времето на нашите деца, нещата може да са се попроменили  newsm78 Ха дано!

[/quote]
 Joy не се бях сетила  ooooh! Това което се сещам сега да пратя баба му да го търси и да му избере по-добре платена професия  Moneynewsm78 няма да мизерува детето я newsm62
Уф тези цитати Embarassed

# 53
  • Мнения: 134

На вашите бебоци пада ли им косата.На бети косата много пада и даже си мисля че може и с косъм да се е задавила.Реша я с едни четки ама постоянно има косми където лежи.Ясно е че трябва да изчакам да падне ама има ли нещо че да стане по бързо че ми писна постоянно да махам косми от бибата й или от ръцете й.


ох и на Стефи е така ,станал е един плеши  Laughing косми намирам даже и в памперса  ooooh! със сигурност са изядени а не случайно попаднали  Confused единственото решение е да се мине с машинка детето ама аз не смея .
за задавянето може и млекце да е имала в устата изостанало

ааааааа забравих
а знаете ли какво е проститутка ? -проста жена която се тутка  Joy

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте момичета  Grinning
Ние откакто почна лятото рядко се свъртаме вкъщи и не ми остава много-много време да пиша (но пък често чета  Wink) и тъкмо когато успявам да се включа- пак попадам на някой лют скандал и честно казано ми минава меракът. И защо, и кому е нужно? Юбилейната тема обаче не мога да пропусна  Grinning
С голям интерес разгледах снимките ви. Много ми беше странно, че повечето от вас съвпадат с представите ми, които физически съм си изградила (особено за Ясмина  Grinning).
Ние сме добре. Бяхме 1 седмица на море и тъкмо се зарадвах, че не "пипнахме" някой пресен морски вирус, но не съм била познала. 1 час преди да пристигнем при нашите бяха дошли гости от морето и ни го донесоха, та вече цяла седмица се влачим. Признавам си, че много ги обичам тези хора, но много ме е яд също така, защото са знаели, че са болни, и въпреки всичко намачкаха и нацелуваха всички- включително Любина. Ако бях разбрала направо си грабвах бебето и вкъщи, но ние си мислехме, че са скапани от дългия път. За мен това е  newsm78 незнам как да го нарека- да идеш/пипаш бебе болен. Както и да е, вече мина (почти).
И при нас от няколко дни има ужасни среднощни ревове, които честно казано вече незнам от какво са. Тъкмо реша, че са зъби, и тя вземе да напълни памперса и доволна да заспи - все едно пак има колики. Иначе лиги, гризане на ръце и т.н. Щом не сме само ние, сигурно ще да има изригвания  Mr. Green
Още не съм захранила, на АМ сме. Смятам да почна със зел.пюре като стане на 5 месеца.
ВаняМ, ти какво се помотваш във форума още, бая път ви чака  Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 749
...
ВаняМ, ти какво се помотваш във форума още, бая път ви чака  Grinning

Ами пистрастена съм ,бе...какво да направя. Да не изпусна нещо! Ей ме и сега - пиша с едната ръка, стиснала в другата сноп гащи, на пътя между гардероба и куфара  hahaha

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Тц-тц- 6 от изначалните априлки и 2 неизвестни за мен четат в момента и никой не ми отговори, ей сега е моментът да се  Crossing Arms  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 749
Тц-тц- 6 от изначалните априлки и 2 неизвестни за мен четат в момента и никой не ми отговори, ей сега е моментът да се  Crossing Arms  Mr. Green

Айде, моля те, нИдей! Аз ти обърнах внимание! Hug

# 58
  • Мнения: 2 037
Таман да ти отговоря, че и Поли така прави и ето, че ВаняМ ме е изпреварила.
Ама така си е - пишеМ бавно, оти четеМ трудно.

# 59
  • Мнения: 6 788
Ама така си е - пишеМ бавно, оти четеМ трудно.
hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт