наркотик ли е секса? /петъчна/

  • 2 042
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
Простете, но аз съм зряла жена, семейна, с положение, наркотици не употребявам.  На дърти години да се излагам, как не.

# 16
  • Мнения: 2 759
Простете, но аз съм зряла жена, семейна, с положение, наркотици не употребявам.  На дърти години да се излагам, как не.
                        Никой не пита дали употребяваме, а дали са. Едно 'да' от мен.

# 17
  • Мнения: 2 448
Да, наркотик е , но само добрия секс иначе положението се влошава, да те почне някой пък да се налага сама да довършваш. И се почва с главоболието.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 400
Тцъ. То си е жива проба вреден навик - като цигарите. Ако ги броим за наркотик - наркотик си е. Та в тоя ред на мисъл - пристрастен пушач съм Mr. Green. Обачеее....ако                       цигарата е кофти - не мож ме накара да искам още.... Или пък да? newsm78
Ооооооо, не знам Crossing Arms Като ми свърши цикъла може и да знам Mr. Green

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е наркотик.
това си  е естествена нужда в зависимост от хормоналния ти баланс.

# 20
  • Мнения: 1 400
не е наркотик.
това си  е естествена нужда в зависимост от хормоналния ти баланс.
А какво правим с дисбаланса? newsm78

# 21
  • Мнения: 2 448
Тцъ. То си е жива проба вреден навик - като цигарите. Ако ги броим за наркотик - наркотик си е. Та в тоя ред на мисъл - пристрастен пушач съм Mr. Green.

Тъй тъй, особено да запалиш след секс доста наркотично.  Laughing

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
до колкото знам дисбаланса водил до краста която се лекувала с начесване ...

# 23
  • Мнения: 1 081
Да, наркотик е , но само добрия секс иначе положението се влошава, да те почне някой пък да се налага сама да довършваш. И се почва с главоболието.  Mr. Green

Мъка, мъкаааааа  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 400
до колкото знам дисбаланса водил до краста която се лекувала с начесване ...
Shocked Верно ли? Аз се чудя какъв е тоя сърбел дето ме е погнал ooooh! ooooh! ooooh!

# 25
  • Мнения: 212
А, без такива. Смяната и хаотичната употреба на различни видове води до какви ли не плачевни резултати Naughty Употребата не едно и също си е друга работа. Знаеш и въздействие и времетраене и колко трае гърча след преминаване на действието му  Whistling  А и винаги дозата е под ръка Mr. Green

Кас явно не разбираш много, много от наркотици. Simple Smile Дългата употреба на един и същ наркотик (какъвто е секса с един и същ човек) води до привикване към дозата и след определено време просто наркотика спира да действа. Привиква се с една дума. Трябва нов наркотик. Научно е доказано

# 26
  • Мнения: 4 733
която се лекувала с начесване ...
с начесване съм чувала че се лекуват други неща, хващани предимно заради честата смяна на наркотика.бъдете традиционалисти бе хора, едно да е ама да е сигурно качество.
борисе, към конкретен наркотик се привиква. дозите естествено че вече не действат и именно заради това се взимат все по-големи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 400

Кас явно не разбираш много, много от наркотици. Simple Smile Дългата употреба на един и същ наркотик (какъвто е секса с един и същ човек) води до привикване към дозата и след определено време просто наркотика спира да действа. Привиква се с една дума. Трябва нов наркотик. Научно е доказано
Тъй тъй...Или пък към добре познатият да сложиш нов елемент може би. На мен като ми омръзне някой вид цигари им слагам цигаре Mr. Green

# 28
  • Мнения: 851
Силно съм наркозависима. Понякога ми иде да сменя наркотика. Нооо винаги се връщам на стария. Щото и той е зависим от мен. Надявам се...
Има моменти с повишаване на дозите, дори грозни злоупотреби, но после си почивам. В момента съм след празнично надрусване и вярвам ще ме извините ако не ви звуча съвсем смислено и последователно.

# 29
  • Мнения: 4 733
Не се тревожи. Като предрусана звучиш. Пий повече течности и ще се възстановиш бързо Laughing

Общи условия

Активация на акаунт