Иван от Сблъсък се сблъска с камион в Ст. Загора

  • 2 649
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 236
Вчера точно в центъра на Стара Загора пред Ритуалната зала го видях.Беше със тъмни слънчеви очила но го познах.С него беше още едно момче и слизаха от един Форд Фиеста тъмно червен,никак нов.И аз се учудих че толкова известна личност а с такава обикновенна кола.......пък то кво било - тя неговата била блъсната....Иначе е симпатично момче ама това е голяма излагация.....

# 16
  • Мнения: 851
Бая ще да е бил пиян, за да мине в насрещното и да се нацели в боклуджийската кола.Това какво показва дрегера, не е май много меродавно. Аз пък се чудя не ги ли е страх за собствените им животи. Верно, че като се напиеш се мислиш за безсмъртен, но поне трезвен си дай сметка, егати!

# 17
  • France
  • Мнения: 726
И какво, признаването на простотията може и да е първа стъпка, но в никакъв случай автоматично не превърща простотията в нещо хубаво. Даже напротив - става малко като реклама на точно тази, доста опасна, простотия.



Браво! Напълно подкрепям.

# 18
  • Мнения: 152
Блъснал се е в тази кола...шото се е прибирал в тях си... боклук!

# 19
  • Мнения: 545
изтрих 2-3 постинга, не се сърдете, но поговорката е "крадеца вика дръжте крадеца", така че реших да прибързам преди да сте се увълчили.

еди.

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Блъснал се е в тази кола...шото се е прибирал в тях си... боклук!

ей това е изказване Crazy

# 21
  • Мнения: 3 826
Блъснал се е в тази кола...шото се е прибирал в тях си... боклук!

ей това е изказване Crazy
па много си е точно изказването

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това е скрита реклама на предаването ...  Сблъсък

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Добре бе, ама как не ги е срам да повтарят "Не карай пил",  а го правят самите те ?! Сякаш за тях не се отнася?!

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Не знам защо, ма излиза, че всички дето най-много апелират "да не караме пили" баш те, май имат няква слабост към това newsm78

И аз това си помислих.

# 25
  • Мнения: 2 229
А ми беше симпатичен. Tired А той като всичките. Много са се хвалили в Сблъсък колко пият с Андрей, но това, че и карат после, съм го пропуснала. Thinking Лицемер..

# 26
  • Мнения: 377
Повръща ми се от такива.
Пратих им един мейл на Сблъсък. Не че ще му накривя шапката, но се надявам до живот да си остане без книжка.

# 27
  • Мнения: 2 755
....Пратих им един мейл на Сблъсък. Не че ще му накривя шапката, но се надявам до живот да си остане без книжка....
Абе все си мисля, че няма да му стане приятно от коментарите по негов адрес. И ако не за друго, за това, че след този инцидент, трудно може да погледне хората в очите и да каже "Не карайте пили".

# 28
  • into the blue
  • Мнения: 771
Поредната българска публична личност, която ще се размине без наказание... Но след Стависки повече нищо не може да ме учуди.
Напълно споделям мнението ти,дори го изразих в една друга тема.Добрата новина в случая е,че поне няма жертви.

# 29
  • Мнения: 3 016
Да не дава Господ да се разминаваш по пътищата с такива шофьори.

Общи условия

Активация на акаунт