Пречи ли бракът на секса?

  • 3 346
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
Бракът пречи на секса, най-вече на тези, които пожелават вече бракуваните... И честно да си кажа, добре е да има човек морални задръжки - също толкова добре, колкото и да е разкрепостен. А най-веселото е, че двете са съвместими.

еди

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото вече е демоде в едно семейство да има любов, секс и липса на изневери. Скукааа, няма да има какво да си спомнят на смъртния си одър, страх ги е, че ще вземат да се прецакат, ако не са кръшнали поне веднъж. Вече ми изглежда направо страшно - брак без любов, брак без секс, без доверие, срещат се, разделят се, кой с кого...

# 17
  • Мнения: 2 803
Не, на мене не ми пречи.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На нас бракът не ни пречи.  Grinning
Ние сме младоженци още, женени сме само от седем години.  Blush Нищо не може да попречи, когато има любов и желания, всичко може.
Пък и сме демоде. Не си падаме по образователни филми, виртуални флиртове и Планета ТВ.  Mr. Green Старомодно продължаваме да се обичаме и да ни е хубаво заедно навсякъде. Амин.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Интересно.
А по теми, ДиС и прочее човек и сам вижда, без анкети, че повечето реват, как сексът след няколко години заедно е по-рядко, често - по-рутинно и изобщо нищо не било като в началото.

Но какво ли разбирам и аз Laughing

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, то е ясно, че всеки ще си защитава тезата...
Не съм и очаквала, че ще е като в началото - твърде изморително е, а годините напредват. Натрупват се служебни ангажименти, домакински грижи, деца... И все пак, ако човек търси начин  да поддържа интереса, ще го намери. Има си периоди на рутина и апатия, но после пък идват други - на възкръснал интерес. И те не е задължително да са предизвикани от "освежаване" с друга връзка.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бу, винаги има изключения.  WinkПо мои наблюдения не бракът убива любовта, а мързелът. Нищо, оставено на самотек не върви. Нищичко.
Най-често хората си мислят: "Защо аз трябва да правя нещо? Защо той/тя не направи нещо, а?" И оставят нещата ей така, времето минава, половинките изстиват една към друга, докато вече не са никакви половинки, а две никаквинки - ни половинки, ни цели.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 212
Единственото сигурно нещо е че мъжете и жените виждат различно секса в брака. На жените може и да не им пречи, но на мъжете им пречи...

# 23
  • София
  • Мнения: 38 544
Мислих, мислих - пречи.
Когато сме бракувани, все си казваме, че има по-важни неща от секса - работа, деца, пари, отговорности, задачи.
И се влошава количеството. А оттам и качеството.
И ставаме некви безполови роботи.
Добре че има Великденски празници, Лятна отпуска и Коледа! Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Единственото сигурно нещо е че мъжете и жените виждат различно секса в брака. На жените може и да не им пречи, но на мъжете им пречи...

Моите хормони явно са бъгнати, щото на мен, пък, на всичко ми пречи... Сигурно съм била планирана за изразен мъжага, но само горещите молби на майка ми за момиче са променили това.

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ивонска, добре че съм тук да ти дам акъл.  Flutter
Накарай твоят дон да облече прозрачни боксерки, да си направи нова прическа (навсякъде!) и да си купи нови, по-така, чехли.
Това, казват в ДИС, винаги помагало!

# 26
  • Мнения: 17 407
Пречи ми на извънбрачния. Не знам как да гласувам.

# 27
  • Мнения: 1 731
Пречи ми на извънбрачния. Не знам как да гласувам.

 Joy Joy Joyи настана една веселба...

По темата:Пречи -да.Тия ангажименти,децата,работата ,задълженията по дома...Кога?
Децата все с нас.За тази година да сме останали 3 дни сами и то багаж трябваше да събираме,за да се изнасяме от квартирата. #CrazyКак да се отпуснеш и да пуснеш въобръжението си в действие. newsm78

# 28
  • Мнения: 940
Добре че е рожденния ден и Нова Година.

# 29
  • Мнения: 9 903
Добре че е рожденния ден и Нова Година.

на рождения ден на милото направихме бебето  ooooh! мисля следващите рождени дни да ги пропусна, а новата година да не я празнувам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт